Strona 163 z 176 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 621 do 1 630 z 1760

Wątek: Potop Total War

  1. #1621
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    goro, a Ty nie zrobiłeś jakiś zmian w tym pliku, np dodanie budynków, bo wydaję mi się że ten Lubomirski nie jest powodem tego wyrzucania gry. U mnie też Lubomirski jest wpisany chociaż go nie ma, a gra działa. Coś innego musiałeś pozmieniać.
    Tutaj wrzucam mój plik, ten plik jest lekko przeze mnie przerobiony, rozmieszczenie księżniczek i jakieś drobne zmiany. Tylko jak u Ciebie są pododawane nowe prowincje itp, to nie wiem jak to zadziała.

    https://megawrzuta.pl/download/1d7507c46b0e

    Tak, już wiele zmian dokonałem także na pewno moje pliki u Ciebie nie będą działać i u mnie też gra jako tako chodzi tylko że w logu ten lubomirski widnieje jako błąd i chciałem to sprawdzić

  2. #1622
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Pododawałeś jednostki do kampanii?

  3. #1623
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Pododawałeś jednostki do kampanii?
    można je już rekrutować ale nie ma ich jeszcze na mapie, teraz pracuje nad niespodzianką, potem zostanie mi dodać te jednostki do mapy kampanii, skończyć dodawanie wież obserwacyjnych i pododawać portrety

  4. #1624
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Z powodów zdrowotnych a co za tym idzie braku czasu, prace nad modem znacznie spowolnily

  5. #1625
    Chłop Awatar KARIM_Mehmed
    Dołączył
    Feb 2019
    Lokalizacja
    CK
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 20 podziękowań w 8 postach
    Marihuaen wyleczy wszystko xdd Dawaj wydaj to co masz w najbliższym czasie, a później się zobaczy, jednostki żeby działały wszystkie w kampanii, bo to główny błąd moda, a resztę można dorobić w innych aktualizacjach. Ja postaram się o te herby do kampanii, ale na razie mam mało czasu i trochę focha na grę, że przy wszelkich próbach nie udało mi się dodać polskiego głosu do kampanii zamiast angielskiego (btw wtedy można by dodać też jęz. każdej frakcji, bo takimi plikami dysponuję, jednak nie mogę dodać z pl, nw czm)

  6. #1626
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez KARIM_Mehmed Zobacz posta
    Marihuaen wyleczy wszystko xdd Dawaj wydaj to co masz w najbliższym czasie, a później się zobaczy, jednostki żeby działały wszystkie w kampanii, bo to główny błąd moda, a resztę można dorobić w innych aktualizacjach. Ja postaram się o te herby do kampanii, ale na razie mam mało czasu i trochę focha na grę, że przy wszelkich próbach nie udało mi się dodać polskiego głosu do kampanii zamiast angielskiego (btw wtedy można by dodać też jęz. każdej frakcji, bo takimi plikami dysponuję, jednak nie mogę dodać z pl, nw czm)
    myślałem żeby wydać moda takim jaki jest teraz, ale doszedłem do wniosku że jest on praktycznie nie grywalny bo nawet na mapie kampanii są tylko generałowie bez żadnej armii, a dwa, po prostu nie chcę wydać czegoś co nie działa, dlatego proszę o cierpliwość

  7. #1627
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Ja jestem za tym żeby wydać moda gotowego na 100% a nie polecam bawienia się w mniejsze i większe łatki. Mam nadzieje , że mod będzie godnie (Niech będzie najlepszy!) reprezentował ten arcyciekawy okres historyczny nie poruszany jeszcze w żadnej grze Total War. I jeszcze taki mały detal. O ile się orientuje to chyba ktoś zmienił nazwy Szczecina i Wrocławia na niemieckie w modzie. Można by zrobić tak , że po odzyskaniu tych miast przez Rzeczpospolitą ich nazwy zmieniały się na polskie?

  8. #1628
    Chłop Awatar polski76
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    samemu możesz to uczynić. A 17 wiek jest jeszcze w dwóch modach ujęty.

  9. #1629
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Braveheart kaleczne serce Zobacz posta
    Ja jestem za tym żeby wydać moda gotowego na 100% a nie polecam bawienia się w mniejsze i większe łatki. Mam nadzieje , że mod będzie godnie (Niech będzie najlepszy!) reprezentował ten arcyciekawy okres historyczny nie poruszany jeszcze w żadnej grze Total War. I jeszcze taki mały detal. O ile się orientuje to chyba ktoś zmienił nazwy Szczecina i Wrocławia na niemieckie w modzie. Można by zrobić tak , że po odzyskaniu tych miast przez Rzeczpospolitą ich nazwy zmieniały się na polskie?
    W 100% mod na pewno nie będzie gotowy, bo żeby był gotowy i dobrze zrobiony "od deski do deski" to potrzebowałbym jeszcze z 2 lata czasu (nie żartuję) mimo, że od grudnia do końca lutego siedziałem przy potopie praktycznie po kilka godzin dziennie. Z mojej strony mogę tylko zapewnić że robię wszystko co w mojej mocy aby było lepiej.
    Jeśli chodzi natomiast o te nazwy miast to istnieją specjalne skrypty do robienia takich rzeczy, pytanie tylko czy to potrzebne i czy nie lepiej poświęcony czas na zmianę nazw miast i zamków przeznaczyć na coś ważniejszego?

  10. #1630
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Skoro masz ograniczony czas to lepiej skupić się na priorytetach. Po prostu pracuj najlepiej jak potrafisz a mam nadzieje , że kiedyś w przyszłości znajdzie się ktoś właściwy kto będzie to jeszcze udoskonalał i dopracowywał w detalach. Póki co powodzenia , to zawsze szlachetnie pracować na rzecz społeczności (kiedyś pomagał w modzie do innej gry więc wiem pokrótce co to znaczy).

Strona 163 z 176 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 12:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 07:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •