Strona 49 z 52 PierwszyPierwszy ... 394748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 516

Wątek: Polish Kingdom 2.0 preview

  1. #481
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Mała aktualizacja, najemni rycerze z Prowansji

    Spoiler: 

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało HellVard za ten post:


  3. #482
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Tak się zapytam, czy na mapie moda będzie Konstantynopol? Z tego co wydaje mi się, oglądając screeny z pierwszego posta, to nie. Czemu się pytam? Wśród frakcji będzie Bułgaria, a oni mieli ambicje aby zdobyć to miasto.

    Co do samego moda, wyjdzie, to na pewno ogram. Możliwość poprowadzenia Serbii kusi. Powodzenia w pracach!

  4. #483
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Niestety Konstantynopola w moim modzie nie uświadczysz Mapa ma maksymalny rozmiar dopuszczalny przez silnik gry, bardziej na południe ani w żadnym innym kierunku jej nie rozszerzę. Ale spokojnie, na Bałkanach nawet mimo braku Cesarstwa nudno nie będzie

  5. #484
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez HellVard Zobacz posta
    Niestety Konstantynopola w moim modzie nie uświadczysz Mapa ma maksymalny rozmiar dopuszczalny przez silnik gry, bardziej na południe ani w żadnym innym kierunku jej nie rozszerzę.
    No cóż, szkoda że nie będzie miasta "którego pożądał świat" - chciałem zrobić z niego stolicę imperialnej Serbii Ja bym jednak nieco zmienił proporcje mapy i dodał Konstantynopol z Ces.Łacińskim jako frakcją rebeliantów. Tym bardziej, że pomimo 4 krucjaty, już symbolika tego miasta jako Drugiego Rzymu rozpalała wyobraźnie prawosławnych (w sumie po dziś dzień tak jest). No ale to Wasz mod, Wasza mapa i Wasza koncepcja, więc nie będę robił krucjaty o to jedno - jak by ważne ono nie było - miasto.

    Cytat Zamieszczone przez HellVard Zobacz posta
    Ale spokojnie, na Bałkanach nawet mimo braku Cesarstwa nudno nie będzie
    W to nie wątpię Tym bardziej, że poza Tzardomsami, Great Conflicts i pewnym niemieckim modem (nie grałem, bo mam uraz do tego szwargoczącego języka) ta część Europy jest skrajnie niedopieszczona.

  6. #485
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Przesuwając mapę na południe musiałbym "obciąć" ją na północy, odpadłaby Norwegia, być może również Szwecja. Jest to wykonalne, ale czasochłonne, a wszyscy moi pomocnicy gdzieś się zapodziali bez pożegnania i pracuję sam Do tego nie chcę rezygnować z państw skandynawskich, gdyż były ważnym graczem w tym regionie i konkurencją dla Nowogrodu, Hanzy i Zakonu.

  7. #486
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez HellVard Zobacz posta
    Przesuwając mapę na południe musiałbym "obciąć" ją na północy, odpadłaby Norwegia, być może również Szwecja. Jest to wykonalne, ale czasochłonne, a wszyscy moi pomocnicy gdzieś się zapodziali bez pożegnania i pracuję sam Do tego nie chcę rezygnować z państw skandynawskich, gdyż były ważnym gracze w tym regionie i konkurencją dla Nowogrodu, Hanzy i Zakonu.
    Się rozumie, w końcu mod jest nie o rozczłonkowaniu Cesarstwa Wschodniorzymskiego, a okolicach Polski i obszarze na którym - w uproszczeniu - nasz kraj i jego bezpośredni sąsiedzi prowadzili interakcje Przynajmniej ja tak na niego patrzę.

  8. #487
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Wprowadziłem pewne zmiany względem mapy. Skróciłem ją na wschodzie, kasując przy tym Moskwę (która i tak nie miała większego znaczenia w XIII wieku) i osadę Połowców na stepach czarnomorskich. Zamiast tego dodałem 3 ważne niemieckie miasta - Trewir, Moguncję i Kolonię, które są mi potrzebne ze względu na planowany skrypt wyboru cesarza niemieckiego. Jednakże rodzi się tu pewna zagwozdka, miasta te nie należały do żadnej z dotychczas stworzonych w moim modzie frakcji niemieckich, a nie mogą być własnością buntowników, gdyż wtedy zamiast arcybiskupów którzy historycznie nimi rządzili, mielibyśmy heretyków Wpadłem na pomysł stworzenia nowej, niegrywalnej frakcji, powiedzmy "Kościelnych Elektorów Rzeszy", która miałaby ai podobne do państwa papieskiego, tj. nie prowadziłoby wojen, o ile samo nie zostałoby zaatakowane pierwsze. Frakcja skupiałaby te 3 miasta, napadnięcie na nią wiązałoby się z pogorszeniem stosunków ze wszystkimi rodami niemieckimi i wykluczeniem naszego księcia z elekcji cesarskiej. Co o tym sądzicie?

    Spoiler: 
    [IMG][/IMG]

  9. #488
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Moim zdaniem zmiana na plus. Lepiej domknąć sprawę Niemiec, kosztem mało znaczących ziem.

  10. #489
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Założenie ciekawe z tymi elektorami. Fajnie że walczysz nadal, mimo zniknięcia współpracowników. Wiele modów jakie nie dawno były w produkcji raczej nie powstanie niestety.

  11. #490
    Wojski Awatar MisterDiego27
    Dołączył
    Jun 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Genialny pomysł!

Strona 49 z 52 PierwszyPierwszy ... 394748495051 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Kingdom - informacje i download
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 09:28
  2. Polish Kingdom Mod - temat archiwalny
    By Aramegil in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 418
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 23:05
  3. PREVIEW V2.0 - Nowy system bitewny
    By Araven in forum Medieval XL
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 13:23
  4. Preview frakcji nr 1 - PRUSY
    By KLAssurbanipal in forum European Wars II
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-03-2011, 23:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •