Strona 155 z 176 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 541 do 1 550 z 1760

Wątek: Potop Total War

  1. #1541
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Niestety długo nie nacieszyłem się Modem prawie w każdej bitwie czy to na początku czy po wygranej Unspecified Error i siemano ... Pozostaje BC 7 ale tam nasze jednostki są kompletnie do bani ehhhhh smuteczek hehe

  2. #1542
    Chłop Awatar Rhobar III
    Dołączył
    Nov 2017
    Lokalizacja
    Łódz
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Może spróbuj zainstalować wszystko jeszcze raz .

  3. #1543
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dziś instalowałem na nowo z modem 1.1 i 1.2 po czym zapomniałem wykasować map.rwm mam nadzieje że teraz nie będzie tak często wywalać bo zależy mi żeby pograć po zerwaniu więzadeł i rozwaleniu łękotki mam za dużo wolnego czasu

  4. #1544
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam wszystkich.
    Jestem nowy na tym forum. Chciałem jeszcze raz, po kilku latach zagrać w Medieval II Total War, ale przeczytałem o modzie Potop i postanowiłem zagrać w zmodyfikowaną wersję gry słysząc tak pochlebne recenzje. Niestety nie potrafię go uruchomić. Ściągnąłem moda, dwa patche, wypakowałem w odpowiednich miejscach, usunąłem pliki map.rwm i utworzyłem skrót z odpowiednią ścieżką, jednak gdy uruchamiam grę , wywala z niej. Wprawdzie pokazuje się na moment ekran intra Potopu, ale właśnie dosłownie na chwilę, a później wyrzuca do pulpitu i pokazuje błąd: medieval 2: Total War encountered an unspecified error and will now exit.
    Czy miał ktoś podobny problem i byłby w stanie pomóc?

  5. #1545
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Konkwista Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    Jestem nowy na tym forum. Chciałem jeszcze raz, po kilku latach zagrać w Medieval II Total War, ale przeczytałem o modzie Potop i postanowiłem zagrać w zmodyfikowaną wersję gry słysząc tak pochlebne recenzje. Niestety nie potrafię go uruchomić. Ściągnąłem moda, dwa patche, wypakowałem w odpowiednich miejscach, usunąłem pliki map.rwm i utworzyłem skrót z odpowiednią ścieżką, jednak gdy uruchamiam grę , wywala z niej. Wprawdzie pokazuje się na moment ekran intra Potopu, ale właśnie dosłownie na chwilę, a później wyrzuca do pulpitu i pokazuje błąd: medieval 2: Total War encountered an unspecified error and will now exit.
    Czy miał ktoś podobny problem i byłby w stanie pomóc?
    Zacznij od najprostszych rzeczy, tzn spróbuj na początek uruchomić zwykłego medievala (zakładam że także nie chodzi) w innym trybie zgodności np. XP service pack 3, potem możesz tak zrobić z plikiem Exucable (czy jakoś tak ) z potopu, ewentualnie możesz spróbować innego cracka

  6. #1546
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Konkwista masz wersję steam czy pudełkową Medievala? W tym może być problem. Bo inaczej sie instaluje na steam a inaczej na wersji pudełkowej z płytą.

  7. #1547
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez goro496 Zobacz posta
    Zacznij od najprostszych rzeczy, tzn spróbuj na początek uruchomić zwykłego medievala (zakładam że także nie chodzi) w innym trybie zgodności np. XP service pack 3, potem możesz tak zrobić z plikiem Exucable (czy jakoś tak ) z potopu, ewentualnie możesz spróbować innego cracka
    Zwykły medieval chodzi bez problemów (w trybie zgodności Windows 7). Wcześniej nie używałem pliku Exucable i teraz po włączeniu go gra się uruchamia, ale też tylko do pewnego momentu:
    - gdy wchodzę w jeden gracz > kampanię (>wybieram kto ) i daję rozpocznij wyrzuca mnie z gry z tym samym błędem, czyli: medieval 2: Total War encountered an unspecified error and will now exit.
    - gdy wchodzę w jeden gracz > bitwę gracza to od razu wywala mnie do pulpitu nie pokazując żadnego błędu.

    Cracka do podstawki?
    Podstawkę mam orginalną

  8. #1548
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Konkwista masz wersję steam czy pudełkową Medievala? W tym może być problem. Bo inaczej sie instaluje na steam a inaczej na wersji pudełkowej z płytą.
    Może właśnie w tym jest problem. Mam pudełkową wersję gry, a instalowałem posługują się instrukcjami od gracza, który miał to ze steama.
    Ktoś wie jak to zainstalować na wersji pudełkowej?
    Ostatnio edytowane przez Konkwista ; 04-01-2018 o 15:43

  9. #1549
    Chłop Awatar Rhobar III
    Dołączył
    Nov 2017
    Lokalizacja
    Łódz
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Oczywiście nic bardziej trudnego .
    Walczyć... Walczyć... Musimy walczyć!-Rhobar III

  10. #1550
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam
    Konkwista ja mam wersję pudełkową odpalaną przez steam zrób tak : usuń wszystkie pliki z wybranego folderu ja wybrałem amerykę bo jakoś nie kreci mnie ten okres , następnie skopiuj moda a później wszystkie patche do tego folderu . U mnie śmiga aż miło. Najprostsze rozwiązania są najlepsze ;-)
    Ostatnio edytowane przez Edek z krainy kredek ; 17-01-2018 o 11:20

Strona 155 z 176 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 12:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 07:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •