Strona 101 z 321 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #1001
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Poniższe osoby dostają ustne ostrzeżenia za pisanie postów nic nie wnoszących do tematu. Kto zdążył zapomnieć o moim ostrzeżeniu z poprzedniej strony, powinien je jeszcze raz przeczytać.

    adi
    Dowgird
    Tomasz The Great
    Umbrecht
    manolito



    Minikampanie nie byłyby złym urozmaiceniem, szczególnie jeśli byłyby podobne w założeniach do tych z Napoleona. Już widzę następujące kampanie: podbój Italii przez Rzym, podbój Galii przez Cezara, Związek Morski i wojny ze Spartą. Ptolemeusze vs. Seleucydzi. Trochę tego by było.

    Co gorsza ani słychu ani widu oficjalnych Seleucydów, co mnie martwi niezmiernie.



  2. #1002
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    IMO wlasnie minikampanie bylyby 100 razy lepsze od jakiegos jednego duzego dodatku, no i wydajac przykladowo 4 minikampanie jak w przypadku kingdoms, latwiej by bylo trafic CA w gust klienta a DLC przypuszczam ze pojawi sie na dniach, skoro juz w encyklopedii sa nowe frakcje, chociaz przegladajac je tak wstepnie, procz Seleucydow prezentuja sie one bardzo ubogo.

    @Samick jak juz tu jestes to moglbys usunac mi jedno ostrzezenie? Bo jakims cudem dostalem 2 ostrzezenia za jeden post pisany i tak w sumie dla jaj

  3. #1003
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Z tymi minikampaniami to dobry pomysł bo wolałem te z Napka jak np. Rots czy fots w Shogunie.

  4. #1004
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Samick

    Minikampanie nie byłyby złym urozmaiceniem, szczególnie jeśli byłyby podobne w założeniach do tych z Napoleona. Już widzę następujące kampanie: podbój Italii przez Rzym, podbój Galii przez Cezara, Związek Morski i wojny ze Spartą. Ptolemeusze vs. Seleucydzi. Trochę tego by było.

    Co gorsza ani słychu ani widu oficjalnych Seleucydów, co mnie martwi niezmiernie.
    Zdecydowanie uważam, że mini kampanie z Napka były świetnym krokiem naprzód i mam nadzieję, że jeszcze po niego sięgną. Tak jak wcześniej pisałem, jakby to dobrze rozplanować, zrobić taki "Kingdoms" to zabawy by było na naprawdę grube miesiące, a i tematów jest naprawdę mnogość. Prócz tych co wymieniłeś to marzy mi się podbój Brytanii, powstanie w Judei i wojny markomańskie. Na upartego można by jeszcze zahaczyć o Babilon i Asyryjczyków.
    Ideałem byłoby kilka mini kampanii jako DLC i jedno - dwa konkretne rozszerzenia (w stylu BI czy FOTS) sprzedawane oddzielnie

  5. #1005
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Kampanie w Kingdomsach to były niemal osobne gry. Napoleońskie minikampanie są krótsze, za to wymagały większej dynamiki od gracza. Osobiście widziałbym obie wersje. Wojny Ptolemeuszy z Seleucydami byłyby niczym w Kingomsach, ale podbój Galii czy Brytanii byłby jak w Napoleonie.

    Ideałem byłoby dostać to wszystko za darmo.



  6. #1006
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    http://i.imgur.com/42KBzf0.jpg

    Uff wreszcie zakończyłem kampanię Rzymem. Trochę to trwało, ale grałem raczej defensywnie i dopiero w ostatnich turach rzuciłem się do podboju w celu osiągnięcia zwycięstwa militarnego.

    Nie grałem jeszcze innymi frakcjami (następni w kolejce Ptolemeusze), ale kampania Rzymem prosta sprawa. Po opanowaniu polityki wewnętrznej nie ma już żadnego problemu z grą. Bitwy są o wiele za proste dlatego 80% z nich rozgrywałem ręcznie.

    Czytam posty wielu userów i widzę bardzo wiele rozczarowań i pretensji do gry. Osobiście uważam Roma 2 za grę bardzo dobrą z olbrzymim potencjałem, oceniam ją bardzo wysoko i nie żałuję ani złotówki, którą na nią wydałem. Gra spowodowała u mnie powrót do tzw. syndromu jeszcze jednej tury, który pojawił się ostatnio tylko w przypadku dwóch gier - Herosa III i Medievala (oczywiście tego pierwszego), a to już co znaczy

  7. #1007
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Mogliby zrobic kampanie jak w Medku 2. Cos takie tez jest w Crusaders Kings czy EU 3 czyli dana era w przypadku Romka 2 starozytnosc jest podzileona na trzy okresy np. ;od niech bedzie wojny peloponeskiej do Aleksandra, od powstania Rzymu do wojen domowych i Cezara, i moze od Oktawiania do upadku Rzymu . O albo jak mowicie mini kampy a temat kazdy dobry
    Gra spowodowała u mnie powrót do tzw. syndromu jeszcze jednej tury, który pojawił się ostatnio tylko w przypadku dwóch gier - Herosa III i Medievala (oczywiście tego pierwszego), a to już co znaczy
    No to masz fajnie. U mnie spowodowala ta gra syndrom powrotu do starych gier Dzisiaj sobie moze odpale jakas kampe i zobacze jak dziala patch 3 czy tam najnowszy.

    A swoja droga bez urazy ale mam ubaw z graczy co maja radoche w podbijaniu na sp calej mapy a pozniej pokazuja screena jak Ty na forum(No co za dokonanie, Powies na scianie ).A zmus takiego by zagral z Toba MP , nie zmusisz nigdy chociaz wiadomo zabawa jest znacznie lepsza itd.

  8. #1008
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    U mnie spowodowala ta gra syndrom powrotu do starych gier
    Prawidłowo. O starych gra trzeba pamiętać i w nie grać. Ja sam co jakiś czas wracam do Herosów III czy Combat Mission 2.

    A swoja droga bez urazy ale mam ubaw z graczy co maja radoche w podbijaniu na sp calej mapy a pozniej pokazuja screena jak Ty na forum(No co za dokonanie, Powies na scianie ).A zmus takiego by zagral z Toba MP , nie zmusisz nigdy chociaz wiadomo zabawa jest znacznie lepsza itd.
    Jak widzisz na screenie nie podbiłem całej mapy. Spełniłem tylko wymogi zwycięstwa militarnego. Spełnił bym prędzej warunki zwycięstwa ekonomicznego, miałem ustawione małe podatki i nie wiedziałem, że jednym z celów jest uzyskanie 80 tyś zysku na turę.

    Według Twojego toku rozumowania miałem przerwać kampanie w połowie?

    Przyznaje się bez bicia, że w kampanię onlinie nie grałem, jeśli chodzi o bitwy to gram. Jeśli chcesz skrzyżować miecze to zapraszam na gg lub steam i możemy się ugadać.

  9. #1009
    Pampa
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Adi, tym postem sam sobie wycieczkę do karceru chyba zagwarantujesz. A co do syndromu ,,jeszcze jedenj tury" to też tak miałem. I faktycznie, kiedy już się odeprze ataki na hura senatu, to potem leci z górki. Osobiście nie udało mi się dokonać zwycięstwa militarnego, z bardzo prostej przyczyny, takie imperium nie podoba mi się historycznie Chciałem pograć też Swebami, ale wywala mi przy 8 turze... :|

  10. #1010
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Samick
    Minikampanie nie byłyby złym urozmaiceniem, szczególnie jeśli byłyby podobne w założeniach do tych z Napoleona. Już widzę następujące kampanie: podbój Italii przez Rzym, podbój Galii przez Cezara, Związek Morski i wojny ze Spartą. Ptolemeusze vs. Seleucydzi. Trochę tego by było.

    Co gorsza ani słychu ani widu oficjalnych Seleucydów, co mnie martwi niezmiernie.
    Część podboju italii jest w prologu, druga część w kampanii. Ptolemeusze i Seleucydzi to z kolei 1 bitwa historyczna. Średnio więc widzę by akurat takie mini kampanie się pojawiły. Chętnie zobaczyłbym jednak wojnę peloponeską z większą mapą Grecji. Czy Aleksandra dostaniemy? Też jakoś tego nie widzę. Ale za to zdecydowanie widzę coś osadzonego w podobnych klimatach do Barbarian Invasion. Najlepiej by było gdyby te kampanie miały pozmieniane też mechaniki ekonomiczno-dyplomatyczne jak było to w dodatkach do S2TW.

    Pozdrawiam

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

Strona 101 z 321 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 12:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 13:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •