Strona 316 z 321 PierwszyPierwszy ... 216266306314315316317318 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 151 do 3 160 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #3151
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Dzisiejsza wiadomość od CA : With the successful release of Desert Kingdoms and Empire Divided, ROME II has come a long way, but there’s more action and free content to come yet. One big win has been the reduction of players who have problems with mods crashing their game, by creating roll back builds for those who want to use older mods, and the new mod filter for those that want to play new content without forgetting old mods may still be enabled and might cause issues. We’ve also looked at all of the fan feedback from Empire Divided through to Desert Kingdoms and feel we have a good understanding of things we need to address in the next content release for ROME II. We plan to line this up with the next campaign pack that we feel will be a fresh take on campaign packs for ROME II as well as a very exciting feature for the Free-LC that will release alongside it.


    Wydaje mi się, że albo ten campaign pack albo to ,,ekscytujące" Flc to kampania z Boudiccą. A to drugie to może paczka z ludami germańskimi albo kampania Arminiusz vs Germanik.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Braveheart kaleczne serce za przydatny:


  3. #3152
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To wiadomość z wczoraj gwoli ścisłości . Mnie interesuje tylko DLC, które doda Etrusków, ewentualnie campaign pack, który doda nowe nacje. Jeżeli to ma być kolejne DLC w stylu Empire Divided albo WOS to ja podziękuję.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #3153
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Też mam taką nadzieje na nowe nacje do głównej kampanii , mini-kampanie powiązane bezpośrednio z podstawową kampanią (także czasowo). No i przydałoby się rozbudować tryb bitew historycznych bo jest ich tylko 8 ( z tego trzy płatne). Taki Attila ma 10 bitew historycznych a to trochę mniejsza gra.

  5. #3154
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Jak dla mnie to świetna wiadomość. Mam nadzieję, że ta kampania poruszy trochę wcześniejszy okres niż klasyczna kampania i będą to albo wojny Rzymu z Samnitami (bądź też ogólnie walka o dominację w Italii - samouczek pozostawił mi niedosyt), kampania z Cyrusem Wielkim (a do tego w grywalnych: Egipt faraonów, Babilonia, Lidia Krezusa, Medowie oraz Scytowie królowej Tomyris) albo re-make kampanii Aleksandra Wielkiego (a przy okazji do dużej mapy może dojdą północne Indie z grywalnym Imperium Maurjów).

    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    To wiadomość z wczoraj gwoli ścisłości . Mnie interesuje tylko DLC, które doda Etrusków, ewentualnie campaign pack, który doda nowe nacje.
    Też bardzo chcę Etrusków, a na razie niestety są zaledwie kopią Samnitów z prologu, wzbogaceni o jedną jednostkę hoplitów od czasu premiery Hannibala u Bram.

    Jeżeli idzie o mój koncert życzeń, to ja bym chciał aby doszli Bastarnowie (ponoć mieszali się ze wszystkimi wokół, więc mają duży potencjał na ciekawą armię), Media Atropatene (ostatnia pozostałość po Persji - kto by nie chciał przepędzić nimi Greków i utrzeć nosa Partom?) albo z coś naszego podwórka (Lugiowie bądź pruscy(?) Estiowie).

    Nawet gdyby za kasę wyszły frakcje do kampanii Augusta to kupił bym taki dodatek, bo trochę szkoda że nie można tam pokierować takimi frakcjami jak Judea, Cheruskowie (ziomki Arminiusza) czy wreszcie Kuszanowie (którzy w I wieku n.e. zbudowali silne imperium między Partią a Chinami na gruzach dawnej Baktrii)

  6. #3155
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Na Wiosnobraniu u muve.pl Rome 2 jest do zgarnięcia za 49,99 zł: https://muve.pl/wiosnobranie

    Event kończy się równo z nastaniem 5 kwietnia, czyli ostatnia szansa na zakup jest dzisiaj.
    ,,Vae Victis"


  7. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


  8. #3156
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Mam pytanie, jako, że chcę dać szansę Romkowi, gdyż wcześniej nigdy mnie nie porywał, polecacie bardziej grę na vanilli czy DeI/radious? DeI kiedyś próbowałem i jakoś ciężko było mi się przekonać, ale cóż, może na dłuższą metę bardziej się sprawdza?

  9. #3157
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Surowa podstawka + kilka modów zwiększających trudność kampanii, stosunkowo dobre AI bitewne i nowy system rekrutacji dla komputera. Jutro jak będę miał dostęp do steam to wypiszę tutaj wspomniane mody.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  11. #3158
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Tak jak obiecałem. Oto mój przepis, aby uczynić Rome Total War naprawdę dobrą i wymagającą grą. Wbrew pozorom nie jest to szczególnie skomplikowane.

    Mody podstawowe:

    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=357175740 - Agresywniejsze AI kampanijne, które potrafi nas mocno przycisnąć i nie dać wytchnienia, co bardzo podnosi trudność rozgrywki. Jedynym minusem jest słaba obrona miast przez komputer, gdyż ten nastawia się na ofensywne działania.

    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=225694896 - Lepsza rekrutacja komputera. Od teraz Macedończycy skupiają się na falangitach, natomiast rzymskie armie wreszcie przypominają prawdziwe legiony. Itd...

    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=388154068 - Najlepsze zachowania bitewne, jakie dotychczas udało mi się znaleźć. AI chroni strzelców, ponawia szarże, flankuje, a nawet potrafi używać falangi.

    Dodatkowe:

    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=204682595 - falangici od początku starcia dzierżą swoje sarissy, a nie wyciągają z kieszeni w trakcie bitwy.

    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=187013080 - Lepsza kamera.


    Niby tak niewiele, a potrafi zmienić rozgrywkę nie do poznania. Polecam spróbować.

  12. #3159
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Da radę te 3 mody instalować razem z dei?. Muszę chyba jeszcze romkowi dać szansę.

  13. #3160
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia.

Strona 316 z 321 PierwszyPierwszy ... 216266306314315316317318 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 13:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 14:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •