Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: WK33 DOMEN HACHMENT :D

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Specialnie napisze od nowa...
    Ogólnie to że Domen wpierda...a się i robi tury za innych to już każdy wie...
    Otóż sytuacja wygląda tak...
    Ja Egipt prawdopodobnie wojna z Gruzja - wojska po obu stronach stoją na granicy...
    Domen od kilku ładnych tur robi ostro tury za Turcję... ogólnie o takie wałki jego bym niepodejrzewałem... widać nadzieje matką głupich a dawne przekonania się sprawdzają...
    Polska - Domen leci na pomoc Gruzji, odkupuje miasta tak żeby oddzielić mnie od Gruzji za zgodą MG... nie wnikam nie ma oficjalnej wojny nie ma sensu się kłócić.
    Problem w tym że Polska wcześniej nie oficjalny sojusznik Gruzji, teraz już oficjalny dalej robi za Turcję tury... super no i pomoc nowemu sojusznikowi wygląda następująco... Turcja zamiast bronić swoich terenów.. co najlepsze chodzi o miasto najbardziej na wschód - Bagdad , Domen zostawia Gruzji puste tereny tureckie mimo ze to ostatnie miasto którego powinien bronic. Co najlepsze wcześniej szlo kilka-kilkanaście jednostek Gruzińskich teraz oblegają tylko 2 no bo po co więcej skoro tylko kilkanaście chłopów domen zostawił po to żeby tylko ostatnie miasto się nie zbuntowało.
    Ogólnie każdy kto spojrzy bezstronnie odra zu zaważył szwindel domena... i szczerze mówiąc dla mnie gracz - właśnie się skreślił... Myślałem że potrafi grać uczciwie , widocznie tylko krętacz.
    Czekam co na to wszystko Seba który jest MG i do czegoś takiego nie powinien dopuścić, powiedział że sprawą zajmnie się jutro i mam nadzieje że to zrobi... Nie chciał bym żeby druga osoba straciła moje uznanie.
    Domen - gratuluje... szkoda mi obecnie słów do ciebie... I pomyśleć że ja głupi w rozmowie z kilkoma osobami mówił ze charakter jaki masz taki masz ale grasz normalnie... Idiota ze mnie... A tamtym zwracam honor.
    Post/skarga - ogólnie na temat zasad uczciwości, dobrego smaku i fair play czego u domena widocznie w słowniku nie ma.

    viewtopic.php?f=395&t=12796&p=308857#p308857 - rozwinięcie i zaznajomienie z tematem gdzie domen oczywiście sam wszystko opisał.

  2. #2
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    mimo że powinien bronić ostatniego miasta.
    Ostatnim miastem Turcji będzie Damaszek, który właśnie oblega. Oprócz Damaszku w tej turze były jeszcze dwa - Ancyra i Bagdad.

    Otóż zamiast bronić swojego terytorium
    Piszesz o tym jak Turcja zachowywała się reagując na inwazję Egiptu kiedy jeszcze grał nią Yangberg: :?:

    viewtopic.php?f=515&t=9452&p=295296&hilit=poddaje# p295296

    Cytat Zamieszczone przez Domen
    Taka sytuacja "hipotetyczna" a może i nie:

    Frakcja A ma wojnę z frakcją B i C, z frakcją B toczy wojnę od bardzo dawna a z frakcja C zaatakowała ją o wiele później. Frakcja A prowadzi tę wojnę w ten sposób, że poddaje miasta prawie bez obrony i bez burzenia budynków frakcji C, natomiast przeciwko frakcji B gra jak najlepiej, łącznie z kontratakami, wysyłaniem całego wojska na ten front i burzeniem budynków tak aby frakcji tej dostało się jak najmniej. Frakcja A miała też okazję odbić kilka oblężeń frakcji C, ale tego nie zrobiła mimo wiedzy, że mogła. Poza tym frakcja A pozwalała frakcji C na plądrowanie miast, zamiast to uniemożliwiać oddając je w swojej turze tam gdzie nie da się odbić oblężenia. W dodatku frakcja A robi to wszystko w wyniku cichego porozumienia w "Prywatnych Komnatach" z frakcją C.

    Czy jest to w porządku :?:

    Moim zdaniem to podpada pod punkt regulaminu zakazujący poddawania gry (pod drugą część - o oddawaniu miast, ale nie całkowicie pustych):

    viewtopic.php?f=3&t=3097

    f) Zakazuje się poddawania gry, poprzez zostawianie pustych miast, bądź oddawania ich innemu graczowi.

    Cytat Zamieszczone przez Avasil
    Nie bardzo.
    To nie do końca sytuacja, o której mówi regulamin, ale wciąż bardzo nie w porządku, szczególnie wobec gracza B. Ja na tego typu sytuacje patrzę bardzo negatywnie, jakbym był MG w takiej kampanii, to pewnie zarządziłbym jakąś karę. I to już leży w gestii MG jak na to spojrzy, bo regulamin nie mówi bezpośrednio o takich sytuacjach, aczkolwiek jeżeli zaczną być na porządku dziennym, to zadbam aby punkt się pojawił.
    Dodam jeszcze, że wykrętem od tego, że 3 oblężenia które można było spokojnie odbić nie zostały odbite, było rzekome pokonanie armii, która miała to zrobić (ale jakoś dziwne, że w temacie "Pokonane armie" nie było ani słowa o tym, a armie nie były przetrzebione, wyglądały na w miarę "zdrowe").

    Żadnych prób spowalniania postępów frakcji B przy użyciu fortów też nie było. Słowem - totalny brak walki, obrony, czegokolwiek.

    Równie dobrze mogliby frakcja A z frakcją B podpisać sojusz, zamiast odstawiać taką oszukańczą parodię wojny. Ale w przypadku sojuszu musieliby się przecież prosić MG o zgodę na przekazanie połowy miast frakcji A dla frakcji B, a takiej zgody by nie było w sytuacji wojny z frakcją C.

    Poza tym frakcja A ewidentnie chciała jak najszybciej skończyć swoje istnienie.
    Wtedy pisałem właśnie o tej KO - frakcja A to była Turcja, frakcja C to Egipt a frakcja B to Gruzja.

    Powinieneś razem z Yangbergiem trafić za to na Czarną Listę - on za poddawanie gry, ty za nieuczciwe praktyki.

    Więc teraz radziłbym ci siedzieć cicho i grać, a nie szukać drzazgi w cudzym oku mając belkę w swoim :!:

    Otóż zamiast bronić swojego terytorium
    Przed Gruzją Turcja nie musi już bronić swojego terytorium - jest między tymi frakcjami nieoficjalne zawieszenie broni.

    Bagdad idzie jeszcze do Gruzji, ale chyba sam zauważyłeś, że Gruzja czeka ze zdobyciem Bagdadu aż do zdobycia Damaszku przez Turcję.

    Taka została podpisana ugoda w prywatnych komnatach między Turcją a Gruzją.

    Poza tym nie było możliwości obrony Bagdadu (za to była możliwość obrony przed Egiptem, ale Yangberg ci wszystko poddawał bez walki).

    Teraz już mogę o tym pisać, bo Yangberg i tak nie gra już w KO. Wcześniej nie chciałem mu psuć reputacji.

    mimo że powinien bronić ostatniego miasta
    Niby czym jak Gruzja miała pod Bagdadem pełną flagę i jeszcze trochę :?: A Damaszek wcale niebroniony.

    Domen już jako sojusznik Gruzji dalej robi tury za Turcję
    Nie jako sojusznik Gruzji tylko jako tajny współpracownik Turcji (którą na początku tej KO grał AleCzemuNie).

    Od początku KO utrzymywałem tajne rozmowy dyplomatyczne z Turcją - jak nie wierzysz, spytaj ACN, bo już wrócił do gry w KO.

    Swoja drogą Gruzja w poprzedniej turze powinna miasto zając jednak wojska pewnie zbuntowały by się i dlatego tego nie zrobili.
    Nie zrobili bo zapłaciłem Gruzji duże pieniądze ze skarbca Polski aby poczekała ze zdobyciem Bagdadu - mam prawo.

    Zostawia Gruzji puste tereny i obecnie Gruzja która wcześniej miała pod miastem chyba z 10 jednostek atakuje właśnie dwoma
    Wcześniej miała ze 30 - więc i tak nie obroniłbym Bagdadu mając w sumie 15 jednostek tureckich.

    Teraz Gruzja ma 3 - bo się z nią ugadałem i zapłaciłem jej za to by poczekała ze zdobywaniem Bagdadu.

    ================================================== ==

    Do Kolegium powinna iść sprawa z twoimi wcześniejszymi oszustwami wspólnie z Yangbergiem.

    Sam mi na GG pisał, że się dogadaliście aby poddać miasta tureckie bez walki Egiptowi, tak żeby Gruzja nic nie zdobyła.

  3. #3
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Domen od kilku ładnych tur robi ostro tury za Turcję...
    Za przyzwoleniem wszystkich dookoła, łącznie z byłym graczem Turcji - AleCzemuNie - który zniknął, a teraz wrócił, ale nie pofatygował się by przejąć swoją starą frakcję (proponowałem mu to kilkakrotnie). Poza tym byłem proszony o zastępstwo przez gracza Turcji - inaczej nie miałbym do niej hasła.

    Więc skończ już te swoje miotanie się w popłochu, bo stracisz Damaszek.

    Czekam co na to wszystko Seba który jest MG i do czegoś takiego nie powinien dopuścić
    Piszesz o swoich przekrętach wspólnie z Yangbergiem, za które obaj powinniście trafić na Czarną Listę :?:

    Yangberg poddał ci całkowicie swoją frakcję - w ogóle zniszczył swoją grą silną frakcją, którą stworzył ACN.

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    taki z ciebie kołek że nawet nie umiesz fortu postawić...

  5. #5
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Ku*wa Maryniasz, tak w ogóle to o co do cholery tobie chodzi :?:

    Robię turę za Turcję - robię.

    Turcja ma wojnę z Egiptem - ma.

    To kur*a mam pełne prawo atakować Turcją miasta Egiptu i je oblegać :!: :!: :!:

    Zamknij wreszcie jadaczkę i graj :!: A jak się nie podoba, to niech ktoś inny robi za Turcję, ja robię bo nikt inny nie chciał.

    Tylko jakoś nikt ku*wa nie chciał przejąć tej Turcji, a pytałem wiele osób (w tym byłego gracza Turcji - ACN).

    Ratuję KO robiąc tury za frakcję, za którą nikomu się nie chciało i wszyscy gracze ją porzucili, a ten jeszcze ma wonty :!:

    Zaatakował Turcję bez honoru (wcześniej obiecując, że nie zaatakuje), zdobywał niebronione miasta, które jeszcze Yangberg mu zostawiał do splądrowania, w ogóle się nie broniąc ani fortów nie stawiając - a teraz jeszcze ma pretensje, że Turcja wreszcie zaczęła się stawiać i mu fort postawiła i miasto oblega. :roll:

    Ku*wa człowieku, masz wojnę z Turcją - HELLO :!: - wojnę, wiesz co to znaczy :?: :!: W dodatku sam zacząłeś tę wojnę, atakując Turcję :!:

    Więc skończ jęczeć, że ci Turcja teraz oblega miasto - wojna to wojna :!: Wcześniej miałeś łatwo a Gruzja miała trudno - teraz jest odwrotnie :!: Pogódź się z tym, nie ma łatwych wojen (nawet oszukańcze dogadywanie się z Yangbergiem aby poddał ci swoje państwo bez stawiania żadnego oporu nie pomogło :!: ).

    =================================

    Fort postawiłem.

  6. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Nazwa Bagdadu zmienione przez domena dla Gruzina - jeszczeniezdobywajok? hahahaha co za człek

    PS: tak ustawiłeś ten fort ze moje jednostki co stoją na brzegu mogą sobie przejść... Gówno zdobyłeś a nie Damaszek...

  7. #7
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Zmieniłem to na taką nazwę już 2 tury temu - taki jesteś spostrzegawczy, że okularów byś na swoim nosie nie zobaczył...

    Tak jak pisałem wyżej - wreszcie dostałeś próbkę prawdziwej wojny, a nie spacerku przez celowo niebronione miasta, to zacząłeś świrować.

    Walcz a nie beczysz i latasz do Kolegium bo stracisz na parę tur jedno miasto :!: Co za człowiek...

    Wcześniej Gruzja miała ciężko - Yangberg wszystkie armie wysłał na Gruzję, zostawiając twojemu Egiptowi prawie puste miasta do zdobycia... :roll:

    Co za mazgaj z ciebie...

    PS: tak ustawiłeś ten fort ze moje jednostki co stoją na brzegu mogą sobie przejść... Gówno zdobyłeś a nie Damaszek...
    Tylko i wyłącznie przy użyciu bugu desantowego jest to możliwe (wystarczy że cofniesz armię o 1 pole na statki, i potem użyjesz buga).

    Daj screena na dowód że da się bez buga desantowego, albo poproszę MG i Kolegium o sprawdzenie czy tak jest.

  8. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Pisałem wyżej... nic nie strace, chodzi o pewne fakty. Ponoć to ja jestem ślepy...

  9. #9
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    PS: tak ustawiłeś ten fort ze moje jednostki co stoją na brzegu mogą sobie przejść... Gówno zdobyłeś a nie Damaszek...
    Tylko i wyłącznie przy użyciu bugu desantowego jest to możliwe (wystarczy że cofniesz armię o 1 pole na statki, i potem użyjesz buga).

    Daj screena na dowód że da się bez buga desantowego, albo poproszę MG i Kolegium o sprawdzenie czy tak jest.

    Poza tym nie robiłbyś takiej mega afery, gdyby faktycznie dało się legalnie odbić to oblężenie.

    Więc jestem na 99% pewien, że teraz nagle wpadłeś na pomysł z bugiem desantowym.

    Jeśli nie, to masz spostrzegawczość ślepego dziadka i jesteś świrem do potęgi entej, robiąc taki raban na forum o problem którego nie ma.

    ================================================== ====

    Moim zdaniem tylko przy użyciu buga desantowego jest zasięg i teraz chcesz sobie oszukać i liczysz, że ci się upiecze bo na mnie naskarżyłeś.

  10. #10
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Nie dam screena bo mam gówniane stery od karty graf i wychodzi mi czarne tło - chyba że wiesz jak to rozwiązać to zaraz ci wstawie. Seba może sobie sprawdzić albo sam wstawić screena. Moje jednostki przechodzą normalnie obok fortu i tyle. Ponoć to ja jestem mazgaj...
    Sam jesteś jak ten bug desantowy...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Domen vs Maryniasz - zerwanie wasalizacji
    By Marat in forum Kolegium
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 14:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •