Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96

Wątek: Najbardziej upierdliwa frakcja...

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Ja, grając Grecją zawsze, ale to zawsze mam sojusz z Egiptem
    Najbardziej denerwujący są dla mnie... hmm.... sam nie wiem....aa już wiem. Armenia i Pont.
    I rody rzymskie. Brutusi nigdy się nie nauczą, ze nie pozwolę im zająć Thermonu (prowadzę bierną polityke ) :x

    A.K.A. Askorti

  2. #22
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Najbardziej upierdliwa? Każda która ma łuczników konnych lub łuczników na rydwanach i graniczy ze mną Uwielbiam za nimi gonić po całej mapie bitewnej... :roll:

  3. #23
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Tak sobie grałem ostatnio Scipionami, Sycylię zajęło się chyba w cztery tury, Kartaginę i osadę obok, zajęło ze trzy tury, Sardynia też wpadła w moje ręce i tu pojawił mi się (tzn urodził) młodzik który miał cechę geniusz militarny i krwawy - na starcie 5 gwiazdek, za chwile dostał jeszcze kpt najemników i już jest 6, postanowiłem poszukać dla niego wroga, wpakowałem go na statek i wylądowałem w Egipcie w momencie w którym ten zaczął wojnę z Seleucydami. Chłopaczkiem wykosiłem prawie cały Egipt właściwy, Seleucydzi dopomogli swoje najśmieszniejsze jest to, że w wieku 14 lat miał łącznie chyba z 14 gwiazdek (jakby je zsumować, bo wiem, że jest limit ). Dochodzę więc do wniosku, że gdyby Selki miały od początku wolna rękę, to zrobiły by z Egiptu mielonkę. Egipt ma za słabe wojska, na początku groźne są rydwany a włócznicy nilu czy numibijscy włócznicy to jakaś porażka
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Ja jednak bede oryginalny bo Egipt jest jedna z frakcji ktora nie sprawiala mi wiekszych problemow... Zdziwieni? Gram najczesciej Partia (tak to ci wkurzajacy z konnymi lucznikami i katafraktami ) i Egipt jest drugim panstwem z ktorym popadam w konflikt (po Armenii) a wiec juz w pierwszystch turach rozgrywki (vh/vh) i wtedy nie stanowia jeszcze problemu (glowna ich sila sa masy piechoty z kopiamii) dla HA - trzeba jedynie dopilnowac rydwanow i jest dobrze, dodatkowo komp stosuje taktyke ktora prowadzi go do kleski z uporem wrecz niewiarygodnym (chyba nie ma algorytmu ktory pozwala sie nauczyc ze wykonanie po raz 5 tego samego [ataku armia w 80% skladajacych sie z pikinierow na broniacych sie w miescie HA] skonczy sie z duzym prawdopodobienstwem tym samym [eksterminacja - doslowna - kolejenej armii]) - po utracie okolo 10 armii w 6-7 tur (po 2 ataki w tej samej turze) nagle sie okazalo ze Egipt wykrwawia sie w probach szturmu na jakas wioche na pustyni co otwiera droge do szybkiego podboju samego egiptu ograniczonymi silami... A wiec na poczatku kampanii Egipt to nie jest problem...

    Natomiast zgadzam sie co do Brytow - strasznie sa meczacy - szczegolnie uganianie sie za ich rydwanami i te agrupowania po 5 armii desantujacych sie "z nikad" w mojej prowincji...

    na drugim miejscu upierdliwosci sa Scytowie - atakuja "od tylu", nie liczac sie z sojuszami, maja ogromne, raczej ubogie i wciaz buntujace sie prowincje po ktorych trzeba ich przez dlugie tury ganiac po mapie strategicznej, dodatkowo maja sporo dobrej jazdy za ktora trzeba sie nabiegac na mapie taktycznej... Nie stanowia niegdy powaznego zagrozenia ale wymagaja mnostwo czasu i posiadanie takiego "sasiada" dlugoterminowo jest bardzo kosztowne...

    A co sadzicie o osadzie amazonek...? Wiem ze to nie nacja a jedynie osada w srodku tajgi (?) ale biedne to, strasznie nielojalne, zeby tam dotrzec to chyba 4 tury potrzeba od granicy najblizszej prowincji, podejsc mozna tylko z jednej strony - generalnie niezly wrzod... Jak jest w rekach rebeliantow to sie tam nie fatyguje (mimo niewatpliwej mozliwosci zmierzenia sie z amazonkami - chociaz pewnie gdyby modele wojowniczek byly bardziej precyzyjne to zrozumialbym dlaczego tak trudno sie tam dostac...) ale jak zajma ta prowincje moi wrogowie to nie ma wyjscia i potem tylko z tym klopoty sa...

    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    najśmieszniejsze jest to, że w wieku 14 lat miał łącznie chyba z 14 gwiazdek
    Faktycznie smieszne bo chyba gienek osiaga "pelnioletnosc" (z dziecka staje sie generalem) w wieku lat 16...
    SomeBodyElse

  5. #25
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Tak 1 jest obok 2 i przez przypadek nacisnęła się właśnie owa
    drażni mnie jeszcze Numidia - Weź tu się za nimi uganiaj po tych piachach pustyni na strategicznej a potem jeszcze na taktycznej za tych ich oszczepnikami. tragedia, a jak się podchodzi scipionami do Siwa od strony Lepcis Magna to to jest droga przez mękę. Zrobiłem taką opcje dwa razy i żałuje tego. W czasie jaki zmarnowałem na podbicie tej jednej osady bez problemu można było podbić jakiś pont albo egipt.
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  6. #26
    Gość

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Egipt, no ja pitole, te rydwany dziadowskie

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Toruń
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Egipt!
    Mnożą się jak króliki i ich prowincje ciągle się buntują

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Mnie najbardziej denerwują Brytowie rozrasta sie jak chwast na mapie strategicznej :x

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    Cytat Zamieszczone przez Aximus
    Mnie najbardziej denerwują Brytowie rozrasta sie jak chwast na mapie strategicznej :x
    Dziwne, ja tak nie miałem. Raz, z ciekawości włączyłem cheat z odsłonięciem mapy(najpierw za save'owałem) i zobaczyłem, że zajęli tylko 2 przybrzeżne prowincje. Zdecydowanie bardziej rozrosła się Macedonia, bo widziałem, że zajęli jedną z prowincji na stepach! (przy okazji wyeliminowali Dację i graniczą już z Germanami)

    A.K.A. Askorti

  10. #30
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    450
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najbardziej upierdliwa frakcja...

    W mej grze zawsze Brytowie rozrastają się do potęgi ..
    Raz nawet doszli do Mediolanu i Kartaginy :shock: :shock: :shock:
    Ale ich rozwaliliśmy ...
    .de mortuis aut bene aut nihil - o zmarłych należy mówić dobrze albo nic. Chilon ze Sparty.

    Divide et impera


    http://www.youtube.com/watch?v=u6KXgjLqSTg

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najbardziej Upierdliwa Frakcja
    By Fallen in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 16-03-2020, 18:09
  2. Najbardziej lojalna frakcja
    By komodaobokpralki in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 17:09
  3. Najbardziej nielubiana frakcja
    By jutrzenki in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 09:29
  4. Co to za frakcja?
    By Fallen in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-04-2010, 11:30
  5. Najbardziej upierdiwa frakcja
    By Pop517 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 23:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •