Specialnie napisze od nowa...
Ogólnie to że Domen wpierda...a się i robi tury za innych to już każdy wie...
Otóż sytuacja wygląda tak...
Ja Egipt prawdopodobnie wojna z Gruzja - wojska po obu stronach stoją na granicy...
Domen od kilku ładnych tur robi ostro tury za Turcję... ogólnie o takie wałki jego bym niepodejrzewałem... widać nadzieje matką głupich a dawne przekonania się sprawdzają...
Polska - Domen leci na pomoc Gruzji, odkupuje miasta tak żeby oddzielić mnie od Gruzji za zgodą MG... nie wnikam nie ma oficjalnej wojny nie ma sensu się kłócić.
Problem w tym że Polska wcześniej nie oficjalny sojusznik Gruzji, teraz już oficjalny dalej robi za Turcję tury... super no i pomoc nowemu sojusznikowi wygląda następująco... Turcja zamiast bronić swoich terenów.. co najlepsze chodzi o miasto najbardziej na wschód - Bagdad , Domen zostawia Gruzji puste tereny tureckie mimo ze to ostatnie miasto którego powinien bronic. Co najlepsze wcześniej szlo kilka-kilkanaście jednostek Gruzińskich teraz oblegają tylko 2 no bo po co więcej skoro tylko kilkanaście chłopów domen zostawił po to żeby tylko ostatnie miasto się nie zbuntowało.
Ogólnie każdy kto spojrzy bezstronnie odra zu zaważył szwindel domena... i szczerze mówiąc dla mnie gracz - właśnie się skreślił... Myślałem że potrafi grać uczciwie , widocznie tylko krętacz.
Czekam co na to wszystko Seba który jest MG i do czegoś takiego nie powinien dopuścić, powiedział że sprawą zajmnie się jutro i mam nadzieje że to zrobi... Nie chciał bym żeby druga osoba straciła moje uznanie.
Domen - gratuluje... szkoda mi obecnie słów do ciebie... I pomyśleć że ja głupi w rozmowie z kilkoma osobami mówił ze charakter jaki masz taki masz ale grasz normalnie... Idiota ze mnie... A tamtym zwracam honor.
Post/skarga - ogólnie na temat zasad uczciwości, dobrego smaku i fair play czego u domena widocznie w słowniku nie ma.

viewtopic.php?f=395&t=12796&p=308857#p308857 - rozwinięcie i zaznajomienie z tematem gdzie domen oczywiście sam wszystko opisał.