Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 138

Wątek: Błędy w grze

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Błędy w grze

    Hmm mam wrażenie, że gdy włączam testudo to moje jednostki więcej tracą niż gdy sami się bronią przed pociskami. Hmmmm...

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    Odniosłem takie samo wrażenie co do tego rzymskiego żółwia, jest on strasznie nieskuteczny. Poza tym wygląda jakoś dziwnie, ci legioniści powinni być jakoś bardziej zwarci w kupe, a nie tak jak to wygląda i jeszcze ten brak tarcz z boku formacji, przez to ten cały żółw traci sens.

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    W Romie 1 testudo wyglądało lepiej niż tutaj.

  4. #14
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    U mnie kiedy w Cisalpinie pozostawiłem armie w trybie zasadzki to po każdej turze przesuwała się kawałek w stronę miasta, a mimo to w tym trybie pozostawali.

  5. #15
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach

    Re: Błędy w grze

    Cytat Zamieszczone przez Flatline1990
    Odniosłem takie samo wrażenie co do tego rzymskiego żółwia, jest on strasznie nieskuteczny. Poza tym wygląda jakoś dziwnie, ci legioniści powinni być jakoś bardziej zwarci w kupe, a nie tak jak to wygląda i jeszcze ten brak tarcz z boku formacji, przez to ten cały żółw traci sens.
    W Rome 2 są dwa typy żółwia: ofensywny(na przykładzie hastati) i defensywny(ten jaki znamy z podręczników, filmów itp.,formują go choćby triarii)
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Błędy w grze

    1. Mnie zaskoczył jeden bardzo ważny element, brakuje mi tej części subtelności bitw. Bitwy toczą się zbyt szybko, zbyt dynamicznie. Nie czuje przyjemności z prowadzenia regimentu i spoglądania jak kroczą ku wrogowi, i kiedy dochodzi do starcia. W MTW i SGW mogłem śledzić z kamerą marsz wojsk i walkę, cieszyć się z tego . Teraz wszystko dzieje się tak szybko, że operuje kamerą z dala, widząc tylko gromadki i kupki, walki są szybkie, brakuje mi czasu na ich oglądanie i cieszenie się nimi. Czuje się jak bym grał w stare amigoskie strategie.

    2. Miotane oszczepy wyglądają jakby rzucali kulkami z mąką.
    3. Przy oblężeniach, SI ustawia miotaczy na palisadach. Podchodzę z boku (jeśli jest możliwość) i wystrzeliwuje obrońców.
    4. Panikujące jednostki w roli obrońców przy oblężeniach powinny uciekać do centrum wioski lub szukać swoich i tam się przegrupować, a nie na siłę próbują uciekać z osady przez bramę, a kiedy na drodze stoją moje jednostki SI mota się i biega w te i we w te, i tym samym brama otwiera się i zamyka, a moje jednostki nie mogą podpalić bramy.
    5. Nie wiem dlaczego ale SI rekrutuje więcej miotaczy niż wojów.
    6. Zbyt wielkie ikony/symbole jednostek, zakrywają zbyt wiele ekranu i skutecznie wnerwiają mnie podczas bitew.
    7. Nie można czasem zminimalizować otwartego okna z dolnego menu osady, i też są zbyt wielkie, mam wrażenie, że twórcy wzięli przykład z Windows 8.
    8. Po co ten wir w około wrogiej armii?
    9. W trybie "przyśpieszenia" w ogóle się go nie odczuwa.
    10. Nie ma husarii!!!
    11. W oknie dyplomacji brakuje wymuszenia na SI przeciwnika "Zakończ wojnę z..."
    12. Zbyt wysokie lasy.

  7. #17
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Błędy w grze

    Tak przypatrywałem się któregoś razu w slow mo na animacje walk i mają jedną fajną animację - koleś obraca się i pada rażony niewidzialnym piorunem. No bo czy ktoś na niego machnął gladiusem? Nie. Czy ktoś go pchnął włócznią? Nie. Nie dziwię się, że bitwy kończą się tak szybko.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Elbląg
    Postów
    129
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście

    Re: Błędy w grze

    @WarHammster
    Widzę, że na dużo z Twoich trosk, pomogą mody wpływające na długość starć, tempo poruszania się jednostek, itp. Zajrzyj do działu modów, tu na forum.
    Aha i jeszcze polecam zwiększyć ilość jednostek przypadających na jeden oddział.

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    Po kilku godzinach grania mogę stwierdzić iż mamy poważnego buga na polu bitwy gdyż bardzo często zdarza mi się że muszę po kilka razy klikać atak na jednostkę wroga gdyż często nie działa za pierwszym razem..tragicznie to wygląda gdyż często połowa żołnierzy atakuje a druga stoi w miejscu...

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    44
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Błędy w grze

    - oblężenia od strony komputera to jakaś kpina. Jednostki albo się blokują albo wykonują jakieś smieszne ruchy albo jest to totalny rush na punkt zwycięstwa
    - błąd w mapkach - Karalis na mapce ma mury w pewnym miejscu w rzeczywistości ich nie ma ( może trzeba bardziej rozbudować ? ale to i na mapce ich nie powinno być )
    - gram Kartaginą mimo zapewnienia że nie będzie spamu Rzymianie cały czas spamują mnie masą małych flot po 1-3 okręty
    - to nie błąd ale większość miast/osad wygląda tak samo oprócz tych głównych w prowincji czyli paste /copy
    - jeśli dochodzi do bitwy Ty/sojusznik przeciwko komputerowi komputer nie wie co robić i zachowuje się irracjonalnie a an ogół stoi jak słup sol-
    - Kartagina to jakaś mordęga a niby wtedy to była potęga a wygląda jak zacofany lud na jakimś zadupiu

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. błędy w grze,wywala z gry,zalewa mapę itp
    By depus in forum Sangi-in (Zmierzch Samurajów - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 15:19
  2. Błędy podczas Multiplayer
    By frykar85 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 12:03
  3. Czy to błędy/bugi medievala 2??
    By Aradan in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 20:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •