Strona 54 z 132 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1312

Wątek: Patche - temat zbiorczy

  1. #531
    Asuryan
    Gość

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Cytat Zamieszczone przez potemps
    Nowy update:
    - Increased the range of torches that can be thrown to burn down gates in battles.
    No to akurat jest według mnie bardzo zła zmiana. Tak samo jak nie wyłączanie się kontynuacji bitwy po upływie czasu/całkowitej ucieczce wroga lub wyrżnięciu uciekinierów, które nastąpiło w którymś z poprzednich patchów. Fajnie że patche sporo naprawiają, tylko dlaczego muszą przy okazji spieprzyć coś, co działało dobrze... :roll:

  2. #532
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Mam pytanie odnośnie tekstur. Ostatnio zainstalowałem patcha 4beta licząc, że nastąpi jakaś zmiana w grafice - niestety nadal mapa kampanii jest....szpetna w porównaniu z tą z Shogun 2. Wszystko takie jakby z plasteliny - drzewa to odstraszają. Od razu odpowiadam że gram na bardzo wysokich/ultra i rozdzielczość na maxa. Tak więc to problem gry i trzeba czekać na patch czy tylko coś u mnie nie gra?

  3. #533
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Aplik , proponuję poczytać temat od początku , wszystkiego się dowiesz bez zbędnych pytań....

  4. #534
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Wczoraj wyszedł kolejny hotfix z bardzo ciekawą zmianą
    Hi all,

    You might have seen a new download for those who have opted in the patch 4 BETA.

    This has called for an update of the patch notes; the following entries have been added:

    - Improved stability when moving between the Campaign game and front end.
    - Fixed terrain height melee bonuses, so attackers on higher ground have an advantage.

    A few corrections were made to the Patch notes as well to make them clearer.

    We continue working on the other issues and would like to thank you once more for your help.

    Regards,

    Matthias
    Czyli wreszcie naprawili ten bezsens . Swoją drogą wydaje mi się, że oprócz statystyk do walki wręcz, strzelcy zadają większe obrażenia. Minimalnie ale większe.
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan
    Cytat Zamieszczone przez potemps
    Nowy update:
    - Increased the range of torches that can be thrown to burn down gates in battles.
    No to akurat jest według mnie bardzo zła zmiana. Tak samo jak nie wyłączanie się kontynuacji bitwy po upływie czasu/całkowitej ucieczce wroga lub wyrżnięciu uciekinierów, które nastąpiło w którymś z poprzednich patchów. Fajnie że patche sporo naprawiają, tylko dlaczego muszą przy okazji spieprzyć coś, co działało dobrze... :roll:
    Słyszałem takie opinie, że ta zmiana jest na plus ponieważ obrońcy na murach będą mieli lepszy kąt ostrzeliwania = więcej strzelców będzie mogło strzelać jednocześnie do wrogów pod bramą. :roll: Więc może ta zmiana nie jest zła jak się wielu wydaje.
    Pozdrawiam

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

  5. #535
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Witam od wczoraj posiadam rome 2 a w serie total war gram od 1 medievala
    Grając w shoguna uświadczyłem dużej ilości krwi w walkach tu natomiast wygląda to biednie a z tego co pamiętam twórcy zapowiadali że gra ma być od 18 lat z powodu brutalności, i właśnie jestem ciekaw czy krew w bitwie ma poprawić jakiś patch czy może mod bo szczerze nie wiem jak to się odbyło w poprzedniej wersji, a jednak znacznie lepiej bitwa wyglądała

  6. #536
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Witam.Czy ktoś z Was miał również konflikt patcha 4 z Radious mod? U mnie dziś zassało patcha 4 i gra nie chciałą się uruchomić.Po usunięciu moda,nie ma problemu.Czy ktoś posiada wiedze na temat AI komputera w patchu 4 w stosunku do Radious moda? Czy Radious już niepotrzebny? Pozdrawiam

  7. #537
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Cytat Zamieszczone przez zwgpaw
    Witam od wczoraj posiadam rome 2 a w serie total war gram od 1 medievala
    Grając w shoguna uświadczyłem dużej ilości krwi w walkach tu natomiast wygląda to biednie a z tego co pamiętam twórcy zapowiadali że gra ma być od 18 lat z powodu brutalności, i właśnie jestem ciekaw czy krew w bitwie ma poprawić jakiś patch czy może mod bo szczerze nie wiem jak to się odbyło w poprzedniej wersji, a jednak znacznie lepiej bitwa wyglądała
    W Shogunie 2 wydali DLC o nazwie "Blood pack" i jeśli go zainstalowałeś to krew tryskała strumieniami. Tłumaczyli to tym, że gra jest dla wszystkich a krew dla 18+.
    Podejrzewam, że z Rome 2 będzie podobnie.

  8. #538
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz The Great
    Witam.Czy ktoś z Was miał również konflikt patcha 4 z Radious mod? U mnie dziś zassało patcha 4 i gra nie chciałą się uruchomić.Po usunięciu moda,nie ma problemu.Czy ktoś posiada wiedze na temat AI komputera w patchu 4 w stosunku do Radious moda? Czy Radious już niepotrzebny? Pozdrawiam
    Ściągnij nową wersję przystosowaną do patcha nr 4. Miałem to samo i nie wiedziałem jak to rozwiązać. Właśnie mi pomogłeś

  9. #539
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Cytat Zamieszczone przez Rafix94
    Cytat Zamieszczone przez Tomasz The Great
    Witam.Czy ktoś z Was miał również konflikt patcha 4 z Radious mod? U mnie dziś zassało patcha 4 i gra nie chciałą się uruchomić.Po usunięciu moda,nie ma problemu.Czy ktoś posiada wiedze na temat AI komputera w patchu 4 w stosunku do Radious moda? Czy Radious już niepotrzebny? Pozdrawiam
    Ściągnij nową wersję przystosowaną do patcha nr 4. Miałem to samo i nie wiedziałem jak to rozwiązać. Właśnie mi pomogłeś
    Tylko czy AI w patchu 4 jest wciąż na niższym poziomie w stosunku do Radious mod? Jeśli tak to może masz linka do tej nowej wersji? Rozumiem,że bez problemu działa z save'ami z patcha 3 ?

  10. #540
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Patche - temat zbiorczy

    Co do modow i konfliktow to jakby komus gra sie crashowala podczas podpalania bramy, to winny jest temu mod "upiekszajacy" dym, niestety nie pamietam jaka mial nazwe bo juz go usunalem.

Strona 54 z 132 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. CTD - temat zbiorczy
    By amirkhattab in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 12-12-2016, 11:11
  2. [ROZWIĄZANE] Patch 1.2 - temat zbiorczy
    By Belfalast in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 02-12-2013, 19:23
  3. [ROZWIĄZANE] Patch 1.05 - temat zbiorczy
    By Seban in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 17-09-2010, 17:09
  4. Vancouver 2010 - temat zbiorczy
    By Pinotchet in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 28-02-2010, 10:17
  5. Patche - temat zbiorczy
    By Umbrecht in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •