Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: 1866:Western

  1. #11
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Również zacząłem jako żołnierz Unii, ale rozpocznę nową grę (w sumie po tej samej stronie). Zbytnio szalałem żeby grać z tego save'a.
    Zastanawiam się czy grać jeźdźcem i korzystać z rewolweru... Wizja piechociarza strzelającego ze Springfielda kusi

  2. #12
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    To prawda, fajnie jest sobie postrzelać z jakiejś strzelby na własnych nogach a nie kopytach Choć ja teraz właśnie korzystam ze strzelby do walki konnej (66 obrażeń i 7 strzałów), do pieszej mam bardzo celny karabin do którego postać przyklęka przy strzale - bardzo fajnie zrobili No i nie można też niedoceniać broni białej, piechurów najlepiej kosić szabelką

    Niech żyje Gwardia!

  3. #13
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: 1866:Western

    Poczytałem sobie wasze ostatnie wypowiedzi i powróciłem do tego moda jako Indianiec w służbie Unii. Gra się fajnie tylko muszę sobie eq powiększyć bo co chwile wracać trzeba bo się momentalnie zapełnia. Nie mogę się też zdecydować czym walczyć. Konno, szabla+pistolet czy pieszo, karabin+szabla, a może jednak pieszo, karabin+pistolet? Ehh, trudne wybory są Moja postać wygląda teraz jak bandyta bo mnie takowi napadli i mi extra wyposażenie z nich wypadło(konia też mi dali, a w zasadzie 3). Przydało by mi się więcej miejsca na broń do założenia


  4. #14
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Ostatnio pograłem dłużej i mam radę dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili:
    Wejdźcie w Modules/1866/languages i wyrzućcie folder "pl". W ten sposób znikną nazwy "Królestwo Swadii", "Dhirim", a pojawią się ładne nazwy (Apaches, USA, El Rio). Jeśli chodzi o rozgrywkę, używam teraz dość szybkiego karabinu do walki dystansowej, a gdy wrogowie się zbliżą, wyciągam rewolwer Lefaucheux i kończę sprawę.
    I takie tam dwa screeny z początku:


  5. #15
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    O dzięki wielkie, z pewnością będzie się lepiej grać bez podstawkowych nazw W mojej kampanii udało mi się zdobyć miasto które miało podstawkową nazwę Jelkala, więc nie wiem jak naprawdę Choć później przybył przywódca Meksyku i musiałem wiać bo nie miałbym szans, choć walki miejskie są ciekawe, bardzo nawet, ważne by wykorzystywać budynki do osłony.

    Niech żyje Gwardia!

  6. #16
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Wyrzucenie tego folderu poprawia też inne rzeczy, choćby niektóre nowe dialogi, imiona NPC i nazwy przedmiotów - m. in. kukurydzy
    Walkę w mieście też mam już za sobą. Bardzo emocjonująca. Sam zostałem postrzelony w walce, ale moi strzelcy dali radę i podbiliśmy miasteczko.
    W Cottonwood są dwa nowe questy. Są bardzo klimatyczne, niestety kończą się w połowie - twórcy mieli dokończyć je w następnej wersji.
    Ostatnio wyruszyłem na poszukiwania bandyty. Bardzo fajnie to zrealizowano - zostałem wzywany na pojedynek. Trzeba cofnąć się na 8 kroków i czekać na dźwięk dzwonu. Gdy ten zabije, można wyciągnąć broń i strzelić. Jakiekolwiek naruszenie zasad skutkuje spadkiem honoru i obniżeniem relacji z miastem lub wioską.
    Coraz lepiej idą mi bitwy. Moja taktyka - jazda atakuje, podczas gdy ja z piechotą zostaję z tyłu i ostrzeliwujemy wroga. Jeśli skończą mi się naboje siadam na konia i strzelam z rewolweru.
    Coraz ciekawiej wygląda rozgrywka, bardzo dobry mod.

  7. #17
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    Tak, poszukiwanie bandyty zostało fajnie zrobione Teraz mam za sobą walkę z chmarą Apaczy, udało mi się uciec choć zdjęli mnie, mimo że zadaliśmy im duże straty.
    choćby niektóre nowe dialogi, imiona NPC i nazwy przedmiotów - m. in. kukurydzy
    Ano, ciekawe są historyczne postaci jak Custer czy Grant.
    Zwróciłeś uwagę na ciekawe obrazy w saloonach, hotelach i pokojach dowódców? Można trochę nacieszyć oko w przerwach między strzelaniem

    Niech żyje Gwardia!

  8. #18
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Widziałem, widziałem
    A skoro o saloonach mowa, fajnie jest też pograć w Blackjacka.
    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce
    Teraz mam za sobą walkę z chmarą Apaczy, udało mi się uciec choć zdjęli mnie, mimo że zadaliśmy im duże straty.
    Jak dużą chmarą?
    Ja jako wasal... tfu, oficer Amerykanów również z nimi walczyłem. 60 Indian to jak na razie szczyt moich możliwości, bo sam mogę prowadzić ledwie 40 wojaków.

  9. #19
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    120 indianinów, moich było 30 - zgnietli nas A duże straty ponieśli bo zacząłem wywijać szablą - goniłem ich jak kowboj bydło Oberwałem dopiero jak konia pode mną ustrzelili.
    60 Indian to jak na razie szczyt moich możliwości, bo sam mogę prowadzić ledwie 40 wojaków.
    Oni są ciężcy do pokonania bo mają mnóstwo jazdy, piechota dostaje wtedy niezły łomot, choć gorzej z Meksykańcami chyba jest, mam niemiłe doświadczenia związane z szarżą ich lansjerów, jest niesamowicie potężna
    A skoro o saloonach mowa, fajnie jest też pograć w Blackjacka.
    Grałem, jedno z wielu urozmaiceń, ten mod ma świetny Westernowy klimat i mnóstwo nowości

    Niech żyje Gwardia!

  10. #20
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Moim zdaniem Meksykanie są jednak łatwiejsi do pokonania. Ich jeźdźcy używają broni dystansowej i łatwo ich zdjąć. Nawet jeśli są w ruchu to ich trafiam.
    Z kolei Apacze walczą wręcz. Nie wiem dlaczego, ale takich jeźdźców kule się nie imają tak łatwo. Jednak jeśli już się uda, satysfakcja z trafienia jest ogromna.

    Jeszcze dwie wskazówki dla początkujących:
    - biegłość "broń palna" odpowiada za rewolwery. Za karabiny z kolei biegłość... "kusze".
    - amunicję do rewolwerów trzeba uzupełniać. Ta od karabinów magicznie się odnawia.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •