Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kanyrlia

  1. #1
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Kanyrlia

    Kanyrlia to mod rzucający nas w wir walk tytułowej krainy. Jest to niezłe pomieszanie epok i różnych kultur. Jest broń palna, nowe zbroje i wierzchowce.
    Lista frakcji (nie tłumaczyłem nazw bo sensu to nie ma):
    Menever City-States - wzorowana na włoskich republikach, ma potężną i dobrze opancerzoną piechotę.
    Kingdom of Deltorius - wzorowana na klasycznym feudalnym średniowiecznym państwie, którego główną siłą są znakomici rycerze dosiadający ciężkich rumaków.
    Wuxia Dynasty - frakcja niczym starożytne Chiny, ogólnie nie szczycąca się jakimiś znakomitymi wojownikami.
    Ossian Union - frakcja wzorowana na XVIII wiecznych mocarstwach, których główna siła to piechota wspierana dragonami, rzecz jasna dysponują dużą siłą ognia.
    Physaio Empire - połączenie Rzymu i Grecji, czyli wiadomo, potężna piechota zbrojna w gladiusy, włócznie, oszczepy i wielkie tarcze.
    http://www.mbrepository.com/file.php?id=1488 - download.

    Niech żyje Gwardia!

  2. #2
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kanyrlia

    Trochę się zdziwiłem, że wrzuciłeś tu tego moda.
    Mi się Kanyrlia nie spodobała, bo to tylko nowa mapa, jednostki i trochę przedmiotów. Nie ma tu nic zaskakującego, a razi umowność. Jest tyle modów dość podobnych, a lepszych, przede wszystkim The Eagle And The Radiant Cross, a po trosze Song of Taliesin.

  3. #3
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Kanyrlia

    Wrzuciłem bo ma potencjał niestety niewykorzystany, generalnie jest warty ujrzenia ale na dłuższą metę mnie również nie przyciągnął. Ale się z Tobą zgadzam, są lepsze mody. Pograłem trochę i szybko wróciłem do Prophesy of Pendor 8-)

    Niech żyje Gwardia!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •