Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 288

Wątek: Recenzje na świecie

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Ruda Śląska
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Cytat Zamieszczone przez Asuryan
    Oceniłem na 9 - u mnie wszystko pięknie śmiga, przynajmniej na singlu. Gdyby jeszcze były klimatyczne filmiki z działań agentów i przemowy generałów, to dałbym maksimum.
    zgadzam się z taką opinią, piękna gra

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Dałem 6 - Czekałem, a po instalacji i 2h gry mam ochotę wrócić do EUIV. Ale dla mnie czytelniejsze było zarządzanie z rome1/medieval2 - to od Empire w górę mi nie leży.

  3. #23
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wasze oceny

    Po pierwszym dniu dałem 8. Drugi Romek umiejętnie łączy elementy z poprzednich gier (rozwój postaci, żywność, rozbudowa miast z Shoguna 2, drzewka technologii z Empire) z nowymi rozwiązaniami (regiony morskie, ciekawi nowi agenci, system regionów i prowincji), jednocześnie zachowując potężną dawkę klimatu z pierwszego Rome'a. Na plus zaliczam wolniejsze - ale przy tym nieprzesadnie długie - niż w Shogunie 2 bitwy przy zachowaniu podobnej płynności wykonywania rozkazów. Nie mogę dać wyższej oceny ze względu na parę problemów, np. z grafiką (które zostaną rozwiązane w patchu). 8 to solidna nota dla bardzo dobrego kontynuatora serii.
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  4. #24
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Ja po pierwszej nocce dam wysoką ocenę. 7.

    Jak macie mocny sprzęt to możecie śmiało dawać 8-9. Nie dziwię się.

    Ja mam średnie detale. Wygląda to tak sobie. Powiem szczerze. Mapa kampanii znośna. Bitwy działają płynnie - przynajmniej.

    Mój laptop nie jest taki zły... Na słabszych pewnie grać się ledwo da. To nie jest przyjemność. To nie jest to za co ludzie zapłacili.

    Czy na prawdę nie da się zrobić lepszej optymalizacji ? Super że gracze z mocnym sprzętem mogą się zachwycać zarysowaniami w zbrojach po ciosach. Na średnich mam atak klonów. Jednostki w oddziale wyglądają identycznie. Mury i budynki wyglądają gorzej niż w .... nie wiem już której części.

    Powinno być lepiej. Kolejny raz się zawiodłem na mojej ulubionej serii.

    Maci średni sprzęt ? radzę się wstrzymać z kupnem. Aktualizacje pewnie troszkę naprawią optymalizacje i gra stanieje... wtedy można kupować.

    Szkoda.... bo gra jest zajebista.

    ps. Jeśli bardzo chcecie pograć w total war to polecam Shoguna 2... serio... CA zawiodłem sie... ostatni raz kupiłem w przed sprzedaży.

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Ja dam 8, bo niby fajnie. W grafice ustawilem wszystko co tam tylko bylo i chodzi plynnie ale cos jest nie do konca ok z tym wyswietlaniem. Mieni mi sie w oczach, nie potrafie tego trafnie opisac. Ale uznalem wczoraj, ze Shogun 2 chyba lepiej wygladal. Piszecie o latkach to moze i to cholerstwo zniknie A druga sprawa to jednostki za szybko sie poruszaja. Nie jest to jednak duzy klopot, wyrowna to pewnie pierwszy Darth MOD pozdr

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Wasze oceny

    Na ten moment nie mogę dać oceny ostatecznej. Jest wiele rzeczy, które mi się podobają i sprawiają, że ta część jest najlepsza spośród wszystkich TW do tej pory. Przepraszam, że powtórzę to co wszyscy piszą. Optymalizacja! A raczej jej brak. Jakim cudem Crysis3 działa mi na maksymalnych ustawieniach przy 30-40fpsach, a R2TW na średnich jest bardziej niż rozczarowujące? Nie jest to tak piękna gra jak na tych wszystkich screenach i nagraniach wideo. Niby grafika to nie wszystko, ale nie oszukujmy się - każdego urzekły możliwości graficzne tej gry. Dlatego nie mogę posmakować do końca tej gry. Poczekam z oceną ostateczną na patche.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Kur** ludzie... Przeczytajcie parę postów na tym forum zanim zaczniecie sypać ocenami i narzekać na grafikę. Zmiana JEDNEJ OPCJI sprawi, że grafika będzie już normalna. Będę chamem i nie podpowiem jaka to opcja - szukajcie sami.

  8. #28
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Popieram bachuxd! STOP FRUSTRATOM
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze oceny

    Cytat Zamieszczone przez Sam Fisher
    Na ten moment nie mogę dać oceny ostatecznej. Jest wiele rzeczy, które mi się podobają i sprawiają, że ta część jest najlepsza spośród wszystkich TW do tej pory. Przepraszam, że powtórzę to co wszyscy piszą. Optymalizacja! A raczej jej brak. Jakim cudem Crysis3 działa mi na maksymalnych ustawieniach przy 30-40fpsach, a R2TW na średnich jest bardziej niż rozczarowujące? Nie jest to tak piękna gra jak na tych wszystkich screenach i nagraniach wideo. Niby grafika to nie wszystko, ale nie oszukujmy się - każdego urzekły możliwości graficzne tej gry. Dlatego nie mogę posmakować do końca tej gry. Poczekam z oceną ostateczną na patche.
    Akurat porównanie gry strategicznej do strzelanki nie jest tutaj zbyt dobre. Ja mam słabą kartę(GTX 560Ti) za to procesor i7 4770 i mam grę płynną na najwyższych ustawieniach. Do strategii mocny procesor i dużo ramu a do strzelanek mocna karta graficzna.
    Co do samej gry jest bardzo inna od poprzednich odsłon serii.Trzeba praktycznie uczyć się jej od nowa. Ze starymi grami tej serii to wspólną ma w zasadzie nazwę Total War. Żeby ogarnąć to wszystko trzeba kilka tygodni więc dziwi mnie ocenianie tak wielkiej pod względem opcji i możliwości produkcji po jednym dniu.

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    100
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście

    Re: Wasze oceny

    FREDu, ja mam i7 3770k kręconego na 4,5 ghz i też mam wszystko najwyższe ,zadnej opcji niezaniżałem, wszystko poodznaczałem i jakoś tej płynności zadziwiającej niemam. Średnio 33 fps. Min 9 - Maks - 57. Próbowałeś walczyc 40 v 40? Nie oszukujmy się twój procesor nie wybiega bardzo przed mój, ja posiadam Radeona 7970 vapor X mocno kręconego zatem stoi wyżej niż twój geforce. Ile ci wyszlo w bechmarku?

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Recenzje i oceny gry Shogun 2
    By Ensis in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 21-04-2011, 10:08
  2. Konkurs wiedzy o Starym Świecie i nie tylko
    By Delanos in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 08-01-2011, 18:32
  3. Zmiany w Świecie Multiplayera
    By roman zabawa in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2010, 22:58
  4. Najgłupszy problem na świecie
    By Szamasz in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-10-2009, 19:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •