Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: 1866:Western

  1. #21
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    Tych co szarżują to rzeczywiście lepiej szablą obciąć, bo zazwyczaj jest czas na jeden wystrzał tylko, a trafić ciężko jest galopującego wojownika
    Moim zdaniem Meksykanie są jednak łatwiejsi do pokonania. Ich jeźdźcy używają broni dystansowej i łatwo ich zdjąć. Nawet jeśli są w ruchu to ich trafiam.
    Pisałem nie o całości sił meksykańskich tylko o lansjerach, ci szarżują i piechota nie ma z nimi szans

    Niech żyje Gwardia!

  2. #22
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    A, no tak. Co do lansjerów masz rację. Dobrze że jest ich dość mało.
    Szablą chętnie bym się odgryzł, tylko nie mam na nią miejsca^^ Chyba że przestawiłbym się na 20-strzałowy(tak, jest taki) rewolwer, rezygnując z amunicji podręcznej na rzecz szabli.

  3. #23
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    Tego rewolwera nie polecam raczej, bo strzałów ma dużo bardzo ale obrażenia cienkie Ale rzeczywiście, miejsca nie starcza na wszystko, jak się chce mieć karabin i rewolwer, to nie starcza miejsca na broń białą, dlatego ja korzystam z dwóch karabinów i szabli, choć chętnie bym postrzelał jakimś rewolwerem

    Niech żyje Gwardia!

  4. #24
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Rewolwer jest bardzo pomocny, zwłaszcza w sytuacjach gdy jazda szarżuje. Jeśli któryś jeździec nie przejedzie przez piechotę, tylko się na niej zatrzyma, dwa szybkie ruchy wystarczą by koń odzyskał wolność.
    Rewolwer to świetna broń na krótki dystans, zwłaszcza przeciw kawalerii.

  5. #25
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    Postrzelałem trochę rewolwerem teraz, ale musiałem zrezygnować albo z karabinu albo z szabli, a ciężko się odzwyczaić od świetnej celności lub koszenia Dlatego wróciłem do poprzedniego zestawu, w sumie lepiej by było żeby amunicja była zarówno do rewolwerów jak i strzelb taka sama - by się ciekawiej grało

    Niech żyje Gwardia!

  6. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: 1866:Western

    Ja głównie używam mojego topora i rewolweru, który się świetnie jak dla mnie używa, zwłaszcza te strzały w głowę zabijające czasem za 1 strzałem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #27
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    Przerzuciłem się z mojego Sharpsa na Winchestera i muszę przyznać że jest to zdecydowanie najlepsza broń. Mniejsze obrażenia i (minimalnie) celność rekompensuje możliwość 17 strzałów. Do tego łatwo trafia się headshoty więc mniejsze obrażenia nie są tak widoczne. Amunicja znika jak szalona, więc aktualnie trzymam dwie paczki przy sobie, a w bagażu jeszcze dwie. W ten sposób musiałem zrezygnować z rewolwera, ale za to mam miejsce na szabelkę.
    Tym, którzy nie mogą się zdecydować jaką broń wybrać może pomóc ten poradnik http://forums.taleworlds.com/index.php/ ... 944.0.html

  8. #28
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: 1866:Western

    Ja zawsze śmigałem moim Ombrem(meksykański bandyta) z winchesterem i rewolwerem i spory zasób amunicji jak chciałem szabelki to brałem z trupów...
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  9. #29
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: 1866:Western

    A ja mam kolejną top radę: zamiast jedynie wyrzucać folder 'pl' z languages, radzę zmienić też nazwę folderu 'en' na 'pl'. Wtedy gra będzie w pełni po angielsku. Wiąże się to z brakiem polskich menusów, ale za to miast biegłości "kusze" mamy "long guns", a "broń palna" to "pistols". Ceny są z kolei napisane wg wzoru x Cents, nie Denars. Wisienką na torcie są ciekawostki podczas wczytywania, których jest ponad setka. Moim zdaniem jest o wiele lepiej.

    Oczywiście można to zastosować do każdego moda, np. Solid & Shade czy Europe 1805 mają swoje ciekawostki.

  10. #30
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: 1866:Western

    I co tam panowie gracie jeszcze w tego moda? Ja sobie dzisiaj odpaliłem, i zdążyłem przyłączyć się do szturmu na meksykański fort, nawet mnie łajzy nie trafili nie licząc draśnięcia 8-)


    Małą odskocznię od Prophesy of Pendor sobie zrobiłem, fajnie się gra w tego Westerna, nie ma to jak strzelać do indian, opcjonalnie Meksykanów

    Niech żyje Gwardia!

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •