Strona 5 z 321 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #41
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Macedonia na hardzie gra sie jak narazie przyjemnie, wojen narazie nikt nie wypowiada a sparta po wchlonieciu epiru, do sojuszu obronnego ktory byl od poczatku sama dorzucila sojusz wojskowy^^
    Po kilku turach musze niestety stwierdzic ze AI na mapie kampani szalu nie robi,chcoaz zdarza sie im wyjsc z ciekawymi propozycjami (Jedna z barbarzynskich frakcji chciala wejsc pod moj prtektoriat wzamian za podpisanie pokoju)
    Ta sama frakcja niemal za darmo oddala mi miasto, bo gdy udalem sie do ich prowincji to spakowala swoja amie i poplynela w sina dal
    Gdy juz stracili miasto okrety zawrocily, ale wypakowali sie w jednej z niebrnionych prowincji, to na plus. Oczywiscie zdazylem wrocic i zniszczyc jedna armie a druga, zlozona z samego generala ( tak, ai wysyla w boj armie zlozone z samego generala^^) dolaczyla do neutralnej wobec mnie konfederacji plemion barbarzynskich i pałeta sie teraz po moich wlosciach. Jak wiec widac AI potrafi zrobic cos dobrze, ale nie ustrzega sie tez fatalnych w skutkach bledow

  2. #42
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Elbląg
    Postów
    129
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Czego tu oczekiwać od dzikusów Sparta już ładnie się zachowała. Powodzenia w kampanii! Ja wracam do Egiptu dopiero po pracy. :-/

  3. #43
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    CA zabrało Unit_multiplier i znów trzeba grać tymi małymi armiami :/ Chociaż o tyle dobrze że działa EditSF i można dodać 40 oddziałów na armie.

  4. #44
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Orientujecie się czy jest/będzie dostępne demo RTW2?

  5. #45
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Nie ma/nie będzie

  6. #46
    Podstoli Awatar Riko
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    378
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 12 podziękowań w 7 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    A ja mam taki smieszny blad, bo wygralem Spartanami bitwę nie do wygrania, więc ją zapisałem i teraz co wczytuje tę bitwę to są inne jej losy. Czy u Was to samo? Początek niby ok, ale potem to już losowo
    "Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę"
    J. Piłsudski.

  7. #47
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Pierwsze koty za płoty, kilka godzin grania (i mi chodzi wszystko ładnie, płynnie na ultra . Co mi się rzuciło w oczy.
    Bitwy ogólnie za szybkie. Nawet nie ma czasu pomanewrować jednostkami jak już jedni albo drudzy uciekają. Może jakiś mod to zmieni.

    Komp znowu nie radzi sobie za bardzo z kawaleryjskimi pościgami za rozbitymi jednostkami. To już chyba od Empire ten sam błąd. Nasi kawalerzyści chyba są jacyś litościwi bo nie wykazują specjalnej chęci do mordowania uciekających. Raz specjalnie patrzyłem to moja kawaleria cztery razy przejechała całym szykiem po ostatnim niedobitku i żadnemu nie chciało się go ciachnąć.

    Trochę mnie wkurwia nowy układ ikon. Jakiś taki nieintuicyjny. Już trochę przywykłem ale nadal mi się niepodoba.

    Ciekawa sprawa, jeszcze do końca nie jestem pewien czy tak jest w każdym miejscu ale miałem armię na wybrzeżu, chciałem załadować ją na okręty, a ona sama "wytworzyła" flotę transportowców. Natomiast na flotę wojenną nie chcieli wejść.

    Limit armii to nadal 20 jednostek ale w bitwie, raz miałem jedną z udziałem armii i floty, wyglądało że można ręcznie sterować nawet 40 jednostkami. Ciekawe czy jest limit do 40 czy więcej? Jeszcze nie było okazji zaatakować kogoś dwoma armiami lądowymi, nie wspominając o trzech.

    Ogólnie wizualnie bardzo ładnie, gameplay trudno na razie powiedzieć. Najbardziej wkurwiają te szybkie bitwy. A tak poza tym to już chyba za stary jestem żeby się tak wciągnąć jak kiedyś w Shoguna 1 czy Meda 1 Całe noce się grało, a teraz po dwóch godzinach mi się odechciewa. Godzinka przerwy i znowu się zachce ale to już chyba nie to samo. Echh stare dobre czasy

  8. #48
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    @up Gra sama podpowiada, że można wystawić nie więcej niż 40 oddziałów na raz.

    Co do problemu z teksturami to podałem już rozwiązanie kilka stron temu : http://forums.totalwar.com/showthread.p ... post646496

  9. #49
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Riko
    A ja mam taki smieszny blad, bo wygralem Spartanami bitwę nie do wygrania, więc ją zapisałem i teraz co wczytuje tę bitwę to są inne jej losy. Czy u Was to samo? Początek niby ok, ale potem to już losowo
    To samo bylo w poprzednich czesciach, chodzi o to ze nagrywajac powtorke, nie sa brane pod uwage wszystkie czynniki jakie zadecydowaly o wyniku bitwy, komputer zapisuje poprostu ruchy Twoje i AI, odtwarzajac powtorke, komputer odtwarza tylko i wylacznie te ruchy, nie biorac pod uwage zadnych czynnikow losowych. Stad tez rozny wynik bitew w powtorkach

  10. #50
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    A ja pomimo, iż dzisiaj zakupiłem Roma II nie miałem okazji pograć. Po około 20 minutach "Przygotowywania plików gry do instalacji" zobaczyłem "przekroczenie limitu czasu połączenia". Ciekawi mnie czy ktoś ma jeszcze takie problemy i z czego one wynikają - mój komp może nie jest najnowszy ale wymagania minimalne spełnia spokojnie, a neta mam szybkiego więc nie wiem o co chodzi ?!

Strona 5 z 321 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 12:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 13:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •