Strona 191 z 205 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 901 do 1 910 z 2047

Wątek: Divide Et Impera - Dyskusja ogólna

  1. #1901
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach
    W menu głownym moda jest podane co trzeba w takich wypadkach zrobić, trzeba tylko przełączyć ekran na jeden z tych DLC.

    W skrócie jeżeli masz jakiekolwiek crashe to pomaga usunięcie pliku exe i zweryfikowanie plików gry. Po tym powinno być praktycznie niemożliwym wywalenie do pulpitu, w kazdym razie mi się to nie zdarzyło nigdy w wersji 1.2. Ważne jest też czy uzywasz jakieś inne mody.

  2. Użytkownicy którzy uznali post K A M 2150 za przydatny:


  3. #1902
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, mam takie lamerskie pytanie trochę, jak ustawić poziom trudności bitwy ? Zaczynam kampanie i mam "wyzwanie" to rozumiem poziom gry, mapy kampanii, a gdzie sie ustawia bitwy ?
    Pozd

  4. #1903
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Z poziomu mapy kampanii: Esc/Opcje/Ustawienia gry, tam znajdziesz suwak "Poziom wyzwania".
    Popraw podpis

  5. #1904
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ale przecież zaczynając kampanię mam do ustawienia tylko "poziom wyzwania"(więc to chyba trudność gry), później na mapie kampanii mam też jak piszesz "poziom wyzwania"(nawet tak samo jest ustawione jak ustawiałem wcześniej) więc to też się tyczy gry chyba, a gdzie ustawienie trudności bitew ? W rome 1 było właśnie tak że tocząc bitwę wchodziło się w opcje i tam było oddzielne ustawienie trudności bitwy, tutaj tego nie ma.

  6. #1905
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Poziom kampanii określasz przed jej rozpoczęciem. To co podał Aztec dotycz bitew. Fakt, troszkę to niejasno określili w tej grze
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  7. #1906
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Więc poziom wyzwania z początku kampanii i poziom wyzwania z kampanii(z mapy) to nie to samo ? Mimo tego że po ustawieniu poziomu z przed kampanii taki sam sie ustawia na ustawieniach z mapy kampanii ? Bo mi to wygląda na jedno, ustawianie tylko poziomu gry na początku, a później ten poziom na mapie kampanii można sobie zmienić jak jest za trudno albo łatwo. W sumie nie widzę podstaw by można by było myśleć, że jest inaczej.

  8. #1907
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Tak, jest to co innego. Poziom wyzwania, który przyjmujesz przed rozpoczęciem kampanii dotyczy samej rozgrywki na mapie kampanii. Natomiast ten podany przeze mnie prowadzi do zmiany poziomu trudności bitew. W sumie jest to dobre rozwiązanie dla graczy, którzy ustawili sobie zbyt wysoki dla nich poziom kampanii i chcą się ratować wygrywając bitwy w polu Tak czy siak podałem Ci odpowiednią ścieżkę by zmienić trudność samych bitew.
    Popraw podpis

  9. #1908
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Łódź/Den Haag
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez K A M 2150 Zobacz posta
    W menu głownym moda jest podane co trzeba w takich wypadkach zrobić, trzeba tylko przełączyć ekran na jeden z tych DLC.

    W skrócie jeżeli masz jakiekolwiek crashe to pomaga usunięcie pliku exe i zweryfikowanie plików gry. Po tym powinno być praktycznie niemożliwym wywalenie do pulpitu, w kazdym razie mi się to nie zdarzyło nigdy w wersji 1.2. Ważne jest też czy uzywasz jakieś inne mody.
    Wielkie dzięki, pomogło

    Mam jeszcze takie pytanie. Co można zrobić żeby jednostki trochę szybciej się uzupełniały? Gram Rzymem i po bitwie muszę czekać po kilka tur czasem po 6-8 albo i więcej żeby móc uzupełnić daną jednostkę. Wydaje mi się, że to w jakiś sposób zależy od liczebności danej klasy społecznej w regionie albo całym państwie?(mam rację?) ale niekiedy jest to irytujące jak muszę tak długo czekać żeby mi się armia odbudowała albo nie mogę zwerbować nowych jednostek. Wiem, że są też specjalne budynki podnoszą liczebność danej grupy ale idzie to jakoś baaardzo powoli ....

  10. #1909
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aztec Zobacz posta
    Tak, jest to co innego. Poziom wyzwania, który przyjmujesz przed rozpoczęciem kampanii dotyczy samej rozgrywki na mapie kampanii. Natomiast ten podany przeze mnie prowadzi do zmiany poziomu trudności bitew. W sumie jest to dobre rozwiązanie dla graczy, którzy ustawili sobie zbyt wysoki dla nich poziom kampanii i chcą się ratować wygrywając bitwy w polu Tak czy siak podałem Ci odpowiednią ścieżkę by zmienić trudność samych bitew.
    Jeśli tak to ok, trochę to dziwne że trudność gry i bitew nie różnią sie nazwą, do bani to zrobili trochę... chyba że to takie nasze tłumaczenie

  11. #1910
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    aaa teraz poziom bitew na normalnym to zadnych ujemnych morali a na wysokim ujemne dla naszych jednostek ?
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

Strona 191 z 205 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 22:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 14:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  4. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51
  5. Divide et Impera IV modyfikacja EUIV
    By Ensis in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 10:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •