Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111

Wątek: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

  1. #101
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    1.Na brak możliwości budowania murów nie ma recepty,ewentualnie mody,które dodają je niektórym miastom.
    2.W R2 państwa mogą się odradzać.
    3.Kawałek Afryki dostaliśmy,także nie ma co narzekać.
    4.Pojawienie się Królestwa Maurjów rzeczywiście byłoby ciekawe.
    ,,Vae Victis"


  2. #102
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Co do tej Afryki, to można (nawet trzeba) ponarzekać na niegrywalną Numidię.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #103
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jedyny powód dlaczego odpalam HatG i Imperatora Augusta to taki że mogę napatrzeć się na Syrakuzy z mirami.

    Jak wyżej czekam na Numidię. Cała reszta nie ma już dla mnie znaczenia.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #104
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Może sprecyzuję swoją wypowiedź : co do wielkości mapy Afryki w R2 nie ma co narzekać.Numidię sam chętnie bym ujrzał.
    ,,Vae Victis"


  5. #105
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    nie ma jakiś nieoficjalnych choćby modów na budowanie murów w każdym mieście przecież to strasznie niepraktyczne

  6. #106
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie ma, bo CA nie wydało konkretnych narzędzi do modowania kampanii

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  8. #107
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    mam nadzieje że to kiedyś poprawia w jakimś patchu bo na razie jak patrze na ilość innych błędów i niedociągnięć to jestem aż podłamany , widać ze pracowano pod presja żeby tylko zdążyć na termin premiery i firmom które to wypuściły zależało tylko na kasie nie zważając na ilość błędów SI i Grafiki ,te mury które bym chciał to i tak tylko drobiazg jaki od nich wymagam a najlepsze że kupując oryginałke i chcąc grac kturyms z miast greckich musisz dopłacić im około 8 dolców na steam śmiech, się ciesze ze chociaż Wiedźmina robili normalni polacy

  9. #108
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Ja osobiście nie rozumiem tych wszystkich narzekań na AI w Romku 2. Od bardzo, bardzo dawna nie zdarzyła mi się jakaś wpadka AI. Co więcej, często mnie wkurza zachowanie AI, przez które muszę się nieźle namęczyć by je dobić. Brak murów też mnie cieszy bo osobiście nie lubię oblężeń za bardzo. Owszem może i mogło by być więcej murów ale w takim wypadku niektóre miasta musiały by być naprawdę ogromne by zachować jakąś równowagę między takim Rzymem, a jakimś miastem na Krecie, czy jakąś afrykańską wioską. Nie widzę sensu dawania wszystkim miastom murów. W obronie mury różnicy wielkiej nie robią, przynajmniej u mnie. Z murami wszystkie miasta by wyglądały tak, że po pewnym czasie byś przestał ręcznie te oblężenia rozwijać bo każde jedno by tak samo wyglądało. Wrzucenie murów każdemu z miast by choć odrobinkę się różniły od siebie wymaga nieporównywalnej ilość pracy do korzyści z niej płynącej czy dla firmy czy graczy. Wydaje mi się, że najlepiej SEGA by zrobiła jakby udostępniła narzędzia moderskie do gry. To by rozwiązało wszelkie problemy. Jakby ktoś chciał to mury by dorobił, a oni by nie musieli się z tym męczyć.

    Podsumowując. Ja błędów AI nie miałem od bardzo, bardzo dawna, a grafiki nigdy, chyba że na modach. Patchów więcej nie będzie bo gra ma znikome ilości błędów, które można naprawić różnymi modami. Problem z murami i praktycznie wszystkim by rozwiązali dając narzędzia do modyfikowania gry, nawet za drobną opłatą.
    Wiedźmin jest zupełnie inną grą i nie ma jak obydwu porównać. W TW mogli by dać greków w podstawce ale gra była by droższa i wyszła później.


  10. Następujących 4 użytkowników podziękowało Kobrax za ten post:


  11. #109
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    no w tym własnie tkwi problem że nie dali narzędzi dla moderatorów a powinni mnie by to ucieszyło bo to główny minus który mnie gryzie w całej Itali razem z sycylią sa tylko 2 miasta które można oblegać to trochę krucho

  12. #110
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ale moderatorzy to przecież pilnują forum, a nie robią mody Od tego są modderzy. Wracając jednak do R2 - mnie to osobiście nie wkurza, gdyż i tak siedzę już i tak głęboko w trybie multiplayer. Niemniej jednak sam fakt połączenia południowej Italii z Sycylią nie wydaje mi się zły (no może poza tym, że w podstawce Syrakuzy murów nie mają )

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  13. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ciekawe rzeczy, linki, wydarzenia
    By Ekaton in forum Tawerna
    Odpowiedzi: 462
    Ostatni post / autor: 04-02-2023, 22:49
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. [ROME 2] Lista Wydanych Modyfikacji
    By Salvo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 11:22
  4. Eras Total Conquest - lista AAR
    By Samick in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 12:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •