Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: netykieta

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Szczecin Pomorze
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: netykieta

    Z zamierzeniem stworzenia dla graczy sceny zachęcającej rosnącą społeczność multiplayer do grania na najwyższym poziomie umiejętności i wedle zasad fairplay. Wedle mojego osobistego honoru, akceptuję i popieram niniejszy

    Kodeks Honorowy

    * Być uprzejmym, cierpliwym, miłym oraz okazywać szacunek wszystkim graczom, nawet jeśli tego nieodwzajemniają.

    * Być pomocnym każdemu, kto zapyta mnie o pomoc, nawet jeśli nie jest to dla mnie wygodne.

    * Być powolnym w kłótni i szybkim w przeprosinach, pamiętając iż większość kłótni wynika z niezrozumienia.

    * Witać się wchodząc do gry( gl & hf good loock & have fun )i żegnać się po jej zakończeniu grzecznym tonem.( gg good game)

    * Opierać swoje strategie i taktyki na swoich umiejętnościach, nigdy nie wykorzystując błędów i niedociągnięć gry.

    * Pamiętać o swoich sojusznikach, nigdy nie opuszczać gry dopóki wszystkie siły nie pójdą w rozsypkę.
    (team game)

    * Ogłaszać swoje zwycięstwo z pokorą, oraz bez nerwów przyjmować porażkę, doceniając przewagę swojego przeciwnika.

    * I na koniec, być świadomym, iż nasza społeczność składa się z całego spektrum osobowości, ludzi pochodzących z całego globu, w związku z czym moje zachowanie powinno zawsze być, światowej klasy!

    Idż z honorem - trzymaj się kodeksu


    http://iplaron.wrzuta.pl/audio/cXXAUIywJj/
    http://www.imperium-polskie.prv.pl/
    Aż w koncu pełne tony zabrzmiały,
    Od cudnych dzwięków DRŻY KOSCIÓŁ CAŁY

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: netykieta

    jest syf to jest fakt no ale nie oczekujcie od tej zbieraniny za wiele,jak by nie bylo na innych wartosciach sie wychowali na psy schodza i tyle
    [

  3. #13
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: netykieta

    Ładny temat odkopałeś.

    Zaprezentuje kodeks honorowy obowiązujący w SUNTZU w którym nie wiemy co to zwycięstwo za wszelką cenę a stawiamy na zabawę.
    Kodeks jest robiony pod Napoleona ale można go przerobić pod każdą inną grę jak i uogólnić.

    Kodeks honorowy
    1. Każdy ma obowiązek przestrzegać zasad ustalonych przez założyciela gry.
    2. Zakazuje się tzw. "dropowania", czyli umyślnego opuszczania serwera, poprzez odłączenie komputera od sieci internetowej.
    2.1 Zakazuje się tak zwanego "rage quitowania". Nawet jeśli porządnie oberwaliśmy lub straciliśmy całą armię to nie wychodzimy z gry bez podania powodu.
    3. Zakazuje się czynności zwanej "kampingiem" tuż za drewnianymi palikami postawionymi przez lekką piechotę. Dozwolone jest znaczne cofnięcie się za nie lub ustawienie się przed nimi.
    3.1. Kamping to umyślne stronienie od jakiegokolwiek rodzaju ataku, a nawet i ruchu wojsk.
    4. Zakazuje się "kitowania", czyli nieustannego wycofywania wojsk w celu zdobycia możliwości oddania pierwszego strzału. Wycofywania wojska jest dozwolone, jeśli gracz zamierza przegrupować swoje siły lub wprowadzić przeciwnika w zasadzkę.
    5. Każda bitwa toczy się na środku pola bitwy. Zakazane jest ciągłe stanie w strefie rozstawienia.
    6. Każdy członek klanu ma obowiązek pozytywnie wpływać na atmosferę panującą w grupie poprzez wykazywanie się kulturą osobistą, zachowywaniem spokoju w sytuacjach nerwowych. Wszelkie konflikty powinny być rozwiązywane słownie.
    6.1. Zakazuje się organizowania pojedynków bitewnych, które miałyby wyjaśnić konflikt.
    6.2. Wskazane duże poczucie humoru i podchodzenie z dystansem do rozmów i rozgrywki.
    7. Każdy członek klanu ma prawo do nie wykazywania przejawów tolerancji w stosunku do graczy łamiących kodeks honorowy.
    8. Jeżeli dwóch graczy walczących na przeciwko siebie poprosi swoich sojuszników o nie wtrącanie się do ich pojedynku członek klanu ma obowiązek uszanować tą decyzję.
    9. Nie wolno obrażać innych członków klanu
    9.1. Przez obrażanie rozumie się dość osobiste obelgi, które mają na celu kogoś zranić. Zwykłe używanie niecenzuralnych słów nie niesie za sobą żadnych konsekwencji jeśli są wypowiedziane z uśmiechem na ustach.
    10. Kategorycznie zakazuje się propagowania faszyzmu lub innego totalitarnego ustroju państwa oraz nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych. Każda taka wypowiedź wiąże się z bezdyskusyjnym wydalaniem z grupy.
    Podsumowanie: Kodeks honorowy ma służyć zmaksymalizowaniu przyjemności z gry, skróceniu czasu bitwy do rozsądnej długości (chodzi o punkty 3-5) i zachowaniu miłej atmosfery.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #14
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Szczecin Pomorze
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: netykieta

    z Napoleonem a raczej tym Środkiem Mapy to raczej trosze trzeba patrzeć na Mapy
    ( Atakujacy zawsze host niepisana zasada od wszystkich części tw i kazdy kto zarwal kilkadziesiat tys minut na multi wie ze jak wchodzi na serwer do kogos moze zagrac defenswnie jak hostuje atakuje }
    ina modzie Napoleonic specjalnie zostaly porobione mapy i Ukształtowanie terenu zmuszaja obronców do przemieszczenia sie poniewaz (pol zartem ) pomylił by gry jakby uznal ze jego miejsce jest na obrone idealne
    a zdaali sie i hostujący Kamperzy najwieksza satysfakcja to wejsc do nich na gore i jeszcze pogonic wroga z np wzgóza ( lepsza satysfakcja o wiele)
    a nawet jak sie przegra na takich sie najlepiej cwiczy bo ze slabszymi graczami mniej myslimy i rozwijamy sie
    slyszalem i widzialem rowniez zasade o ostrzeganiu przeciwnika o tym ze jego Generał jest pod ostrzalem altylerii lub bardzo blisko ostrzalow natarc gdzie moglby zostac zabity ( Wyższa Liga zasad Netykiety szacun dla kazdego kto lubi zachowac sie wg kodeksu jak na okres przystalo
    po 2 mechanika gry w napoleona wylada tak ze po smierci gen to odrazu po grze w 80 %
    punkt 9 NIe wolno nikogo obrażać
    czlowiek ktory nalezy do klanu nie jest swieta krowa , prosze mi uwierzyć ze znam bardziej honorowo grających bezklanowców o wysokiek kulturze jak nie eden weteran Klanowy
    zresztą od roku juz niej jestem W Imperium Polskie zaraz bedzie rok
    i i nikt mi nie zarzucił i nie zazuci ze przestałem grac fair lub jestem mniej wiarygodny bo nie w klanie i teraz można mnie obrażać
    z tymi bitwami zeby konflikt rozwiazac , rozstrzygnąć chodzi o 6.1 rowniez niezgadzam sie do konca
    poniewaz mozna to przeinterpretować na kilka innych sposobów
    niestety stary org miat wszystkie zapisy ale niestety awaria i posypalo sie kawal Historii
    przepraszamza literowki pisze na kolanie które mi zdrętwiało


    http://iplaron.wrzuta.pl/audio/cXXAUIywJj/
    http://www.imperium-polskie.prv.pl/
    Aż w koncu pełne tony zabrzmiały,
    Od cudnych dzwięków DRŻY KOSCIÓŁ CAŁY

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •