Strona 328 z 328 PierwszyPierwszy ... 228278318326327328
Pokaż wyniki od 3 271 do 3 273 z 3273

Wątek: Filmy

  1. #3271
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Polecam. Film na czasie. Jako (były) admin różnych rzeczy w necie jestem za kontynuacją takich tematycznie filmów.
    Powinno się kilka minut z niego puszczać do bólu ludziom, by uniknąć sytuacji tych, co tracą przez naiwność oszczędności całego życia.
    W oprawie akcyjniaka z aktorem, co nie musi korzystać z kaskaderów przy odgrywaniu scen walki. Plus, to że to niezły aktor.
    Film mimo akcji tzw. recenzentów i różnej maści portali (przypadek? nie sądzę) , co opluwali produkcję jest naprawdę niezłym filmem.
    Podkreślę, że to film akcji, a nie snuj rodem z Zanussiego, czy Nolana^^ ....
    Oczywiście to moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 31-03-2024 o 13:09
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #3272
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 837
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 047
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Dziś misz-masz

    Narwik. Już (chyba) w pierwszej scenie widzimy w tle Norge i Eidsvold. Myślę - dobra nasza! Marynistycznie może być nieźle. Niestety, co prawda jest później kilka migawek na walczące z daleka niszczyciele ale budżetu brakło na coś więcej. Główna oś fabuły to małżonkowie i ich losy kwiecień-maj 1940. Z aliantów widzimy żołnierzy 13. półbrygady Legii Cudzoziemskiej lecz o Polakach tylko słyszymy (plus flaga na samochodzie burmistrza gdy (na chwilkę) wyzwolono miasto). Film na koniec stawia pytanie czy dla życia dziecka można było pójść na współpracę z okupantem? Nie żałuję, lecz film szybko się zapomina.
    Spoiler: 


    Teściowie. Nieźle się ubawiłem, więc polecam. A ja chyba niebawem sięgnę po część nr 2 (choć ponoć dużo gorsza).
    Spoiler: 


    Śmierć na Nilu. Jak dla mnie gorszy remake od Morderstwo w Orient Expressie. Ale i tak całkiem całkiem. Czy tylko mi Emma Mackey (Jacqueline) przypominała Margot Robbie?
    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #3273
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 837
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 047
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Z teki: bajki, baśnie i inne podania ludowe.

    Marvels. Zgodnie z oczekiwaniem po ostatnim Antmenie i pobocznych serialach, uniwersum twardo obrało kurs na telenowelę.
    Spoiler: 


    Dama. Z Eleven jeszcze żadna gadzina nie wygrała, więc wszystko zgodnie z planem. W porównaniu z poprzednim seansem tutaj chociaż miałem dobrą zabawę.
    Spoiler: 


    Legenda o Kołowracie. Czyli rosyjska odpowiedź na 300, tutaj w postaci 30. Co prawda nie było słoni wielkości elefantów, lecz były niedźwiedzie wielkości triceratopsów. Niemniej także dobrze się bawiłem. Końcówka wielce wymowna: może Azja nas bije, lecz Europie się nie damy.
    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 328 z 328 PierwszyPierwszy ... 228278318326327328

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •