Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 213

Wątek: [DLC] Caesar in Gaul - Campaign Pack

  1. #201
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Witam. Mam problem odnośnie gry Rzymem w tej kampanii. Jakimś cudem natknąłem się w grze na to, że Rzym nie może mieć Kohort Evocati, Orlej Kohorty i Pretorian, a może mieć max Legionistów Weteranów. W co lepiej inwestować w armii w tej kampanii? W armię regularną czy w siły pomocnicze?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #202
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Zmontuj dwa porządne legiony (i nie muszą być weterani, zwykli wystarczają) i jeden pomocniczy. Dwoma podbijaj, pomocniczym stabilizuj. Dopomagaj sobie armią agentów i wsio budiet haraszo.



  3. #203
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Nie lubię się uczyć nowego interfejsu i eksperymentować z budynkami, po to aby jak już będę wiedział co warto budować zaczynać od nowa, więc zapytam.

    Jaką politykę ekonomiczną w tej kampanii proponujecie? Jak rozwijać prowincje? Mam na myśli początek (20 tur) gdy obszar pod kontrolą jest skromny. Kwestie militarne nie są przedmiotem mojego zainteresowania.

    Czy kampania na very hard/very hard jest wymagająca? Generalnie lubię takie gry, w których dostaje w dupę, a nad zwycięstwem trzeba się napracować. Sprawiają mi największą przyjemność.


    Czy warto włączyć mroczny tryb i czy da się go wyłączyć w trakcie jak się znudzi?
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  4. #204
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Jaką politykę ekonomiczną w tej kampanii proponujecie? Jak rozwijać prowincje? Mam na myśli początek (20 tur) gdy obszar pod kontrolą jest skromny.
    Kim grasz?

    Czy kampania na very hard/very hard jest wymagająca? Generalnie lubię takie gry, w których dostaje w dupę, a nad zwycięstwem trzeba się napracować.
    Kwestia względna.

    Czy warto włączyć mroczny tryb i czy da się go wyłączyć w trakcie jak się znudzi?
    Co to za "mroczny tryb"?



  5. #205
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    @UPUP
    Przede wszystkim wypadałoby sprecyzować którą frakcją chcesz grać.
    Cytat Zamieszczone przez Jan z Czarnolasu Zobacz posta
    Jaką politykę ekonomiczną w tej kampanii proponujecie? Jak rozwijać prowincje? Mam na myśli początek (20 tur) gdy obszar pod kontrolą jest skromny.
    Najważniejsze jest zadowolenie, a na zadowolenie największy wpływ ma kultura, więc to na niej trzeba się skupić, jeżeli masz już dodatni przyrost zadowolenia to w każdej kampanii, każdą frakcją, najbardziej opłaca się iść w przemysł. Konkretne budynki zależą od frakcji.
    Cytat Zamieszczone przez Jan z Czarnolasu Zobacz posta
    Czy kampania na very hard/very hard jest wymagająca?
    Nie jest.
    Cytat Zamieszczone przez Jan z Czarnolasu Zobacz posta
    Generalnie lubię takie gry, w których dostaje w dupę, a nad zwycięstwem trzeba się napracować. Sprawiają mi największą przyjemność.
    Więc polecam Swebów w tej kampanii.
    Cytat Zamieszczone przez Jan z Czarnolasu Zobacz posta
    Czy warto włączyć mroczny tryb
    Nie warto.

  6. #206
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez ( ͡º ͜ʖ ͡º) Zobacz posta
    @UPUP

    Nie jest.
    Ja mam odmienne zdanie - jak już pisałem tu gdzies parokrotnie zaczynałem Cezarem 3 razy i za każdym razem porażka - nawet na poziomie trudnym.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  7. #207
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Rzymem.

    łatwo czy trudno... nigdy nie lołduje, co mocno utrudnia grę
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  8. #208
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Po lekturze https://bihuw.files.wordpress.com/20...ia-okladka.jpg wzięło mnie na kampanię Swebami. Ktoś nimi grał w tym dodatku? Jakieś porady?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #209
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Gram, co prawda, Cezarem, ale Swebowie nieźle mi się dali we znaki. Na początku trzeba wykorzystać przewagę liczebną nad Rzymianami. Zauważyłem też, że zimą Rzym ponosi większe straty marszowe, to sugeruje kampanię zimową Swebów przeciw niemu
    Ostatnio edytowane przez szwejk ; 07-02-2018 o 17:33
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  10. Użytkownicy którzy uznali post szwejk za przydatny:


  11. #210
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Dokładnie taki mam zamiar. Na ile można - wzmocnić się do momentu bezpośredniego sąsiedztwa z Rzymem (bo zapewne Rzym bardzo szybko będzie się rozrastał) i gdy uzbieram 3 pełne armie uderzyć dwoma na "zniewieściałych italiańców znad Tybru", trzecią zostawiając dla "zdradzieckich Celtów" Potem wszystko w rękach berserkerów i elastycznego reagowania stosownie do sytuacji. No to teraz tylko znaleźć czas

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Cezar w Galii - nie da sie uruchomic
    By kauczuk999 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-12-2013, 14:43
  2. [ROZWIĄZANE] Cezar w Galii
    By matiserek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 11:40
  3. [ROME 2] Cezar w Galii i patch 8.0
    By Grogmir in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 15:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •