Strona 271 z 321 PierwszyPierwszy ... 171221261269270271272273281 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 701 do 2 710 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #2701
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Też macie wrażenie, że AI w kwestii dyplomacji zrobiło się bardziej uparte, niekonsekwentne i głupie po wyjściu EE?
    Mam wrażenie, że obecnie mniej respektują PONy, z podpisaniem umowy handlowej też są spore problemy, nawet jeśli mam dużo surowców, do których AI nie ma dostępu. Wcześniej kraj będący w stanie wojny z kilkoma frakcjami bez oporów podpisywał pokój gdy był bezpośrednio zagrożony. Teraz mam w kampanii wojnę z Arwernami (od jakichś 30 tur), którzy walczą z 4-5 państwami, cały czas coś tracą i nie chcą rozejmu nawet, jeśli mają do tego dostać 30k złota.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. #2702
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Na pewno fajnie, że w patchu pozmieniali cechy i pomocników... a może inaczej wyostrzyli niektóre (szczególnie przy żonach, wcześniej mało co dawały albo zabierały... no i nie przypominam sobie, żeby "zakuty łeb" dawał + 10 do ładu przy igrzyskach, więcej takich genów ), w ogóle szybciej pojawiają się nowe cechy i pomocnicy.

    Zmniejszyli zasięg armii... teraz już nie mam tak prosto na początku Egiptem, dołączając to, że nowo stworzony gen nie może się ruszać, trochę mniej regionów w pierwszych w pierwszej i drugiej turze, ale cóż... mi się podoba, bo to zmienia plany i rozgrywkę w stosunku do tego co grałem wcześniej.

    Visca el Barca!!!

  3. #2703
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A ja właśnie uważam inaczej. Teraz gram Baktrią i cały wschód to moi sojusznicy obronni bądź wojskowi
    Najgorsze jest to że bym musiał Patrię zaatakować, mamy wspólnych sojuszników. Ciekawe jak się pozostałe kraje zachowają hehe.

    Najlepszy rodzyn w dyplomacji to gdy jakiś nic nie znaczący kraj, wychodzi z propozycją sojuszu obronnego i domaga się zapłaty 20k złota
    To chyba mi powinni proponować złoto że chcę bronić ich małego kraju hehehe

  4. #2704
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    WITAM
    Mam taki mały problem i może ktoś zna sensowne rozwiązanie gram na trudnym Rzymem ( pasek imperium się już skończył ) i nad Ładem i polityką panuje ale korupcja ( 98% ) mnie wykańcza skarbiec z 600000 zmalał prawie do zera nie mam jak uzupełniać wojska a jedyne rozwiązanie to podbijanie kolejnych prowincji aby przez kilka tur były dodatnie dochody bo niestety ale nie spełniłem warunków końca gry

  5. #2705
    Zbanowany
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Z taką korupcja nie anektuj prowincji. Możesz zmienić je w protektoraty(podporządkowanie).

  6. #2706
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    No tak się nie da bo tylko zwiększając teraz tereny będzie mnie stać na utrzymanie armii a na razie jeszcze potrzebuje tych legionów. Pasek imperium i tak się już skończył więc to teraz nic nie da ale czy są może jakieś inne metody tak jak na ład właściwe budownictwo ( technologie cywilne już mam opracowane ) ?

  7. #2707
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Rozpuść jednostki zaciężne, zmień wysokość podatków, przekonstruuj prowincje na bardziej dochodowe, zacznij więcej handlować.



  8. #2708
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach
    Jakoś niedawno dodane na steam kolejne pozycje, które mogą być DLC. Jedna uwaga wpis 311380 to Imperator Augustus Campaign Pack. Czyli są 4 DLC/FLC. Zastanawia mnie tylko czy są to chronologicznie wpisy. Jeśli tak to gdzie się podziały te DLC z końca zeszłego roku, o których było głośno ? Wykasowali i wrzucili ponownie?

    https://steamdb.info/app/214950/dlc/

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

  9. #2709
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    104
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=rs5Nd9QmIl4
    Kompania Braci w wersji Rzymskiej

  10. #2710
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Halloween Update? Też to widzicie?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 271 z 321 PierwszyPierwszy ... 171221261269270271272273281 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 12:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 13:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •