Strona 25 z 35 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 346

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #241
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Uruchomić wszystkie 4 rdzenie? Czyli jak ? Poza tym nie przesadzajmy, ten core i5 to nie jest jakiś badziew, który nie poradziłby sobie z taką grą...

  2. #242
    Pampa
    Gość
    Ale Rome II jest bardzo źle zoptymalizowany. W tamtym roku mógłbyś mieć nawet 10 fps w dużych bitwach. Taka jest prawda, i tego nie przeskoczysz. Tylko najmocniejsze procesory dają radę jako tako w FHD. Ja na szczęście gram w niższej. A co do włączenia wszystkich wątków procka to poczytaj sobie w google. Nie boli.

  3. #243
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Ale Rome II jest bardzo źle zoptymalizowany. W tamtym roku mógłbyś mieć nawet 10 fps w dużych bitwach. Taka jest prawda, i tego nie przeskoczysz. Tylko najmocniejsze procesory dają radę jako tako w FHD. Ja na szczęście gram w niższej. A co do włączenia wszystkich wątków procka to poczytaj sobie w google. Nie boli.
    Ok dzięki spróbuję coś się z tym pobawić. Szkoda, że ta optymalizacja dalej jest tak skopana, taki sprzęt a taka bida z fpsami :/

  4. #244
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Rome 2 w pełni korzysta tylko z jednego rdzenia i nie da się sprawić aby nagle zaczęło korzystać z 4. Taka wada silnika.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  5. #245
    Pampa
    Gość
    Można to oszukać poprzez start systemu na 4 rdzeniach. Podobno pomaga, niewiele ale zawsze.

  6. #246
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po włączeniu gry uruchomia się ekran z tytułem i twórcami i zaczyna się ładowanie które trwa w nieskonczoność. Czy to może być związane z kartą graficzną? W internecie wyczytałem że nie może być zintegrowana a ja taką posiadam. Prosze o odpowiedź.

  7. #247
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam mam problem z uruchomieniem Total War ROME II - Emperor Edition grę ściągnąłem wczoraj bez kłopotów ale jak chciałem ja włączyć to wyskoczyło mi okienko z napisem "przygotowanie do uruchomienia Total War ROME II - Emperor Edition" i tyle, wcześniej jak grałem nie było takiego problemu.
    Dodam jeszcze zaktualizowałem sterowniki do grafik,i sprawdzałem spójność plików,jakieś rady

  8. #248
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    Jest taka rzecz, o którą zawsze zapominam spytać, a momentami strasznie wkurza. Chodzi mi o sztandary, flagi nad jednostkami. Konkretnie o to, że nie ważne jaką ich wielkość ustawię w opcjach, i tak zawsze moje sztandary są kilka razy większe od wroga. I sprawia to nie mały problem w kampanii, gdzie przy dużych bitwach widzę moje znaczniki, ale te wrogie są zbyt małe i zwyczajnie ich nie widzę, zlewają się z masą walczącego wojska a moje dodatkowo je przysłaniają przez co mam jeden wielki chaos.

    Od razu też podam moją hipotezę. Wg mnie to przez mody. Gdy gram czasami multi to oczywiście wyłączam mody, wtedy sztandary są ok, ale w kampanii drobne modziki (np hełmy od KLA czy muza z roma I) są włączone i sztandary wariują. Nie wiem czy to to, ale kumpel gra bez modów i jest normalnie. No i chyba we własnych bitwach też są normalne.

    Dodatkowo widziałem też na niektórych screenach użytkowników w tematach o kampaniach itp że też tak mają. Wiecie może czy i jak można sobie z tym poradzić oraz czemu jedni mają normalnie a inni katastrofę

  9. #249
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z kampanią

    Witam. Niedawno zacząłem grę w Rome 2. Dosyć szybko napotkałem poważny problem a mianowicie na początku kampanii po pokonaniu wrogich wojsk pod Salernum i kliknięciu w przycisk "Zakończ bitwę" gra przeskakuje do głównego menu a po powrocie do kampanii muszę przejść tą misję na nowo. Stało się tak już 3 razy więc czwarty raz bez próby naprawiania błędu nie ma sensu. Jeśli to ma jakieś znaczenie to moja wersja gry to Emperor Edition. Spotkał się już ktoś z Was z takim lub podobnym problemem i wie jak go rozwiązać? Próbowałem szukać, ale google nie znajdowało niczego takiego.

  10. #250
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    WITAM mam takowy problem iz zasintalowalem sobie nowy dysk w laptopie win 7 , steam, rome 2 i tu sie uruchamia do pierwszego ekranu z napisem gry rome 2 etc z prawami. i tak stoi. jak przejade zminimalizuje to jest iz rome 2 przestał działac. wczesniej an tym samym laptopie z innym dyskiem gra dziala bez problemow. na stacjonarnym działa. robilem spojnosc plikow, instalowalem wszystko z folderu redit w steam/../rome2/redit . jakis pomysl co zrobic by gra zaczela dzialac?
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

Strona 25 z 35 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szybka pomoc - STEAM
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 14:49
  2. Szybka pomoc
    By Kyuzo in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 395
    Ostatni post / autor: 04-04-2019, 23:13
  3. Nie mogę uruchomić proszę o szybką pomoc
    By dom133 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 19:20
  4. Błąd Data_0.pack proszę o szybką pomoc ;-)
    By gisiu512 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •