Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138

Wątek: Błędy w grze

  1. #131
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    Witam.Mam niesamowite przycięcia gry podczas oblężeń mojej barbarzyńskiej stolicy prowincji Singidun i tylko w tej osadzie(przy oblężeniach innych osad tego nie ma).Gra zwalnia do tego stopnia,że 1 sekunda = 5 sekund i to na potrójnej prędkości gry,zmiany graficzne nic nie pomagają.Nie jest to typowe przycięcie jak przy słabym sprzęcie,gdyż kamera działa płynnie(poruszanie myszką czy klawiaturą bez problemu)jednak obraz praktycznie się zatrzymuje.
    Gra po instalce,z workshopa Radious total war mod i Sparta unleashed vanilla version(patch 7 beta),a jedyna modyfikacja ręczna to dodanie pliku upc polish langue .
    Zna ktoś może przyczynę tego błędu?
    Pozdrawiam

  2. #132
    Cześnik Awatar Przemysł II
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Królestwo Wybcz
    Postów
    314
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Błędy w grze

    Dziwnym trafem mi także dziś pojawiła się sytuacja wyżej opisana, tzn. kamerka chodziła płynnie, a jednostki jakby złapały totalną zwiechę. I tak przez około minutę. Dałem potem prędkość razy 3 i siępo chwili "odbugowało" i dalsza część bitwy szła już normalnie. Szturmowałem Medhlan w Galii Przedalpejskiej (Cisalpina).
    "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck

    Acer Aspire 5750g
    procesor: i5-2410m 2,3 -2,9GHz
    karta graficzna: Nvidia GeForce 540m
    pamięć ram: 4 Gb ddr3-1333
    system operacyjny: W7 64 bit
    rozdzielczość: 1366x768

  3. #133
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    Cytat Zamieszczone przez Przemysł II
    Dziwnym trafem mi także dziś pojawiła się sytuacja wyżej opisana, tzn. kamerka chodziła płynnie, a jednostki jakby złapały totalną zwiechę. I tak przez około minutę. Dałem potem prędkość razy 3 i siępo chwili "odbugowało" i dalsza część bitwy szła już normalnie. Szturmowałem Medhlan w Galii Przedalpejskiej (Cisalpina).
    Często tak miewam, że kamera, działa płynnie, kiedy jednostki działają naprawdę wolno i ociężale a wręcz jak slajdy. Albo gra nagle przycina się, działając wolno i klatkując niemiłosiernie a potem tak po prostu się odwiesza i chodzi już płynnie.

  4. #134
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Błędy w grze

    Ciągle mam błąd z drabinami oblężniczymi, jak i całym sprzętem oblężniczym. Chyba wysokość drabin zależy od kultury w danym mieście, dlatego też kiedy osadę ludów koczowniczych przejąłem Baktrią i zostałem zaatakowany drabiny były wyższe, niż mury. W drugą stronę to również działa, atakując hellenistyczne miasto pod kontrolą ludów stepów, miałem zbyt niskie drabiny. Ale w sumie i tak to niewiele zmienia bo po podprowadzeniu sprzętu pod mury wróg leci palić bramę...
    Popraw podpis

  5. #135
    marengo
    Gość

    Re: Błędy w grze

    Według mnie oblężenia, problemy z nimi w grze to nie jest typowy błąd CA. Zwyczajnie przez brak umiejętności, czasu nie dopracowali tego elementu gry i dlatego też większość miast nie posiada murów. Po prostu, widząc co się dzieje, ograniczyli możliwość występowania tego rodzaju "błędów". Bardzo skuteczna metoda, nie powiem. Mam też taką teorię w sprawie braku możliwości modowania mapy kampanii w Empire i Napoleonie. Jej odblokowanie otworzyłoby pewnie totalwarową puszkę Pandory, to potencjalne źródło kłopotów z grą, wywalania do pulpitu, zamrożenia obrazu itp. Tak sądzę. Wiele osób przyznaje, że nawet teraz CA łata Rome 2 w możliwie najprostszy sposób, oni są już myślami gdzie indziej...

  6. #136
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Błędy w grze

    Po patchu 8.1 gra się nie uruchamia. Mimo sprawdzenia spójności plików nic się nie zmienia.
    Popraw podpis

  7. #137
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Błędy w grze

    Patch 8.1 jest w wersji beta. Skoro nie działa to wypisz się z betatestów i gra wróci do normalności.



  8. #138
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Błędy w grze

    Już wiem w czym tkwił problem, wypisałem się z beta testów, lecz gra ciągle się nie uruchamiała, usunąłem mody i dalej był problem. Dopiero usunięcie modów bezpośrednio z folderu z grą pomogło
    Popraw podpis

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Podobne wątki

  1. błędy w grze,wywala z gry,zalewa mapę itp
    By depus in forum Sangi-in (Zmierzch Samurajów - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 15:19
  2. Błędy podczas Multiplayer
    By frykar85 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 12:03
  3. Czy to błędy/bugi medievala 2??
    By Aradan in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 20:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •