Strona 1 z 61 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 608

Wątek: Divide and Conquer - Wersja 2.2 wydana!

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Divide and Conquer - Wersja 2.2 wydana!


    Submod do Third Age 3.2, dodaje nowe frakcje, jednostki oraz eventy.
    Dział na TWCenter
    Strona na MODDB


    Divide and Conquer v.2.1:
    - MODDB Part 1, MODDB Part 2

    Divide and Conquer patch v.2.2:
    - MODDB

    Lista zmian w wersji 2.0 oraz w wersji 2.1 i w wersji 2.2


    Instrukcja z TWCenter:
    - You need a fresh (no mods present) Third Age Total War 3.2 installation (3.0 plus 3.2).
    - No other DaC files are required.


    1) Windows 8 or lower users: please disable Windows UAC (User account control) - ElvenKind's Guide : AG's Guide
    2) Download each file - Do not do anything else on your computer whilst you download
    3) Run them as an administrator in numerical order. - Right click and then select 'run as administrator'
    4) You shouldn't have to change the destination folder unless you have MOVED YOUR STEAM or you have the disc version, the installer defaults to the default Med 2 steam location.
    5) When asked about overwriting files, always click 'yes'.
    6) When asked about 'read-only' files, click retry for all and it will work fine (about 15 times you have to click the button)
    7) Please read the final page of the part 2 installer and follow the instructions!


    Installation Video Guide:
    Third Age Total War 3.2 - DaC Version 2.1 - DaC Patch 2.2

    Do wersji 1.0
    Pliki z wypakowanego folderu wrzucamy do Third_Age_3/data/text i podmieniamy pliki (zaleca się zrobienie wcześniej kopii zapasowej tego folderu), następnie usuwamy z tego folderu pliki .bin.
    - zippyshare
    Wątek spolszczenia.


    Aktualizacja 08.01.2017 - dodanie aktualnych linków i instrukcji instalacji - Sara Temer
    Aktualizacja 05.03.2018 - dodanie linków do nowej wersji 2.0 - Sara Temer
    Aktualizacja 10.03.2018 - aktualizacja linków do wersji 2.1 - Sara Temer
    Ostatnio edytowane przez Sara Temer ; 02-05-2018 o 16:46

  2. Użytkownicy którzy uznali post lukaszcbc za przydatny:


  3. #2
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Daje 4/5 według mnie nie potrzebnie tyle frakcji zbyt bardzo podobnych do siebie.
    Dol Amroth wszystko fajnie, ale to nie jest chyba zbyt duże miasto, żeby dzielić na osobną frakcję, jednostki powtarzają się u różnych frakcji i śmiesznie wyglądają.
    Trolle z Isengard, what?
    Nigdy nie słyszałem, żeby Saruman wyhodował trolle w zbrojach płytowych uruk-hai, jak dla mnie troszkę słabe.
    Dalej trolle z tej Mrocznej Puszczy wyglądają jakby leżały zbyt długo albo kąpały się w bagnie i dlatego są takie obrośnięte mchem.
    Te elfy z Szarej Przystani mają trochę śmieszne kolory, tak jak Dol Amroth, można dostać po krótkim czasie oczopląsu.
    Tekstury wyglądają słabo, widać, że twórcy postawili na ilość, a nie na jakość.
    W porównaniu z MOS'em bardzo słabiutko, jedyne jednostki, które mi się podobały to kilka z Dol Amroth i z Umbaru ciężka piechota okuta w czarne zbroje, chociaż zupełnie do piratów to nie pasuje, wygląda fajnie
    Podsumowanie: dałem 4/5 dlatego, że ten submod jest w fazie beta, kilka patchy i być może będzie lepiej, ale skoro twórcy wypuścili już D&C to trzeba oceniać.
    Osobiście grałem w niego chwilkę i mi się na pierwszy rzut oka nie spodobał, ale być może innym osobom spodoba się większa ilość frakcji i możliwość odbicia Morii

  4. #3
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Jeżeli chodzi o jednostki to faktycznie z jakością to szału nie ma. Trzeba jeszcze dużo pracy włożyć aby były naprawdę niezłe.

    Co do frakcji.

    Lindon- główne działania skierowane są na wybrzeże i na walkę z Clans of Enedwaith. AI działa w miarę dobrze

    Realm of Imladris- Nic nowego. AI raczej statyczne, nie wychylają nosa po za Imadris.

    Galadhrim's Realm. Ciekawa kampania może trochę łatwiejsza na początek lecz jeżeli sąsiedzi sobie nie radzą to robi się gorąco. AI działa w miarę poprawnie choć często atakując, zostawia stolicę bez ochrony co ma często złe konsekwencje.

    Northern Dúnedain- Tutaj rozgrywka jest dużo ciekawsza bardzo mało ludności oraz tylko dwie prowincję na początku możliwe dwie drogi rozwoju północna lub południowa. AI także działa w miarę dobrze stara się rozszerzać terytorium nie jest tak statyczna jak Eriador w MOS.

    Bree-land and the Shire- Podobny sposób gry jak W MOS wolne ludy Eriadoru. AI działa także dynamicznie starając się atakować i zdobywać nowe tereny.

    Kingdom of Dale- nie grałem. AI z moich informacji frakcja dość statyczna wymaga dopracowania.

    Kingdom Of Rohan- Nie grałem. AI tutaj gra się dużo ciężej komputer ma więcej przeciwników bo aż pięciu i za bardzo sobie nie radzi. Na M/M kilka razy praktycznie do 75 tury upadał.

    Vale of Dorwinion- Nie grałem. AI raczej statyczne lecz nie zwracałem szczególnej uwagi na tą frakcję w czasie gry. Nie potrzebnie dodana frakcja.

    Vale of Anduin. Ciekawa gra między młotem a kowadłem. AI działa nawet nawet stara się utrzymać swoje ziemie czasami mile zaskakując.

    Clans of Enedwaith- Nie grałem. AI działa bardzo agresywnie często atakuje Rohan, a dodatkowo mocno się rozrasta co dla dobrych frakcji jest czasami nie miłym zaskoczeniem. Jedna z lepiej dodanych frakcji która uatrakcyjnia rozgrywkę.

    Dunlendings- nie grałem. AI jest mniej agresywne niż w MOS można nawet powiedzieć że komputer zachowuje się zachowawczo.

    Shadow of Mordor nie grałem. AI jako że Mordor nie musi zajmować się mroczną puszczą bardzo mocno naciska na Gondor. Praktycznie w każdej grze zdobywa do 50 tury stolice Gondoru.

    Shadow of Mirkwood- nie grałem. Kolejna frakcja która dobrze że jest dodana. AI działa agresywnie i bardzo mocno się rozwija dość mocno niszcząc frakcje dobra. oddzielenie od Mordorem daje naprawdę dobre efekty.

    Dominion of Isengard. Nie grałem. AI gra agresywnie tylko w sprzyjających okolicznościach.

    Orcs of the Misty Mountains- nie grałem. AI dział dobrze stara się atakować sąsiadów i w zależności od okoliczności odnosi sukcesy.

    Remnants of Angmar. nie grałem. Osłabiona frakcja w porównaniu do MOS AI słabo sobie radzi z przeciwnikami. Jest to dobra kampania dla człowieka trudna z dużą ilością wrogów.

    Gondor. Gra się trudniej niż w MOS według mnie brak Dol Amroth to spore osłabienie dodatkowo flota piratów jest silna i zyski z portów są nie pewne. Dodatkowo Mordor atakuje całym impetem i trzeba bardzo mądrze rozdzielać siły broniąc się jednocześnie przed inwazjami na wybrzeże. AI frakcja do poprawy balans wydaje się zakłócony.

    To tak na szybko po kilku dniach. Gra nie jest tak dopracowana jak MOS co jest oczywiste ale jeżeli będą nad nim pracować tak jak ekipa MOS nad swoim dziełem to jest szansa na dobry Sub-Mod. Wstępne zainteresowanie na TWC jest duże zobaczymy jak często pojawiać się będą nowe wersję i poprawki.

  5. #4
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Zapodaj linka do torrenta bo ja nie mogę odpalić tego z ich strony(jak mógłbyś).
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  6. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Poniżej link ja mam problem z otworzeniem.

    http://killerkittens.guildeprotecteu...ta.exe.torrent

  7. #6
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Właśnie ja tego nie mogę otworzyć

    Edit: makrela dodał link magnetyczny(skopiujcie ten link do torrenta -otwórz torrent z linku nie pliku):
    magnet:?xt=urn:btih:4C4A9D087ABC0F9A7C5913EF78ABD2 18D17BF76D&dn=Divide_and_Conquer_Full_Public_Beta. exe&tr=udp%3a%2f%2ftracker.ccc.de%3a80&tr=udp%3a%2 f%2fopen.demonii.com%3a1337&tr=udp%3a%2f%2ftracker .openbittorrent.com%3a80&tr=udp%3a%2f%2ftracker.op enbittorrent.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftr acker.publicbt.com%3a80&tr=udp%3a%2f%2ftracker.pub licbt.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.i stole.it%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.is tole.it%3a80
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  8. #7
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Moim zdaniem Isengard jest za słaby... Zanim zrobi się dobra armia z Uruk-Hai i tymi pół orkami mija z 50 tur...

  9. #8
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Witoszów
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    W końcu , ile ja czekałem na tego moda
    W końcu więcej frakcji , więcej polityki , większa mapa , więcej wszystkiego , poczekam na udoskonalenia z patchami i zasysam

  10. #9
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Lokalizacja
    Polska :D
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Witam mam pytanie i dylemat , czy żeby zainstalować DaC muszę usunąć MOSa czy mogę go zainstalować też na Mosie Czy jest dużo błędów i jak ogólnie się gra z góry dzięki

  11. #10
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Divide and Conquer - wersja Beta wydana

    Jak zainstalujesz na MOS, to nie zagrasz w żadnego z nich.
    Zmień nazwę katalogu z MOS, z Third_Age_3 na Third_Age_3MOS zainstaluj ponownie TATW 3.2 i potem DaC zgodnie z instrukcją instalacji.
    Nie gram obecnie ani w DaC ani w Mos, to jak się gra się nie wypowiem.

Strona 1 z 61 1231151 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Submod Divide and Conquer wersja pod TA. 3.2
    By Arovist in forum Divide and Conquer
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 13:54
  2. Lands to Conquer Gold
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 17:48
  3. DAC map dla Third Age 3.2 v2.0 beta wydana
    By lukaszcbc in forum Divide and Conquer
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 15:11
  4. Radious No Dust Mod !!!! - Pierwsza Modyfikacja Wydana!
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •