Z zamierzeniem stworzenia dla graczy sceny zachęcającej rosnącą społeczność multiplayer do grania na najwyższym poziomie umiejętności i wedle zasad fairplay. Wedle mojego osobistego honoru, akceptuję i popieram niniejszy

Kodeks Honorowy

* Być uprzejmym, cierpliwym, miłym oraz okazywać szacunek wszystkim graczom, nawet jeśli tego nieodwzajemniają.

* Być pomocnym każdemu, kto zapyta mnie o pomoc, nawet jeśli nie jest to dla mnie wygodne.

* Być powolnym w kłótni i szybkim w przeprosinach, pamiętając iż większość kłótni wynika z niezrozumienia.

* Witać się wchodząc do gry( gl & hf good loock & have fun )i żegnać się po jej zakończeniu grzecznym tonem.( gg good game)

* Opierać swoje strategie i taktyki na swoich umiejętnościach, nigdy nie wykorzystując błędów i niedociągnięć gry.

* Pamiętać o swoich sojusznikach, nigdy nie opuszczać gry dopóki wszystkie siły nie pójdą w rozsypkę.
(team game)

* Ogłaszać swoje zwycięstwo z pokorą, oraz bez nerwów przyjmować porażkę, doceniając przewagę swojego przeciwnika.

* I na koniec, być świadomym, iż nasza społeczność składa się z całego spektrum osobowości, ludzi pochodzących z całego globu, w związku z czym moje zachowanie powinno zawsze być, światowej klasy!

Idż z honorem - trzymaj się kodeksu