Strona 2 z 321 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #11
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Tak, właśnie tam podawali, że armie buntowników są mizerne ale chodzi mi raczej o częstotliwość ich występowania- to może być nużące :roll:

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    @voitek haha stary rozwaliles mnie tym filmikiem z gladiatora Tak w ogole to wielkie dzieki za te wszystkie materialy, siedzac w robocie do wieczora mozna sobie bylo niezle czas umilic w oczekiwaniu na jutrzejsza premiere. A i pomysl moze o bardziej prefesjonalnym ze tak sie wyraze nagrywaniu na yt, niezle Ci to wychodzi

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Myślę że akurat to łatwo naprawią w patchu. Może juz w pierwszym który jest zapowiedziany na premierę.

  4. #14
    Ensis
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez FireFighter
    Voitku czytałem recenzje z CD Action i tam podają, że ogromnym minusem są ciągłe bunty.. doświadczyłeś coś takiego?
    Niestety ludzie nie są przyzwyczajenie do wymagających gier, bez powodu pewnie miasta się nie buntowały. Pewnie ciągle podbijali nowe prowincje i prowadzili wojny, zajęliby się gospodarką i kulturą, a byłoby lepiej. Wszystko ma swoją cenę.

  5. #15
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Dokładnie, część grających od dawien dawna wykrusza się i nadchodzi nowe pokolenie w większości pragnące mieć wszystko szybciej i łatwiej bez zbędnego myślenia.
    Developerzy to podchwytują i produkują coraz więcej gier opartych na refleksie niż na planowaniu strategii, mnie tam cieszy że nowy Romek trzyma poziom oldskulu w jakikolwiek sposób.
    W zasadzie poza Civką (serii od Paradoxu nie trawię, zwłasza ich masowej produkcji DLC, ostatnią ich grą jaka mi się podobała była Eu2) i TW nie ma za wiele strategii gdzie można się w spokoju delektować rozgrywką.
    Company of Heroes 2 jest fajne ale na dłuższą metę nudnawe jak się już ogra pewne schematy działań na multi (do tego wymaga małpiego operwania mapą, etc. mało jest czasu na podziwianie widoków) i to samo ma się do większości rtsów.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  6. #16
    Łowczy Awatar mardar282
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    150
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Witam w dniu 3 września o godzinie 8.50, przez Woitka i jego recenzje, filmy do 3 nie spałem, no to zaczynamy Igrzyska,jeszcze raz dziękuję Woitek za fachowość i trud jaki włożyłeś

  7. #17
    Ensis
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Gra zajmuje niecałe 20GB.

  8. #18
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    A ja zamówiłem przez gram.pl i teraz muszę czekać na paczkę , nie wytrzymam normalnie aż mi pęcherz ściska .
    Apropos czy ktoś kto się zna na Steam mógłby mi np. przez PW wyłożyć jak tam można kupować np. DLC przyszłe do romka 2 tzn. co mi jest potrzebne, w jakiej walucie się to robi, czy muszę mieć kartę kredytową, czy zwykłe konto w banku wystarczy, czy to przelewem się robi etc? Z góry bardzo dziękuję bo jestem w tym temacie zielony jak gruszka.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    <Uruchamia Total War : Rome 2 >

    Pozdrawiam

  10. #20
    Ensis
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Umbrecht
    A ja zamówiłem przez gram.pl i teraz muszę czekać na paczkę , nie wytrzymam normalnie aż mi pęcherz ściska .
    Apropos czy ktoś kto się zna na Steam mógłby mi np. przez PW wyłożyć jak tam można kupować np. DLC przyszłe do romka 2 tzn. co mi jest potrzebne, w jakiej walucie się to robi, czy muszę mieć kartę kredytową, czy zwykłe konto w banku wystarczy, czy to przelewem się robi etc? Z góry bardzo dziękuję bo jestem w tym temacie zielony jak gruszka.
    PW.

Strona 2 z 321 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 13:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 14:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •