Strona 12 z 321 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #111
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez adi
    Cytat Zamieszczone przez Ekaton
    Cytat Zamieszczone przez adi

    Czyli zarabiasz miesiecznie 600zl? A to ciekawe. Nawet w polskich realiach 30 zl to zaden pieniadz

    Chyba,ze ktos zarabia miesiecnzie 30 zl
    Nawet jeśli nie jest to naprawdę wielki wydatek to i tak uważam wydawanie tylu pieniędzy tylko po to, żeby móc sobie zagrać trzema frakcjami za marnotrawstwo. Niemniej jednak dla wielu z nas tutaj i w Polsce w ogóle 30 zł to jednak nie jest żaden pieniądz.
    Wiekszosc ludzi wydaje te 30 zl i nic z tego nie ma ; zje, przepije, przepali. A tu masz gre do konca Twoich dni
    A my mamy tutaj niezły offtop więc mimo wszystko warto byłoby to skończyć i uznać, że dla jednego jest to dużą sumą, dla innego małą. To nie jest miejsce na spieranie się o to.
    "Życie bezmyślne nie jest warte życia." - Sokrates

    "Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie - Niccolò Machiavelli"

  2. #112
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Grójec
    Postów
    161
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Czy jest gdzieś dostępny spis jednostek w poszczególnych państwach? Czy jest duża różnorodność jednostek w tej odsłonie?


    " Spartanie nie pytają jak dużo tylko gdzie "

  3. #113
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez {{B-S}}SpartaN
    Czy jest gdzieś dostępny spis jednostek w poszczególnych państwach? Czy jest duża różnorodność jednostek w tej odsłonie?
    W menu gry jest encyklopedia gdzie są opisane wszystkie jednostki. Wg mnie jest duża różnorodność, dużo większa niż w poprzednich grach.
    Osobiście uważam, że najsłabiej wypadają Galowie (przed premierą ludzie pisali, że CA kładzie nacisk na Galów, a frakcje hellenistyczne zlewa). Okazuje się, że jest odwrotnie. Frakcje hellenistyczne są najbardziej różnorodne, kiedy Galowie ubożsi (wg mnie) od Germanów. To co zrobili z frakcjami hellenistycznymi to PRAWIE mod. Miałem styczność też z frakcjami iberyjskimi, iliryjskimi, trackimi i dackimi, które widać także są całkiem specyficzne. Przydałoby się to Galom bo ich roster ma wiele frakcji celtyckich, zajmujących olbrzymią część mapy.
    Jakbym miał coś zmieniać to zmieniłbym też roster Rzymu.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #114
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Witam czy mógłby ktoś napisać o co chodzi z: Nie możesz prowadzić handlu. Nie można stworzyć drogi morskiej z ich stolicy. Gram Spartą i jedyne z kim mam umowę handlową są Ateny. Z innymi Państwami nie mogę. Dlaczego?

  5. #115
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Sajojr
    Witam czy mógłby ktoś napisać o co chodzi z: Nie możesz prowadzić handlu. Nie można stworzyć drogi morskiej z ich stolicy. Gram Spartą i jedyne z kim mam umowę handlową są Ateny. Z innymi Państwami nie mogę. Dlaczego?
    A port masz?

  6. #116
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Tak i dalej jest tak samo

  7. #117
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Sajojr
    Tak i dalej jest tak samo
    ja gram rzymem i ze Spartą też nie mogę handlować. Oni chyba prowadzą tylko handel lądowy bo nie mają portu. Ale nie wypowiadam się bo nimi nie grałem. Ewentualnie zobacz z kim Sparta już prowadzi handel w poprzednich częściach bywało że porty miały limity i powyżej jakiejś kwoty nie mogłeś handlować z innymi nacjami, trzeba było rozbudowywać port na większy.

  8. #118
    Cześnik Awatar Przemysł II
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Królestwo Wybcz
    Postów
    314
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    U mnie tak samo niemożliwe jest handlowanie z Spartą drogą morską. Za mało grałem (razem ze 30 minut, 3 tury) by powiedzieć więcej. Mnie najbardziej denerwuje to, że bitwa ładuje mi się z 2-3 minuty, a trwa 5. Noż kurde mać. Do tego ten interfejs z którym trudno się połapać. I te nazwy jednostek to odbierają mi chęć do gry. Waleczni szermierze WTF!!!
    "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck

    Acer Aspire 5750g
    procesor: i5-2410m 2,3 -2,9GHz
    karta graficzna: Nvidia GeForce 540m
    pamięć ram: 4 Gb ddr3-1333
    system operacyjny: W7 64 bit
    rozdzielczość: 1366x768

  9. #119
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Może być nie możliwe handlowanie bo Sparta na początku nie ma swojego portu. Ja po paru turach zdobyłem prowincje gdzie znajdował się port. Z rybackiego zrobiłem z niego handlowy i myślałem, że to pomoże ale niestety nie. Bez handlu morskiego to za dużo nie można zdziałać. Z Macedonią też nie mogę zawrzeć traktatu nawet lądowego, a są moimi sąsiadami

  10. #120
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Przemysł II
    U mnie tak samo niemożliwe jest handlowanie z Spartą drogą morską. Za mało grałem (razem ze 30 minut, 3 tury) by powiedzieć więcej. Mnie najbardziej denerwuje to, że bitwa ładuje mi się z 2-3 minuty, a trwa 5. Noż kurde mać. Do tego ten interfejs z którym trudno się połapać. I te nazwy jednostek to odbierają mi chęć do gry. Waleczni szermierze WTF!!!
    Moze , to wina Twojego sprzetu. U mnie "ladowanie" trwa bez zauwazalnych negatywnych zmian. He, moze to wina polskiego tlumaczenia. Co po eng brzmi normalnie dla angielskojezycznych dla nas wierne tlumaczenie juz niekoniecznie

Strona 12 z 321 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 12:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 13:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •