Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z modami

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z modami

    Witam, mam taki oto problem z włączeniem jakiegokolwiek moda.
    Problem polega na tym że gdy go zainstaluję i próbuję odpalić tak jak jest opisane w instrukcji np w modzie o nazwie Regnum Poloniae poprzez plik bat. otwiera mi się launcher a tam brak wyboru tego modu jak i zresztą każdego innego. Muszę dodać iż posiadam MTW II + Kingdoms zakupioną na Steam. Czytałem o pewnym programie w którym dodaje się mody do MTW II. Jednak jedyny link z tym programem ze strony http://www.twcenter.net nie działa. Moje pytanie jest następujące czy da się uruchomić moda innym sposobem na wersji MTW II zakupionej ze Steam?
    A może ktoś ma ten program i mógłby mi go udostępnić? A jeśli nie to czy możecie mi chociaż podać link do jakiegoś pliku który że tak powiem zmienia polskie jednostki na takie bardziej historyczne? Kiedyś widziałem taki podzmieniacz ale albo już go nie ma albo po prostu nie mogę go znaleźć. Uwielbiam grać Polską ale chciałbym aby jej jednostki były bardziej realistyczne.

    Z góry dziękuję.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z modami

    Dobra widzę że to pytanie zostanie bez odpowiedzi. Więc inaczej czy posiada ktoś i mógłby udostępnić przeróbkę polskich jednostek pod MTW II? Była taka przeróbka bo niedawno ją jeszcze stąd ściągałem ale nie mogę jej już znaleźć lub link wygasł. Posiada ktoś taki plik?

  3. #3
    Asuryan
    Gość

    Re: Problem z modami

    Cytat Zamieszczone przez oversize
    Witam, mam taki oto problem z włączeniem jakiegokolwiek moda.
    Problem polega na tym że gdy go zainstaluję i próbuję odpalić tak jak jest opisane w instrukcji np w modzie o nazwie Regnum Poloniae poprzez plik bat. otwiera mi się launcher a tam brak wyboru tego modu jak i zresztą każdego innego. Muszę dodać iż posiadam MTW II + Kingdoms zakupioną na Steam. Czytałem o pewnym programie w którym dodaje się mody do MTW II. Jednak jedyny link z tym programem ze strony http://www.twcenter.net nie działa. Moje pytanie jest następujące czy da się uruchomić moda innym sposobem na wersji MTW II zakupionej ze Steam?
    Nie, nie da się. Do modów na MTW 2 pod Steam jest potrzebny program Kingdoms Launcher App. Skoro link na TW Center padł, to łap ten (działa, przed chwilą sprawdziłem, tylko trzeba mieć WinRar lub jakiś inny program rozpakowujący RAR-y) - http://www.2shared.com/file/aTM7gUuH/Ki ... r_App.html

Podobne wątki

  1. Problem z modami
    By GFC in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-12-2013, 16:37
  2. Problem z Modami:(
    By Ewry88 in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 19:33
  3. Problem z Modami
    By Filiip10 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2012, 10:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •