Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 346

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #291
    Pampa
    Gość
    Karta graficzna może mieć po prostu 3 GB wolniejszej pamięci RAM której nie czyta. TO samo jest z GTX 970. Ostrzeżeniem się nie przejmuj i tyle. Zaznacz sobie ,,ignoruj limit pamięci video" czy jakoś tak.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pampa za przydatny:


  3. #292
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hmm ok dzięki , właściwie od tego zacząłem ale zapytałem bo przypomniałem sobie, ze w shogun 2 miałem podobny problem na starej karcie i dało to się jakoś zrobić tylko nie pamiętam już jak

  4. #293
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    gra zawiesza się

    Witam otóż mam poważny problem z grą mianowicie podczas grania w Rome 2 komputer zawiesza się i jedyny sposób to odłączenie zasilania lub przytrzymanie przycisku włączenia komputera, reset nie działa ani żadna kombinacja klawiszy tzn. alt+f4 lub ctr+alt+del. Dzieje się to po godzinie grania czasami mniej a nawet po kilku minutach gry i tylko na mapie kampanii. Pojawia się również taki ciągły dźwięk podczas zawieszenia. Grę mam oryginalną na steamie, próbowałem reinstal oraz sprawdzenie spójności plików przez steam niestety bez rezultatu. Posiadam dwa mody Radious AI MOD oraz Roman Archers mod jednakże one nie są przyczyną ponieważ bez nich komputer również się zawiesza. Grafika wszystko na ekstremalnych ustawieniach 80-100 fps chociaż nie wiem czy to jakaś ważna informacja.
    Specyfikacja komputera:

    Windows 7 Home Premium 64
    GeForce GTX 980 Ti
    Intel Core i7-6700 4.0Ghz
    RAM 16 GB

    Proszę o pomoc.

    Przeniosłem post, na przyszłość proszę pisać w odpowiednim temacie, niż zakładać po to nowy. Arr.
    Przepraszam będę pamiętał

  5. #294
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    Nie grałem w ROME 2 przez 1,5 roku. Tydzień temu postanowiłem wrócić. Na steamie pobrało mi jakąś gigantyczną aktualizację. Zagrałem najpierw w podstawę bez modów - zdziwko bo większość negatywnych cech frakcji nie miała opisu - pomyślałem że to nowy patch. Następnie podczas kampanii nie mogłem przejść na imperium (grałem Rzymem) poza tym czasami dostawałem puste wiadomości. Niektóre budynki w prowincjach nie miały opisu. Zagrałem w AUGUSTUS i tutaj już nie mam opisów żadnego miasta/prowincji. Miejscówki po prostu nie mają nazw.... Czytałem trochę na forum o tej spójności - na wszelki wypadek wywaliłem wszystko z tego folderu na dysku C, ale zero poprawy..... Ktoś coś może poradzić?

  6. #295
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Witam wszystkich,

    Mam dziwny problem z grą i nie mogę znaleźć jego przyczyny. Chodzi mi głównie o to, że przy oddalaniu kamery, niektórym jednostkom znikają miecze, a innym nie. Jeszcze dziwniejszą jest sprawa deformacji stóp, również przy oddalaniu kamery, a najlepsze w tym, że dotyczy ona tylko jednostek Sparty, Rzymu oraz procarzy greckich. Ktoś się z czymś takim spotkał? Zaznaczę tylko, że gram na ustawieniach średnio-wysokich, z tym, że jakość tekstur oraz wygląd jednostek ustawione na wysokie właśnie.

  7. #296
    Łowczy Awatar Sulejman I
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    169
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Witam.
    Podczas grania kampanii, póki nie wyłączę kompa jest wszystko ok, później wczytuję grę np Rzymem i w czasie jak mijają tury "Rome II przestał działać". Dzieje się to przy różnych frakcjach. Jakiś pomysł co z tym zrobić?

  8. #297
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    zrób spojność plików, jeżeli nie pomoże wyłączaj pokolei mody które masz zainstalowane i zobacz króry pieprzy robote, mialem to samo

  9. #298
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Witam, mam taki problem- po skończonej bitwie i przejściu do tabeli wyników z kartami jednostek etc nie moge wykonać screena steamowskiego, ktoś coś? A może u was jest to samo?

  10. #299
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Mam ten sam problem i próbowałem już wszystkiego, żeby temu zaradzić, niestety bezskutecznie. Coś jest nie tak z tą grą, bo w innych nie mam problemu ze zrobieniem screenu.

  11. #300
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    przykładowo przed chwilą mi się udało zrobić screena z karty wyników, ale bez żadnej informacji w prawym górnym rogu o fakcie tegoż, tak jak to zawsze wyskakuje...

Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szybka pomoc - STEAM
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 15:49
  2. Szybka pomoc
    By Kyuzo in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 395
    Ostatni post / autor: 05-04-2019, 00:13
  3. Nie mogę uruchomić proszę o szybką pomoc
    By dom133 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 20:20
  4. Błąd Data_0.pack proszę o szybką pomoc ;-)
    By gisiu512 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 18:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •