Strona 310 z 321 PierwszyPierwszy ... 210260300308309310311312320 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 091 do 3 100 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #3091
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jutrzenka Zobacz posta
    Z powyższego powodu zaczyna mnie kusić kupno gry. Tym bardziej że trzy legendarne przywódczynie są już pewne: Zenobia, Kleopatra i Teuta. Boudiki czy Tomirys nadal brak. Heh, a miałam już nic nie pisać na tym forum, co by nie męczyć swoją osobą pewnego Admina.
    Wiesz, jest jeszcze miejsce na kolejne DLC, więc możliwe, że dostaniemy w końcu również jakąś paczkę dla Brytów i Germanów (tu czekam na rudowłosą Boudikę) lub na jakąś kampanię przed akcją gry tj. poświęconą samej Italii.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #3092
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Do Zenobii chyba potrzeba jeszcze Empire Divided, bo żadnej innej nie kojarzę.
    Ciekawy jestem komu udostępnią kobiety w roli generałów. Nomadowie by się nadawali w sumie. Poza tym spora część barbarzyńców (zwłaszcza Germanie, Iberowie, Brytowie) może dostać taką opcję i jestem prawie pewien, że Spartanom to wcisną.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #3093
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak myślicie jest szansa na grywalną frakcję Iberyjską czy to raczej moje pobożne życzenie?

  4. #3094
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Są 2 frakcje iberyjskie dodane do głównej kampanii z DLC Hannibal at the Gates.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  6. #3095
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Do Zenobii chyba potrzeba jeszcze Empire Divided, bo żadnej innej nie kojarzę.
    Jeśli kupię tą grę, to raczej całą (ze wszystkimi DLC, no może poza Gniewem Sparty). Zenobia już jest. Kleopatra według mnie będzie w kampanii Cesarza Augusta i w niej także bym widziała Boudikę. Teuta pewno będzie wymagała posiadania DLC Piraci i najeźdcy.
    Tomirys, mimo że jest DLC z Massagetami, pewno nie będzie - jej czasy panowania to w końcu czasy Cyrrusa II Wielkiego, a więc sporo przed rozpoczęciem którejkolwiek z kampanii.

  7. #3096
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jutrzenka Zobacz posta
    Jeśli kupię tą grę, to raczej całą (ze wszystkimi DLC, no może poza Gniewem Sparty). Zenobia już jest. Kleopatra według mnie będzie w kampanii Cesarza Augusta i w niej także bym widziała Boudikę. Teuta pewno będzie wymagała posiadania DLC Piraci i najeźdcy.
    Tomirys, mimo że jest DLC z Massagetami, pewno nie będzie - jej czasy panowania to w końcu czasy Cyrrusa II Wielkiego, a więc sporo przed rozpoczęciem którejkolwiek z kampanii.
    Właściwie co do Kleopatry to aktualnie jest tylko jako żona Antoniusza. Tak to przy grze Egiptem gramy... Ptolemeuszem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #3097
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Boudikę to widziałbym w osobnym DLC.
    Z babskich dodatków jest jeszcze Daughters of Mars. Niby dużo nie daje, ale warto chociażby dla Luzytanek i Germanek, bo dobrze radzą sobie w bitwach.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  9. #3098
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Właściwie co do Kleopatry to aktualnie jest tylko jako żona Antoniusza. Tak to przy grze Egiptem gramy... Ptolemeuszem.
    Skoro została zapowiedziana w FLC wraz z Teutą, to pewno się to zmieni po 8 marca. Poczytam jeszcze na forum opinie o tym FLC i wtedy ewentualnie zacznę odkładać pieniądze na zakup gry.

    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Z babskich dodatków jest jeszcze Daughters of Mars. Niby dużo nie daje, ale warto chociażby dla Luzytanek i Germanek, bo dobrze radzą sobie w bitwach.
    No Córy Marsa to koniecznie. Jak już pisałam wcześniej, pewno kupię wszystkie DLC poza Gniewem Sparty. Zastanawiam się jeszcze tylko nad Bestiami Wojny.

  10. #3099
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Bestie Wojny to tak niezbyt im wyszły. Jak dla mnie to można brać, ale na dużej promocji. Poza najemnymi słoniami, Germanami i katafraktami to straszną lipę dodali. Poniosło ich zwłaszcza z Egipcjanami w czapkach z krokodyla.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  11. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  12. #3100
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Bestie można było na jakiejś promocji Muve wyrwać za 6-8zł i tyle są warte.

Strona 310 z 321 PierwszyPierwszy ... 210260300308309310311312320 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 12:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 13:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •