Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 111

Wątek: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    78
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez K A M 2150
    Cytat Zamieszczone przez guffqa
    - Zwiększenie wpływu na ekonomię
    Przecież jest największy wpływ na ekonomię z całej serii obecnie ;P Masa budynków generujących przychody, aż ciężko się zdecydować co budować Dodatkowo wiele budynków jest zależna od siebie, czy nie ma budowy wszystkiego na pałę jak leci, bo się to zwyczajnie nie opłaca, trzeba myśleć, przejrzeć jakie surowce są w prowincji i dopiero budować Gdzie ten zbyt mały wpływ na ekonomię?
    No przestań praktycznie te surowce nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę...za handel nimi dostajemy marne 100 Denarów czy tam czego, a wszystko poza tym jest strasznie sztuczne... port rybacki ... +6 do żywności - 4 do ładu publicznego... jakiś tam teatr... +8 do ładu publicznego - 4 do żywności ... jeeez ;d Dobra nie patrzę na róże kiedy las płonie... pierw niech usuną punkty kontrolne bo głównie przez to AI jest zwalone.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Ludzie już wymienili co ja chcę ale dodam kilka elementów.
    -Aby żołnierze w oddziałach działali bardziej indywidualnie. Zawsze mnie denerwuję gdy np. każe łucznikami strzelać do jakiś oflankujących oddziałów, a taki łucznik po prostu się nie odwróci w sekundę i zacznie działać, ale często trwa z 3 sekundy bo żołnierz czeka na swych towarzyszy. Usunięcie też zasady dla oddziałów "wszyscy za jednego". Denerwuję to, że twój oddział kawalerii nagle zamiast okrążyć wroga zaczyna walczyć bo jeden włócznik złapał 1 towarzysza broni, albo sytuacja z kiedy moje oddziały wchodziły na mur wroga przez wieże oblężniczą i już coś tam walczą, ale niektórzy jeszcze stoją przed wieżą i jakiś oddział z wypadu złapał tych żołnierzy a oczywiście cały oddział schodzi z wieży zamiast wykonać rozkaz zdobycia muru.
    -Opcja dla tych przęklętych wasali aby zaprzestali wojny z sojusznikiem.
    -Aby na bitwie znajdował się jakiś obóz gdzie rozbite jednostki uciekną i (być może) utworzą ze zniszczonych oddziałów jakiś nowy. Ogólnie chodzi mi oto, że jak mamy bitwę to wiadomo jednostki uciekają bo nie chcą zginąć, ale zamiast uciekać od wroga często ładują się na niego. A najlepiej jest podczas oblężenia, kiedy jeszcze ci wybiegają z dość bezpiecznego zamku prosto na wrogą armię.
    -Mniej dlc lub przynajmniej nie robić tak chamskich akcji, że gra jeszcze nie wyszła a już zapowiadamy scytów i seleuczykow.

  3. #13
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Guminbear
    -Mniej dlc lub przynajmniej nie robić tak chamskich akcji, że gra jeszcze nie wyszła a już zapowiadamy scytów i seleuczykow.
    Seleucydów każdy dostanie za darmo, była o tym mowa już przed premierą... Co do reszty nacji to modami już to odblokowano, ja mam grywalną ponad setkę obecnie

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez guffqa
    Cytat Zamieszczone przez K A M 2150
    Cytat Zamieszczone przez guffqa
    - Zwiększenie wpływu na ekonomię
    Przecież jest największy wpływ na ekonomię z całej serii obecnie ;P Masa budynków generujących przychody, aż ciężko się zdecydować co budować Dodatkowo wiele budynków jest zależna od siebie, czy nie ma budowy wszystkiego na pałę jak leci, bo się to zwyczajnie nie opłaca, trzeba myśleć, przejrzeć jakie surowce są w prowincji i dopiero budować Gdzie ten zbyt mały wpływ na ekonomię?
    No przestań praktycznie te surowce nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę...za handel nimi dostajemy marne 100 Denarów czy tam czego, a wszystko poza tym jest strasznie sztuczne... port rybacki ... +6 do żywności - 4 do ładu publicznego... jakiś tam teatr... +8 do ładu publicznego - 4 do żywności ... jeeez ;d Dobra nie patrzę na róże kiedy las płonie... pierw niech usuną punkty kontrolne bo głównie przez to AI jest zwalone.
    W końcu rozbudowali grę na poziomie budowania i planowania, a tu sprzeciwy. Surowce mają ogromy wpływ na rozgrywkę, ale najpierw musisz nauczyć się grać. Pewnie żałujesz, że nie ma spamu budynków ekonomii i wojska tak jak było w 1 romku.

    Gra ma wiele nowinek w porównaniu do poprzednich odsłon, w końcu można pobawić się w budowniczego i trochę poplanować. Ale oczywiście AI leży.

  5. #15
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez edmundo
    Surowce mają ogromy wpływ na rozgrywkę
    Więc czekam na tę listę z ogromnym wpływem na rozgrywkę Bo jak narazie, to dla mnie są one KOMPLETNIE bez wartości poza oliwkami/winem które dodaje żarcie. Reszta dla mnie nie ma znaczenia czy je posiadam czy nie, importowałem 5, w następnej turze przerwałem import 5, efekt? no... brak zamian w państwie/ekonomi/budowie budynków.. (nawet w S2 bez pewnych surowców nie mogłeś budować budynków danych..)

    Ba! encyklopedia jest tak zajebista iż nie mówi nic o surowcach. A teraz włącz sobie Shoguna 2 i zobacz co tam pisze encyklopedia o surowcach.. a no pisze do czego one są. Naprawdę, brawo dla CA za tę bezwartościową encyklopedie do R2, która jest encyklopedia tylko z nazwy.

  6. #16
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Chciałbym okienka z rozbudowy prowincji z prawdziwego zdarzenia.
    Fajnie też by było jak pokazywało by wszystkie jednostki jakie są możliwe do rekrutacji w danej prowincji. Tak że najechałbym sobie na takich Spartańskich Bohaterów, i wyświetliło by mi się zaraz obok opisu jakich budynków brakuje do ich zakupu.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez K A M 2150
    Cytat Zamieszczone przez Guminbear
    -Mniej dlc lub przynajmniej nie robić tak chamskich akcji, że gra jeszcze nie wyszła a już zapowiadamy scytów i seleuczykow.
    Seleucydów każdy dostanie za darmo, była o tym mowa już przed premierą...
    Zapomniałem o tym bo pisałem pod presją czasu.

    Dopiszę jeszcze, że chciałbym ujrzeć przy bitwach historycznych możliwość grania z prawdziwym graczem oraz drugą stroną. Co prawda to byłoby bardzo trudne np. przy kartaginie dla atakującego, ale myślę, że można zbalansować przy zmniejszeniu liczebności oddziałów przegranego (bo zazwyczaj gramy 2tysiące żołnierzy przeciwko 4 tysiącom) i zmienieniu poziomów wyszkolenia.

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Blood Pack Obowiązkowo ! Oraz dodanie brutalnych scen walki jak to miało miejsce w S2 tylko może bez tej krwi na ekranie ;p
    Co do DLC to nie był bym taki sceptyczny fakt że portfele nam przewietrzy ale liczę na coś w stylu Rise of Samurai i tu mogli by dodać pory roku i jakiś ciekawy motyw np: Początki Gotów lub Północna barbarzyńska Europa.
    Swoją drogą pograł bym plemieniem Sarmatów w końcu to nasi przodkowie jak by nie było

  9. #19
    Asuryan
    Gość

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez lofix
    Swoją drogą pograł bym plemieniem Sarmatów w końcu to nasi przodkowie jak by nie było
    W najbliższym dlc będziesz miał taką możliwość. Roksolanie to w końcu też Sarmaci.

  10. #20
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Lista rzeczy które chciałbyś ujrzeć w Total War: Rome II

    Jakby co i tak już jest wydany mod odblokowujący wszystkie nacje w grze

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ciekawe rzeczy, linki, wydarzenia
    By Ekaton in forum Tawerna
    Odpowiedzi: 462
    Ostatni post / autor: 04-02-2023, 22:49
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. [ROME 2] Lista Wydanych Modyfikacji
    By Salvo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 11:22
  4. Eras Total Conquest - lista AAR
    By Samick in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 12:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •