Strona 60 z 61 PierwszyPierwszy ... 105058596061 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 608

Wątek: Divide and Conquer - Wersja 2.2 wydana!

  1. #591
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć, te rejony mam, wydaje mi się że należy te rejony zdobyć jak są tam jeszcze generałowie i nie ruszają się z wiosek (lub zamków) a z początku jest to dość trudne - zwłaszcza słonie (tam obrona dodatkowa jest dość twarda do 30-40 tury). Grając Umbarem (frakcja która tam zaczyna) udało mi się rozwalić mumakila we wiosce nad jeziorem (An-Karagmir) i miałem do dyspozycji słoniki raz na 50 tur - niby mało ale jak masz 6 miast gdzie to produkujesz to delikatnie zamiatasz

  2. #592
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Grał ktoś z Was Rhun'em? Ciężko trochę, według mnie. Mała ilość złota (5000), dużo słabego wojska, w miarę silnie bronione pobliskie osady. Jak udawało mi się zdobyć te wioski (miasta) to miałem jakieś 80k długu przy dochodzie wynoszącym coś ok 1000. Jak zamiast tego zwolniłem wojsko na początku żeby mieć mniejsze wydatki, to Mordor zajmował południowe Rhun no i nie ma się czym w razie czego bronić ani czym podbijać :/

  3. #593
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lunarion Zobacz posta
    Grał ktoś z Was Rhun'em? Ciężko trochę, według mnie. Mała ilość złota (5000), dużo słabego wojska, w miarę silnie bronione pobliskie osady. Jak udawało mi się zdobyć te wioski (miasta) to miałem jakieś 80k długu przy dochodzie wynoszącym coś ok 1000. Jak zamiast tego zwolniłem wojsko na początku żeby mieć mniejsze wydatki, to Mordor zajmował południowe Rhun no i nie ma się czym w razie czego bronić ani czym podbijać :/
    Słyszałem, że w 2.0 Rhun miał aż nadto hajsu, chyba w 2.1 przesadzili w drugą stronę w takim razie :-) Ogólnie gra się trudniej, co mi się bardzo podoba. Trzeba wykorzystywać forty, budować kopalnie i myśleć nad ruchem, szczegolnie na początku, z powodu bankructwa właśnie, potem jest dużo łatwiej. Niektóre frakcje na vh/vh są rzeczywiście... very hard

  4. #594
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Tak w 2.0 Rhun masakrował. Ciekawe kiedy patch będzie.

  5. #595
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jednak (po części) cofam to co wcześniej napisałem. Jak szybko podbije się tereny południowego Rhun'u (2 prowincje), pochowa wojsko po fortach, ewentualnie część zwolni to można szybko wyjść na plus

  6. #596
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Hej mam małe pytanko a mianowicie udało mi się namówić moją żonkę do zagrania ze mną w medka i na przykład w Call of Warhamer BOTET możemy grać na jednym komputerze w tryb Hot-seat a w Divide and Conquer w wersji 2.0 (wczesniejszych również) podczas zmiany tury gracza gra się zawiesza ( wyskakuje jakiś atak przeciwnika z tego co kojaże buntowników) i nic się nie da zrobić czy w wersji 2.1 jest ten błąd dalej aktualny. Jesli tak to da się coś zrobić żeby była gra możliwa w tym trybie? dodam również ze próboalismy tez grac w samego mosa 1.7 i do 40 tury było wszystko spoko no ale w 40 turze gra sie zawiesza podczas tury gracza mianowicie grając krasnoludami dostaje czlonka rodziny do adopcji i czy go przyjme czy nie to gra się zawiesza. Z góry dziękuje za pomoc

  7. #597
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez BlackNyga89 Zobacz posta
    Hej mam małe pytanko a mianowicie udało mi się namówić moją żonkę do zagrania ze mną w medka i na przykład w Call of Warhamer BOTET możemy grać na jednym komputerze w tryb Hot-seat a w Divide and Conquer w wersji 2.0 (wczesniejszych również) podczas zmiany tury gracza gra się zawiesza ( wyskakuje jakiś atak przeciwnika z tego co kojaże buntowników) i nic się nie da zrobić czy w wersji 2.1 jest ten błąd dalej aktualny. Jesli tak to da się coś zrobić żeby była gra możliwa w tym trybie? dodam również ze próboalismy tez grac w samego mosa 1.7 i do 40 tury było wszystko spoko no ale w 40 turze gra sie zawiesza podczas tury gracza mianowicie grając krasnoludami dostaje czlonka rodziny do adopcji i czy go przyjme czy nie to gra się zawiesza. Z góry dziękuje za pomoc
    Na szybko wkleję ten link dla Ciebie:
    http://www.twcenter.net/forums/showt...-Hotseat-Guide!

    Potem trzeba zrobić oddzielny temat, no i może zrobić jakąś kampanię online :-)

  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało KrystianBorys za ten post:


  9. #598
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pytanie1: czy przy instalacji wywala że jakichś tam plików nie może podmienić bo są "read" ?
    Pytanie 2: Spolszczenie DAC 2.1 po zamianie plików spolszczenia i wywaleniu plików *.bin tak jak jest napisane w instrukcji gra się nie odpala - metodą usuwania doszedłem do wniosku że to albo export_buildings.bin albo building_battle.bin ma tak ktoś? Na oryginałach się odpaliła ale oczywiście bez polskich czcionek ktoś tak też miał?
    Pytanie 3: Jak odpalam kampanię to filmiki są jakby z MTW a nie z Third Age a w wersji 1.0 jak się wybierze te czy inną nację to są dla każdej jakieś specyficzne filmy.

  10. #599
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielll Zobacz posta
    Pytanie1: czy przy instalacji wywala że jakichś tam plików nie może podmienić bo są "read" ?
    Pytanie 2: Spolszczenie DAC 2.1 po zamianie plików spolszczenia i wywaleniu plików *.bin tak jak jest napisane w instrukcji gra się nie odpala - metodą usuwania doszedłem do wniosku że to albo export_buildings.bin albo building_battle.bin ma tak ktoś? Na oryginałach się odpaliła ale oczywiście bez polskich czcionek ktoś tak też miał?
    Pytanie 3: Jak odpalam kampanię to filmiki są jakby z MTW a nie z Third Age a w wersji 1.0 jak się wybierze te czy inną nację to są dla każdej jakieś specyficzne filmy.
    1. Powinien być taki błąd, wciska się wtedy ponów próbę do skutku
    2. Na razie nie instaluj spolszczenia.
    3. To normalne, to cecha tej wersji, na stronie twcenter tego submoda jest submod, który te filmiki z powrotem dodaje

  11. #600
    Chłop Awatar August II Rex
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Właśnie ukazała się wersja 2.2 moda

    http://www.moddb.com/mods/divide-and...dac-version-22

    Patch instalujemy na wersję 2.1 do folderu mods/Third_Age_3, instalator sam dodaje na końcu ścieżki folder data.

  12. Następujących 2 użytkowników podziękowało August II Rex za ten post:


Strona 60 z 61 PierwszyPierwszy ... 105058596061 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Submod Divide and Conquer wersja pod TA. 3.2
    By Arovist in forum Divide and Conquer
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 13:54
  2. Lands to Conquer Gold
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 17:48
  3. DAC map dla Third Age 3.2 v2.0 beta wydana
    By lukaszcbc in forum Divide and Conquer
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 15:11
  4. Radious No Dust Mod !!!! - Pierwsza Modyfikacja Wydana!
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •