Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: kradzież steam key? czy błąd Steam?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    kradzież steam key? czy błąd Steam?

    Witam. Kupiłem steam key na allegro dla Rome 2 z dodatkiem państw greckich (ponad 100 sprzedanych tych kluczy i 100% pozytywów). Wszystko było ok. Grałem już dosyć długo, prawie kampanie skończyłem. Aż tu wczoraj włączam Steam, a tam na Romie 2 zamiast "Graj" to "Zakup". Najpierw małe zdziwko, potem nerwy bo nie wiadomo o co chodzi. Ponowna aktywacja zakończyła się komunkatem, że ten produkt został aktywowany na innym koncie itd (mam tylko jedno). Ale jak to możliwe? Skoro był zainstalowany na moim już 3 tygodnie. Pliki lokalne mogę tylko usunąć i przeglądać. Rome 2 jest w Bibliotece jako "inne gry", ale co lepsze jest też jako zainstalowana. I jak się tu nie wkurzać. Szkoda mi tej kampanii bo tyle godzin poświęciłem. Ciekawe czy na Steamie będzie to zapisane? DLC też przepadły. Jakbym wogóle jej nie kupił. Ciekawe to mi odpiszą z Pomocy Steam. Miał ktoś podobną sytuację?

  2. #2
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: kradzież steam key? czy błąd Steam?

    Jak się kupuje na Allegro to tak jest :roll: Z tego co się orientuję to Steam nie honoruje czegoś takiego jak kluczyki z allegro. Napisz lepiej do gościa od którego kupiłeś ten cd-key. Na przyszlość: jeśli już kupujesz keye to rób to w SKLEPACH jak gram.pl chociażby, a nie na allegro. Tam to możesz sobie kupić lampkę bądź skarpetki ewentualnie a nie keye do gry. Za duże ryzyko :roll:

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: kradzież steam key? czy błąd Steam?

    Co ty gadasz. Co za różnica czy kupię ten klucz na allegro czy na innej stronie. Wszędzie działa to na tej samej zasadzie. To nie telewizor w promocji za 100zł. Kupiłem już dużo kluczy w ten sposób i nigdy nie było problemów. Nie rób ludziom wody z mózgu. Po aktywacji klucza jest już przypisany do mojego konta. Wracając do sprawy. Dla tych, którzy też mają taki problem (bo wynika to z winy patcha lub steam po aktualizacji) http://steamcommunity.com/games/2149...34777187784197. Dużo ludzi ma z tym problem i nie tylko w Polsce.

  4. #4
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: kradzież steam key? czy błąd Steam?

    Jakoś dziwnym trafem zawsze jest problem z kluczami z allegro Jak tam chcesz, ja Cię na siłę przekonywać nie mam nawet zamiaru

  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: kradzież steam key? czy błąd Steam?

    [Ig]Misiak przypominasz mi troche tych teoretykow z forow komputerowych dla ktorych 90% problemow z kompem jest wina zasilacza Sam kupuje tylko i wylacznie keye z allegro i rowniez nigdy zadnego problemu nie mialem. Takze Crusader napisz do sprzedawcy, moze wspolnie wymyslicie jakies rozwiazanie, ostatecznie jak nie bedzie chetny do wspolpracy napisz ze zglosisz ten przypadek allegro. Zwykle to jest bardzo przekonujacy argument dla ludzi zajmujacych sie tam zawodowo sprzedaza

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: kradzież steam key? czy błąd Steam?

    Już dzisiaj pisałem do sklepu z allegro. Dostałem właśnie odpowiedź, że stało się tak właśnie po aktualizacji steam. Do Steam też pisałem i czekam na odpowiedź. Nie mam zamiaru kupować ponownie tej gry.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: kradzież steam key? czy błąd Steam?

    Temat do zamknięcia. Z nieznanych mi powodów kody zostały cofnięte/ zablokowane przez Steam. Sprzedawca też ponoć nie wie. Ale kasę oddał więc jest ok.

Podobne wątki

  1. Steam
    By Fallen in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 13-02-2015, 16:45
  2. steam
    By kdam24 in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 16:11
  3. Steam workshop czyli modyfikacje na platformie steam
    By Kyuzo in forum Shogun 2 i Zmierzch Samurajów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 20:30
  4. ETW - Kradzież konta steam
    By kopyt in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 14:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •