Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z modami

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z modami

    Witam
    Zakupiłem na Steam : Shogun 2, Rise of Samurai, Dragon War Battle Pack, Hattori Clan pack, Ikko ikki, Otomo, Saints and heroes, sengoku jidai. Grę zaktualizowałem do najnowszej wersji.

    Sama gra działa dobrze, natomiast mam problem z modami. Interesują mnie następujące mody - Darthmod 5.0, Better maps, 12 turn per year, Longer Campaign. Ściągnąłem te mody poprzez zasubskrybowanie ich na Steamie, mody się ściągnęły prawidłowo, w folderze z grą pojawiły się packi tych modów. Po włączeniu gry pojawia się Mod manager w którym wybieram dane mody i uruchamiam grę. Po włączeniu gry w prawym górnym rogu oprócz wersji gry jest także napis "moded" więc wnioskuję, że mody się zainstalowały. Jednak gdy włączam nową kampanie nie widzę, aby żaden z nich działał. Pomyślałem, że może się wzajemnie wykluczają, więc wybrałem samo 12 turn per year - nie działa. Samo - longer campaign - nie działa. Sam Darthmod - chyba nie działa, sam nigdy w niego nie grałem, ale zmian w stosunku do czystej wersji nie zauważam. Dlaczego mody nie działają, co może być przyczyną? Co zrobić? Dodam, że na początku przygody z Shogunem 2 na pirackiej kopii działał mod 12 turn per year, longer campaign i generalnie wszystko co wrzuciłem. Może coś w steamie źle robie, sam się trochę gubię w tym programie? Czy jest jakiś sposób aby z poziomu gry sprawdzić, które mody się wczytały?

    PS. Próbowałem także moda wydłużającego grę o 20 lat - także nie działa, kampania kończy się tak jak poprzednio.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z modami

    Również mam taki problem. Zauważyłem jednak coś innego. Na moim komputerze działają mody, a na nowym laptopie nie. Nie wiem czym jest to spowodowane. Czytałem na zagranicznych forach i mają podobne problemy. Żadne mody nie chcą działać. W moim przypadku działa jedynie mod radious, ale musiałem wgrać go w kawałkach, które są udostępnione na twcenter.

Podobne wątki

  1. Problem z modami
    By oversize in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 02:05
  2. Problem z Modami:(
    By Ewry88 in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 19:33
  3. Problem z Modami
    By Filiip10 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2012, 10:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •