Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: WK33 DOMEN HACHMENT :D

  1. #11
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    To prześlij sejwa do naszego MG w WKO 33 - Seby - i niech sprawdzi czy faktycznie jest zasięg.

    Ja sprawdzałem i brakowało jednego pola żeby dojść pod miasto każdej z dwóch twoich armii - po ustawieniu fortu oczywiście.

    \
    Ponoć to ja jestem mazgaj...
    Bo jesteś mazgaj, kompletny świr i do tego zawistny człowiek i nerwus.

    Lecisz na mnie skarżyć do MG i do Kolegium, bo zacząłem walczyć zamiast poddawać frakcję bez oporu :!: W dodatku mam pełne prawo robić w zastępstwie za Turcję - wcześniej nikt nie protestował, nikt nie chciał robić zamiast mnie, a hasło dostałem od legalnego gracza Turcji, a nie zgadłem. Zresztą w WKO 30 Mefisto robi za Anglię i nie płaczę z tego powodu tak jak ty i nie latam do Kolegium że mi blokuje port statkami Anglii. Jesteś nerwus i beksa - tyle.

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Po co mam przesylac skoro jest na forum :roll: :roll: :shock: :shock:
    Jednostki przechodzą normalnie, dziękuję za wytłumaczenie bugu ale kiedyś już coś o tym słyszałem... normalnie przechodzą koło fortu. Mój generał i konnica spokojnie to rozwala. Poza tym skoro jest przecież przejście to równie dobrze mógłbym tam słoniem przejść jeśli miałbym ochote.

  3. #13
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Brakowało jednego pola jak sprawdzałem na symulacji.

    Możliwe, że potem robiąc turę naprawdę a nie symulację, postawiłem przez pomyłkę fort w innym miejscu.

    Ale jest to bardzo mało prawdopodobne.

    Poza tym gdyby faktycznie bez buga przechodziły, to od razu byś o tym wiedział - i nie zrobiłbyś afery na forum.

    Mój generał i konnica spokojnie to rozwala.
    A piechocie brakuje zasięgu :?:

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Afere zrobilem o to ze jestes kretacz i oszust !!
    A cz tego chcesz czy nie, jednostki przechodzą między twoim fortem a górami i mam to głęboko w tyłku czy ci się to podoba czy nie.

  5. #15
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Sam jesteś krętacz i oszust - to co robiłeś z Turcją zasługuje na wszelką krytykę :!:

    Ja tylko legalnie robię tury za frakcję w zastępstwie tak, żeby zapewnić tej frakcji przetrwanie jeszcze przez kilka tur :!:

    Tak jak pisałem - Bagdadu nie mogłem obronić, za duża dysproporcja sił. Zdecydowałem się więc uciekać w stronę Damaszku :!:

    Przestań mnie oskarżać bezpodstawnie.

    Sam w ten sam sposób uciekałeś w stronę Kijowa w WKO 32, po drodze zdobywając jego miasta, po to żeby Polska przetrwała jeszcze kilka tur :!:

    Stosujesz inne standardy wobec siebie, a inne wobec pozostałych graczy w tym mnie. Tobie wolno, a mi nie :?: - ciekawe :!:

  6. #16
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    jednostki przechodzą między twoim fortem a górami
    A niech sobie przechodzą :!: Ja patrzyłem na zasięg całej armii (razem z piechotą) - i nie miała zasięgu po postawieniu tam fortu. Jak miałeś w armii dużo konnicy, to może ona miała zasięg. Na dwa forty i tak nie było Turcji stać, więc inaczej bym tego fortu nie postawił (gdybym postawił tak, żeby nie było pola na przejście między górami a fortem, to ta druga armia co na północy na moście stoi by miała zasięg). Ciesz się w takim razie, Turcja padnie o 2 tury wcześniej niż by padła gdyby mi się udało zdobyć Damaszek. Normalnie wielki sukces :!: Tylko po co ta afera na forum, tego nadal po prostu nie wiem.

    Jesteś człowiekiem niezrównoważonym psychicznie po prostu.

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    szkoda mi słów do ciebie... co do wk32 pominąłeś gdzieś mały szczegół... mianowicie przejąłeś Danie - mojego sojusznika tylko po to żeby mnie zaatakować i rozjebać de facto ko... po czym po kilku turach chciałeś oddać bądź żeby już klikał MG.

  8. #18
    Podstoli
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    465
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Maryniasz zrobisz ture w mko 33 ;d

  9. #19
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    co do wk32 pominąłeś gdzieś mały szczegół... mianowicie przejąłeś Danie - mojego sojusznika tylko po to żeby mnie zaatakować i rozjebać de facto ko... po czym po kilku turach chciałeś oddać bądź żeby już klikał MG.
    Oko za oko... Wcześniej przejąłeś Turcję w WKO 31 - mojego wasala i sojusznika - tylko po to żeby zerwać wasalizację i mnie zaatakować...

    Pamięć masz długą, ale pamiętasz tylko to co chcesz pamiętać jak widać...

    =====================================

    A Dania w WKO 32 nie była wcale twoim sojusznikiem - miała z tobą pona, a nie sojusz.

    po czym po kilku turach chciałeś oddać bądź żeby już klikał MG.
    Bo nie miałem wtedy czasu na tyle KO :!: Oddałem też inne KO wtedy - bardzo silną Sycylię w MKO 22 między innymi.

    Poza tym nigdy nie chciałem żeby MG klikał, Popa znalazłem na zastępstwo :!:

    Ty to byś chciał żeby Turcję w WKO 33 MG klikał, bo tylko chcesz zajmować puste miasta, a nie toczyć prawdziwe wojny :!:

    Polska wcześniej nie oficjalny sojusznik Gruzji, teraz już oficjalny
    Jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to milcz a nie wypisuj bzdur i nie zgaduj.

    Od początku tej KO jestem nieoficjalnym sojusznikiem Turcji - spytaj ACN jak nie wierzysz (on grał Turcją na początku). Nieoficjalnym sojusznikiem Gruzji nie byłem nigdy. Z kolei oficjalnym jej sojusznikiem zostałem dopiero w poprzedniej turze, już wtedy gdy było wiadomo, że Turcja zaraz padnie.

  10. #20
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: WK33 DOMEN HACHMENT :D

    Czekaj - niby jaką konnicą i generałem możesz odbić ten Damaszek :?:

    Sprawdziłem szpiegiem z tury Turcji - ta armia ma tylko 1 oddział konnicy i generała, a Damaszek oblega 5 oddziałów i generał (razem 6).

    Tym na pewno nie odbijesz. Niech MG sprawdzi, czy na pewno nie chcesz wykorzystać buga desantowego w celu odbicia.

    Tu jest sejw do tury Egiptu:

    http://www.speedyshare.com/ZnuKc/wko33t21Egipt.sav

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Domen vs Maryniasz - zerwanie wasalizacji
    By Marat in forum Kolegium
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 14:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •