Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Grywalne frakcje!

  1. #11
    Łowczy Awatar hummels
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    113
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście

    Re: Grywalne frakcje!

    Ok działa teraz Dzięki raz jeszcze. Zaniepokoiło mnie jednak w panelu dyplomacji jak jest ta mapka, to jak wybieram sąsiadów to różne obszary się zaznaczają kolorem w zależności od tego kto z kim ma wojnę/sojusz. Jest taki dziwny zielony jaskrawy kolor albo biały czego nie było w pierwszych wersjach gry, czy to normalne czy tylko u mnie? I jak niektóre frakcje mają zaznaczone przy mieczykach, że mają wojnę z kimś, to obszar ich wrogów nie jest zaznaczony na czerwono jak być powinno. Przy niektórych jest na czerwono a przy innych nie. Albo jest pokazane, że jakaś frakcja nie ma wojny, a jednak ma sąsiada z obszarem na czerwono. (Tak na szybko zrobiłem nową kampanię i to bardzo dziwne jest bo wcześniej tego nie było jak pamiętam).

  2. #12
    marengo
    Gość

    Re: Grywalne frakcje!

    Na to Ci nie odpowiem, ponieważ nigdy nie używałem tej modyfikacji ops:

  3. #13
    Łowczy Awatar hummels
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    113
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście

    Re: Grywalne frakcje!

    A to bez znaczenia bo to po prostu dodali w którymś patchu z tego co widzę u innych na filmach też jest ;d A powiedz mi jeszcze, czyli nie ma szans żeby opisy tych nowych frakcji były po polsku? Bo u mnie są puste, pobrałem tą wersję generic jak mówiłeś.

  4. #14
    marengo
    Gość

    Re: Grywalne frakcje!

    Twoje zdziwienie wprowadziło mnie w błąd.
    Nie miałbym do tej pory Rome 2, gdyby nie promocyjna cena na allegro w na przełomie listopada i grudnia. Wcześniej nie za bardzo interesowałem się grą, ponieważ odstraszała mnie cena i fala krytyki jaka spotkała ją po premierze. W związku z tym, naturalne jest dla mnie, że kolory na mapce odzwierciedlają nastawienie frakcji do Ciebie, jest to elementem który kojrzę od zawsze, czyli od grudnia

    Prawdę mówiąc, gdybym nie kupił Rome 2, miałbym teraz spokój, pisząc tylko o grach z serii osadzonych tematycznie w epoce prochu, która jest moją ulubioną. Rome 2 poznaję na bieżąco i sporo mi brakuje do tego, aby mój stan wiedzy był zadowalający. Z drugiej strony nie jestem z tego powodu nieszczęśliwy, zainstalowałem ponownie Empire i razem z modami pod Napoleona mam siedem wersji gry do wyboru, jedna lepsza od drugiej, a gra z antycznymi Rzymianami leży odłogiem na dysku, usychając z tęsknoty za moim czułym spojrzeniem w jej stronę

    Co do braku opisów w wersji generic, to o modzie wiem tyle, ile przeczytałem dość pobieżnie w pierwszym poście tematu na twcenter. Spojrzałem tam jeszcze raz i widzę, że poza zmianą cech frakcji dodano do każdej wersji moda ich opisy, charakterystyki autorstwa Umbrechta, o ile dobrze pamiętam, naszego rodaka, który swego czasu udzielał się na forum. Tak więc mimo nie zmienienia cech, pojawił się nowy tekst po angielsku, niewidoczny dla gry. Rozwiązanie? Podszkolisz się w angielskim, stworzysz plik z tłumaczeniem i wszyscy na tym skorzystamy

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Panowie mam problem :/
    Postanowiłem sobie trochę odświeżyć grę i chciałem zagrać nową frakcją po kilku miesiącach przerwy Plik all_factions_playable_gft przekopiowałem do folderu data. Widzę go w Mod Manager, ale gdy wchodzę w Grand Campaign zawiesza się program, mam aktualnie Rome 2 Empire. W przypadku innego modu Dresden_4TPY_Mod ten błąd nie wsytępuje. Macie jakieś przypuszczenia o co może chodzić? Może mam coś namieszane w plikach? Załączam screen z moim katalogiem.
    1.jpg
    Ostatnio edytowane przez działek ; 22-03-2015 o 17:13
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Wszystkie Frakcje Grywalne
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27-04-2013, 15:46
  2. Niechciane frakcje grywalne
    By royal1410 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2013, 16:55
  3. Wszystkie Frakcje Grywalne - Boshin: Total Domains
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 10:01
  4. Jak są frakcje grywalne ?
    By omega2001 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2012, 06:38
  5. Frakcje
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 15:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •