Strona 263 z 287 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263264265273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 621 do 2 630 z 2861

Wątek: Ukraina i unia

  1. #2621
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    I do nich były kierowane te słowa.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #2622
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Wy mówicie o jakiś pojedynczych gościach, którzy coś tam o Lwowie gadają kiedy 99,9% Polaków ma Lwów w 4 literach, a na Ukrainie poprzedni rok był rokiem Bandery, którego to organizacja rozpruwała brzuchy ciężarnym kobietom, wyciągali dziecko i zaszywali tam kota. I się tak biczujemy jacy to polscy nacjololo źli, bo oczywiście polscy nacjololo co nie chcieli powstania warszawskiego i rzezi Warszawskiej to największe głupki w polskiej historii. Fajnie tak pobiczować rodaków i poczuć się czymś lepszym ponad bydłem.

  3. #2623
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    dyskusja miała być o zbliżającej się wojnie a nie o fobiach Polaków. Jak czytam wypowiedzi niektórych, to wydaje mi się że są w uniwersum innego świata. Na poniedziałek zapowiedziano na terenie Polski ćwiczenia wzmacniające naszą obronność z udziałem 1500. żołnierzy, nie 150 tysięcy, nie 15 tysięcy, nie 5 tysięcy, ale 1.500. jak porównam to z ilością sołdatów rozlokowanych w Grodnie i Brześciu to rzeczywiście mam obawy o nasze możliwości na czas konfliktu, który niechybnie zmierza w naszym kierunku.

  4. #2624
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    dyskusja miała być o zbliżającej się wojnie a nie o fobiach Polaków. Jak czytam wypowiedzi niektórych, to wydaje mi się że są w uniwersum innego świata. Na poniedziałek zapowiedziano na terenie Polski ćwiczenia wzmacniające naszą obronność z udziałem 1500. żołnierzy, nie 150 tysięcy, nie 15 tysięcy, nie 5 tysięcy, ale 1.500. jak porównam to z ilością sołdatów rozlokowanych w Grodnie i Brześciu to rzeczywiście mam obawy o nasze możliwości na czas konfliktu, który niechybnie zmierza w naszym kierunku.
    Ta fabia objawia się przez wspieranie Ukrainy. Jesteśmy biedakami bez większego ekonomicznego,a tym bardziej militarnego znaczenie i powinniśmy siedzieć cicho. Niemcy mają 10x większy budżet dla armii, a nie wojują. Powinnismy siedzieć cicho o jak jakimś cudem się kiedyś choć trochę do-rozwiniemy to będzie można próbować kozakować.

  5. #2625
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Niestety cicho się nie da jesteśmy krajem frontowym tak jak Litwa, Łotwa, Estonia.

  6. #2626
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    , a na Ukrainie poprzedni rok był rokiem Bandery,
    z tego co się orientuję rok Bandery został ogłoszony tylko w obwodzie Lwowskim przez lokalne władze, które niestety są zdominowane przez tamtejszych nacjololo itp
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  7. Użytkownicy którzy uznali post PaskudnyPludrak za przydatny:


  8. #2627
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    z tego co się orientuję rok Bandery został ogłoszony tylko w obwodzie Lwowskim przez lokalne władze, które niestety są zdominowane przez tamtejszych nacjololo itp
    Brytyjscy oficerowie byli obserwatorami rzezi wołyńskiej po stronie ukraińskich partyzantów, a Hitler skopiował swój rasizm od obrońców wolności Brytyjczyków, a Amerykanie przed II wś mieli plan wojny z Wielką Brytanią, który nie był potrzebny do realizacji, bo Europa razem WB popełniła polityczne samobójstwo.

  9. #2628
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Ponownie proszę o meritum tematu , miało być o zbliżającej się wojnie Rosja vs Ukraina i konsekwencji dla nas a nie o historii sprzed 70 lat i poglądach politycznych dyskutantów. A tak na marginesie to swego czasu na Węgrzech był ogłoszony rok Rakoczego co nie znaczy że Węgrzy mają zamiar nas najeżdżać i plądrować jak w XVII w.

  10. #2629
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Brytyjscy oficerowie byli obserwatorami rzezi wołyńskiej po stronie ukraińskich partyzantów, a Hitler skopiował swój rasizm od obrońców wolności Brytyjczyków, a Amerykanie przed II wś mieli plan wojny z Wielką Brytanią, który nie był potrzebny do realizacji, bo Europa razem WB popełniła polityczne samobójstwo.
    Jak widać tylko NKWD było cacy i grało fair dla naszego narodu. Tak jak w 2014/2015 tak i teraz trzeba przygotować się na spam tego tego wpisów - wszyscy be, o Kremlu szaaaaa. Olszański i inne typki bratający się z nocnymi wilczkami naszymi bohaterami.

    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    a Amerykanie przed II wś mieli plan wojny z Wielką Brytanią,
    Zainteresowałem się. Jakieś namiary na krwiożercze plany administracji Franklina?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  12. #2630
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Masz rację niektórzy dyskutanci wypisują tu takie brednie że nawet w Ruskiej RT1 takich nie słyszałem, żywcem wyjęte ze słownictwa A.Leppera który notabene był utrzymankiem Rosyjskiej ambasady i skończył tak jak wszyscy pożyteczni idioci na usługach ich propagandy. P.S. Wojna oficjalnie rozpoczęta , przemówienie Putina w stylu Adolfa Hitlera , co mnie nie dziwi tego się właśnie spodziewałem , zapewne niedługo usłyszymy że krwiożercza polska najechała czołgami Białoruś i Rosję i trzeba dać odpór. Martwi mnie jednak inna rzecz że zapewne co niektórzy z naszych rodaków szykują wiązanki kwiatów na powitanie wyzwolicieli ze wschodu.

Strona 263 z 287 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263264265273 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Unia Kalmarska
    By BlackKuma in forum Kingdoms
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 18:51
  2. Unia Polityki Realnej
    By Demand in forum Agora
    Odpowiedzi: 342
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 18:48
  3. unia polsko-saska
    By ziolo in forum Empire
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 19:27
  4. Unia Polsko Litewska
    By Mariooooo in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 24-10-2010, 15:30
  5. Dania unia kalmarska
    By kensai in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-10-2010, 00:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •