Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 213

Wątek: [DLC] Caesar in Gaul - Campaign Pack

  1. #181
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    @UP
    Jak grałem kampanie single na legendarnym poziomie to dosyć często udawało mi się podporządkować inną frakcję drogą dyplomacji. Nie wiem czy patche tego nie zmieniły ale pamiętam, że już w pierwszej turze można zrobić satrapię z kapadocji, grając selucydami i z kedarów, grając egiptem. Można było nawet wyciągnąć od nich dosyć dużo kasy za coś takiego.

  2. #182
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Tak, może nieprecyzyjnie napisałem w czym rzecz. To nie tak że nie spotykałem się z sytuacjami protektoratu na moją korzyść. Ale nigdy w kampanii na legendzie i b.trudnej, gdy taką nację przypieram do muru. Zawsze wybierają Termopile... Jak masz inaczej, może nam AI inaczej wybiera poziom irytacji, bo nie trudności jak sam piszesz o singlu.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #183
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Tak, w końcu mogę sobie pozwolić na zapamiętywanie agentów. To jest wielki plus tej kampanii ( w Hannibalu pewnie jest podobnie, mniemam).
    W Hannibalu jest z tym gorzej. Tam rok trwa 12 tur, a nie 24 jak w Cezarze.

  4. #184
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    No ale i tak kilkanaście razy więcej tur mamy go na mapie! (z reguły...), niestety HatG u mnie brak...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #185
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W końcu zaopatrzyłem się w własną legalną kopię Cezara w Galii. Pora więc poprowadzić Nerwiów ku zwycięstwu. Jakieś porady odnośnie początku gry?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #186
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    W końcu zaopatrzyłem się w własną legalną kopię Cezara w Galii. Pora więc poprowadzić Nerwiów ku zwycięstwu. Jakieś porady odnośnie początku gry?
    Ja mam jedną a już 3 raz gram w CwG.

    Moim zdaniem z racji charakterystyki mapy dobrze jest podbić jedną z jej bocznych krawędzi - zachodnią lub wschodnią.

    Tak po raz trzeci zagrałem Rzymem i nareszcie udało mi się osiągnąć jakiś dłuższy efekt przewagi nad zjednoczonymi już całkowicie przeciwko mnie plemionami barbarzyńców.

    W przypadku gry Nerwiami nie wiem czy nie najlepiej byłoby podbić Germanów i tam w północno-wschodnim rogu mapy (nomen-omen najbliżej ziem dzisiejszej Polski zorganizować sobie rolniczo-gorpodarcze cetrum swojego imperium.

    Taka podstawa powinna dać Ci możliwości do dalszego podboju na zachód i południe.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  7. #187
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Dzisiaj udało mi się, w końcu, dociągnąć do końca kampanię w CiG. W porównaniu do HatG wypada słabiutko. Do końca miałem nadzieję, że coś odmieni tą monotonię, ale się nie doczekałem. Cały czas, od pierwszej do ostatniej tury, bijemy Celtów. Do tego mamy już legionistów, więc armie barbarzyńskie padają wyjątkowo szybko. Myślałem, że zdarzenia ze skryptów dadzą coś fajnego, ale wpadło tylko kilka bonusowych armii galijskich...

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #188
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Dzisiaj udało mi się, w końcu, dociągnąć do końca kampanię w CiG. W porównaniu do HatG wypada słabiutko. Do końca miałem nadzieję, że coś odmieni tą monotonię, ale się nie doczekałem. Cały czas, od pierwszej do ostatniej tury, bijemy Celtów. Do tego mamy już legionistów, więc armie barbarzyńskie padają wyjątkowo szybko. Myślałem, że zdarzenia ze skryptów dadzą coś fajnego, ale wpadło tylko kilka bonusowych armii galijskich...
    Szacun dla Ciebie - serio.

    Ja próbuje już 3 raz Rzymem w CiG i niestety za każdym razem dostaje po dupie od tych Celtów - mimo tego że jak zauważyłeś od początku mam legionistów...

    Najtrudniejsza jest dla mnie już ostatnia część kampanii kiedy to wszystkie plemiona celtyckie jednoczą się przeciw Tobie.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  9. #189
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    165
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach

  10. Użytkownicy którzy uznali post smooqu za przydatny:


  11. #190
    Chłop Awatar creator
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    localhost
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Też ciężko mi przychodzi gra w tej kampanii. Dwa plemiona stały się bardzo silne. Ja jestem 2 albo 3 w tej trojce. NIe wiem czy uda mi sie kupic sojusz wojskowy.

Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Cezar w Galii - nie da sie uruchomic
    By kauczuk999 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-12-2013, 13:43
  2. [ROZWIĄZANE] Cezar w Galii
    By matiserek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 10:40
  3. [ROME 2] Cezar w Galii i patch 8.0
    By Grogmir in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 14:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •