Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Soundtrack

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach

    Soundtrack

    Jednym z licznych plusów pierwszego Rome była fantastyczna ścieżka dźwiękowa. Bardzo klimatyczna,wspaniale zagrzewająca do walki.W dwójce za sprawa zmiany kompozytora muzyka jest mocno średnia. Rzadko pobudza do walki jest nijaka i powtarzalna w dźwiękach i ogólnym schemacie. A wy jakie macie odczucia co do niej ?

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Soundtrack

    Mnie po dłuższym graniu muzyka z tej części po prostu drażni - ni to szept ni to brzęczenie... Dlatego ją wyłączyłem.

  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Soundtrack

    W sumie aby nie zakładac nowego tematu mogę spróbowac tutaj.

    Czy wie ktoś w jaki sposób podmienić muzyke z Rome 2 na ta z pierwszej części? Wstępnie wydaje mi się że "dwójka" ma muzykę w pliku .pack, a "jedynka" w .dat, co może być niewielkim problemem, i bez modyfikacji chyba się nie obejdzie. A może własnie powstał/powstaje mod który podmienia OST, bo zgodzę się z przedmówcami że w najnowszej części całkiem spartolili sprawę, szczególnie że przez wiekszość czasu gram w ciszy, bo coś nic nie chce lecieć (tak, znam założenie, ale bez przesady). Za to pierwsza część... cud, miód i malina, i chętnie bym podmienił muzyczki bo granie z OST-em z "jedynki" w tle to nie to samo


    Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

    "Hito wa mikake ni yoranu mono"

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Soundtrack

    ja to bym widzial tutaj mod na muzyke w postaci soundtrackow z Troji, 300, czy Gladiatora. Moim zdaniem o wiele lepiej oddawalaby taka muzyka klimat tych czasow.

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach

    Re: Soundtrack

    Święte słowa. Mod z muzyką z filmów typu Alexander, Gladiator ,Troja ,300 plus soundtrack z części pierwszej znacząco poprawiłby klimat starć. Jeff Van Dyck twórca znakomitej muzyki do pierwszego Roma , Medievala i Shoguna powinien zostać czym prędzej przywrócony bo poprzednie Total Wary z czasów starożytności i średniowiecza idealnie podsycały klimat ścieżką dźwiękową a tutaj mając tamto w pamięci czyje się znaczny niedosyt. Tutaj link do dyskusji na Total War Center na temat moda zmieniającego soundtrack Rome 2. http://www.twcenter.net/forums/showthre ... -MUSIC-MOD

  6. #6
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Soundtrack

    Jesli juz o soundtrackach mowa, to w shoguna 2 praktycznie nie gralem bez zapuszczonego w tle winampa z soundtrackami z ostatniego samuraja i pamietnikow gejszy - +100 do klimatu tutaj chyba tez sobie skombinuje jakas fajna playliste bo na takiego moda sie raczej tak samo jak w poprzedniej czesci nie doczekam.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-04-2016, 16:56
  2. Ulubiony Soundtrack
    By Kot in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 20:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •