Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 346

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #231
    Pampa
    Gość
    Od początku.

    1. Specyfikacja Twojego komputera.
    2. Sprawdzałeś spójność plików?
    3. Mody?

  2. #232
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    W7 premium , karta Geforce GTX660. Usunołem roma 2 i zainstaluje jeszcze raz może mod na helowen coś zamieszał bo taki był do pobrania .

    rozdzielczość 1680x1050

  3. #233
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Odinstalowałem lokalnie w steam i zainstalowałem ponownie ale dalej to samo .Muszę chyba całkowicie odinstalować wie ktoś gdzie to można wykonać ?

  4. #234
    Pampa
    Gość
    Usuń cały folder Rome II na dysku. Potem zacznij instalację.

  5. #235
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Podziałały mody .Wpisałem mody dla tarcz , oddziały dostały inne tarcze ale wyglądają kozacko no i przedewszystkim je mają .
    Dziękuje Pampa i Gajusz Mariusz za pomoc .
    pozdrawiam

  6. #236
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, od kilku dni gram w TW Rome II. Na liczniku ponad 10 godzin grania, ale dzisiaj zauważyłem pewien problem. Pod koniec szturmu na miasto gra jakby się zacinała. Było to takie nietypowe "zacinanie", nie spadek FPS. To wyglądało tak jakbym wcisnął przycisk PAUZA podczas bitwy. Kamera się obraca płynnie, deszcz padał, flagi przejmowanych budynków też ruchome. Za to jednostki i czas były zatrzymane i tak co chwilę na kilka sekund. Nie wydaje mi się aby był to problem z przegrzewającym się komputerem ponieważ grałem krótko. Specyfikacja komputera pozwala mi na płynną gre na ustawieniach ULTRA. (GTX 750TI 2 GB, Athlon II x4 635 2,9GHz, 6 GB ram). System instalowany tydzień temu, najnowsze sterowniki do karty zainstalowane.
    Ostatnio edytowane przez Paweł94t ; 11-12-2014 o 22:57

  7. #237
    Pampa
    Gość
    Nic z tym nie zrobisz. Jest to narzucone z góry ograniczenie animacji ponieważ Twój komputer by nie wyrobił. Przynajmniej według gry. Chociaż to i tak dziwne bo po którymś z patchy zostało to zdjęte chyba. Przynajmniej u mnie się już to w ogóle nie zdarza.

  8. #238
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Kupiłem edycję cesarską, więc wszystkie aktualizacje zrobione. Podczas oblężenia miasta na mapie było ok 4500 jednostek. Gra w pełni płynna. Widocznie gra nie lubi procesorów AMD z małą ilością cache.

  9. #239
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć zachęciła mnie ta edycja cesarska za 25zł w muve i mam problem z grą. Sprzęt mam mocny : Core i5 3350p, 8GB ram, grafa MSI GTX 970 4gb/256bit windows 7 ultimate. Z modów mam tylko wgrany jakiś na dyplomację, na zmienione kolory jednostek i soundtrack z rome 1. Na detalach ekstremalnych mam zanim zacznie się bitwa powyżej 60fps, jak zaczyna się bitka i zzoomuje pole walki to mi dropi do 30-40.... Czasami nawet poniżej 30 potrafi złapać. Grafa nawet się nie poci, cały czas pracuje na obciążeniu około 60% natomiast na procku tylko jeden rdzeń jest męczony na 90parę procent natomiast pozostałe trzy nudzą się na 30%. Jakieś pomysły? Ten sprzęt powinien bez problemu trzymać 60fps... Zapomniałem dodać, że na mapie świata też nie trzyma 60 klatek. Proszę o pomoc. P.S w benchmarku na ekstremalnych mam średni fps 60

  10. #240
    Pampa
    Gość
    Procesor w tej części jest najważniejszy. A u Ciebie nie jest to najmocniejsza część komputera. Możesz spróbować wymusić uruchomić wszystkie 4 rdzenie, ale nie liczyłbym na cuda. U mnie fpsy wahają się pomiędzy 50-60. W dużych bitwach nawet 45-50.

Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szybka pomoc - STEAM
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 14:49
  2. Szybka pomoc
    By Kyuzo in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 395
    Ostatni post / autor: 04-04-2019, 23:13
  3. Nie mogę uruchomić proszę o szybką pomoc
    By dom133 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 19:20
  4. Błąd Data_0.pack proszę o szybką pomoc ;-)
    By gisiu512 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •