Strona 20 z 35 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 346

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #191
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    a co dzieje się po utracie stolicy frakcji? będę miał możliwość wyboru nowej, czy jest to losowe i co jeszcze się stanie np. jakieś bunty wśród generałów?

  2. #192
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Stolica po prostu zostanie przeniesiona,, gdzie? Nie mam pojęcia, może to losowe, może jest jakiś system co to obiera. Buntów żadnych nie ma, dostaniesz chyba jednak misję polegającą na odbiciu straconej stolicy.

  3. #193
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Siema, gram Luzytanią (właściwie Konfederacją Iberyjską). Mam pakt o nieagresji i traktat handlowy z Nową Cartaginą na południu. Myślałem, że będę miał na jakiś czas spokój, aż nie zrobię porządku na północy, ale widzę, że z poziomu +30 schodzę coraz niżej w relacjach. Wiem, że pewne rzeczy stopniowo maleją, ale sprawdźcie w screenie. Została tylko wymiana handlowa i kara do relacji z wszystkimi frakcjami (inna cultura), którą mam na starcie. Ta druga charakterystyka jest stała, natomiast co ciekawe zamiast rosnącego wskaźnika relacji przy dłuższej wymianie (jak to było w poprzenich TW) obserwuję ciągły spadek. O co chodzi?

    Relations.jpg
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


  4. #194
    Wojski Awatar Flagellum_Dei
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    KrK
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Brak opisu Getów

    Witam taki oto problem mam (patrz załącznik)

    czy ktoś coś miał podobnie ?

    1. wykonana spójność plików w steam
    2. odpalenie gry na modzie Radious
    3. odpalenie gry na wyłączonych modach (vanilla)
    4. odinstalowanie modów Radiousa
    5. Unit Pack Compatibility - ostatnia aktualizacja z 7.05 więc nie dotyczy

    po wszystkich tych czynnościach gra ciągle uruchamia się jak w załączniku. W grze również brak opisów . Jakieś pomysły ?
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Qui Desiderat Pacem - Praeparet Bellum

  5. #195
    marengo
    Gość
    Wczoraj ściągnąłem sobie wszystkie mody Radious'a, ponieważ zostały najszybciej zaktualizowane i nie mam takiego problemu, tyle że moja gra jest w angielskiej wersji językowej. Mody mogą zmieniać opisy cech frakcji, ale najbardziej zastanawiające jest to, że nie masz nazwy bitwy pod Pydną. Być może jest coś nie tak z polską wersją gry.

  6. Użytkownicy którzy uznali post marengo za przydatny:


  7. #196
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Czy tylko ja mam ponowie problem z nieuruchamianiem się gry?

  8. #197
    Wojski Awatar Flagellum_Dei
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    KrK
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez marengo Zobacz posta
    Wczoraj ściągnąłem sobie wszystkie mody Radious'a, ponieważ zostały najszybciej zaktualizowane i nie mam takiego problemu, tyle że moja gra jest w angielskiej wersji językowej. Mody mogą zmieniać opisy cech frakcji, ale najbardziej zastanawiające jest to, że nie masz nazwy bitwy pod Pydną. Być może jest coś nie tak z polską wersją gry.
    Radious podpowiedział mi, że chodzi o Unit Pack Compatibility , czyli mój punkt nr 5 ;p
    ponieważ było późno, to źle to zinterpretowałem. Właśnie muszę czekać na aktualizację UPC, żeby tam wszystko było ładnie na modach Radiousa.
    A Tobie na angielskiej wszystko śmiga, bo on moduje na takiej właśnie i tam nie potrzeba tłumaczeń

    Rozwiązanie ? Albo czekać na aktualizację UPC, albo przekształcić na wersję ang w steamie - sie zobaczy )
    Tak czy siak problem rozwiązany technicznie rzecz biorąc
    Qui Desiderat Pacem - Praeparet Bellum

  9. #198
    marengo
    Gość
    Wiem, czytałem wczoraj Twoją dyskusję z Radiousem i prawdę mówiąc dziwię ci się, że do tej pory nie zmieniłeś wersji gry na angielską. Bujasz się po twcenter (chyba nawet konto zmieniłeś), więc angielski w jakimś stopniu znasz; grasz od dłuższego czasu co ułatwia konwersję Rome 2 skoro wszystko pozostaje na swoim miejscu i jest ci znane (po samych ikonkach można poznać co steruje danym elementem gry). Bez angielskiej wersji nie warto ruszać takich modów jak AIO czy Rise of Christianity, a szkoda nie spróbować wszystkiego

  10. #199
    Wojski Awatar Flagellum_Dei
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    KrK
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez marengo Zobacz posta
    Wiem, czytałem wczoraj Twoją dyskusję z Radiousem i prawdę mówiąc dziwię ci się, że do tej pory nie zmieniłeś wersji gry na angielską. Bujasz się po twcenter (chyba nawet konto zmieniłeś), więc angielski w jakimś stopniu znasz; grasz od dłuższego czasu co ułatwia konwersję Rome 2 skoro wszystko pozostaje na swoim miejscu i jest ci znane (po samych ikonkach można poznać co steruje danym elementem gry). Bez angielskiej wersji nie warto ruszać takich modów jak AIO czy Rise of Christianity, a szkoda nie spróbować wszystkiego
    Masz racje , ja wręcz wolę grać na angielskich wersjach jak mam opcję ... ale jakoś tak co do TW no nie wiem sam podoba mi się polskie nazewnictwo jednostek. Nie brzmi mi angielskie np greckich jednostek. Polskie jest ładniejsze Jakieś takie zboczenie mam chyba

    Tak czy siak język zmieniłem co zajęło jakieś 6 minut (1.1GB u mnie) , wyrzuciłem plik UPC.pack i polatam na angielskim do czasu update
    Qui Desiderat Pacem - Praeparet Bellum

  11. #200
    marengo
    Gość
    Być może wersja angielska przyda ci się już jutro, bowiem Radious właśnie napisał że udostępni w swoim modzie coś, czego domagała się cała społeczność TW od czasu premiery Rome 2:

    Radious:Tommorow at 14 PM GMT expect something very big what whole TW community demanded since Rome 2 release! Was working on it with few other great guys past few weeks and i think everybody will love it! CA made it possible to please you all even more.

    Stay tuned, clock is ticking!
    Dodawanie regionów jest niemożliwe, SAI hardcoded, więc może nowy system prowadzenia polityki?

Strona 20 z 35 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szybka pomoc - STEAM
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 14:49
  2. Szybka pomoc
    By Kyuzo in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 395
    Ostatni post / autor: 04-04-2019, 23:13
  3. Nie mogę uruchomić proszę o szybką pomoc
    By dom133 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 19:20
  4. Błąd Data_0.pack proszę o szybką pomoc ;-)
    By gisiu512 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •