Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Fix] Problem z triumfem

  1. #1
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    [Fix] Problem z triumfem

    Pliczek pozwala nam pozbyć się bugu związanego z zawieszaniem się gry po otrzymaniu triumfu:

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... eo-Bug-Fix


    Pobieramy, wrzucamy do data, aktywujemy w mod menadżerze.

  2. #2
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: [Fix] Problem z triumfem

    Jak do tej pory radziłem sobie przez szybkie "przewijanie " animacji triumf - skutkowało, choć upierdliwe i trzeba pilnować save
    Trzymam submoda w odwodzie ale moje pytanie dotyczy ostatniego wpisu na w/w forum TWC - czy ktoś próbował tej kombinacji klawiszy CTRL+S, CTRL+L ?
    Na razie nie instaluje moda bo chciałem sprawdzić to szybsze rozwiązanie
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  3. #3
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: [Fix] Problem z triumfem

    Niestety nie wiem, nie grałem w kampanię jak wyszedł bug i pewnie długo nie będę miał czasu nawet zagrać Ludzie pisali także o minimalizowaniu gry jako pomocy. Dla mnie fix jest lepszym rozwiązaniem, bo tylko usuwa filmik od tego, a przecież jak Ci się zawiesi to sobie i tak nic nie pooglądasz ;P

  4. #4
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: [Fix] Problem z triumfem

    Problem z trumfem został naprawiony (wychodzi na to, że przez CA) - nie jest konieczne stosowanie submoda EDIT - oczywiscie chodziło mi o fixa

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... eo-Bug-Fix

    Potwierdzam - bo triumf trafił mi się w grze i rzeczywiście nic się nie przywiesiło
    Jeżeli kolejny patch znowu nie powtórzy błędu temat wydaje się być nieaktualny (może nawet do zamknięcia)
    Także życzę wszystkim wysypu triumfów - oczywiście po wygranych kampaniach
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: [Fix] Problem z triumfem

    Bug jest denerwujący i fix jest manną z nieba, ja nie zawsze nadążałem z przeklikaniem, bywało, żę dałem zakończeniu tury i odchodziłem od komputera - powrót był przykry. Sam filmik widziałem zaledwie raz i napiszę, żę znalażł moje uznanie, wolę jednak obejść się bez filmiku i restarowania gry.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  6. #6
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: [Fix] Problem z triumfem

    Gnejuszu, po ostatniej łatce tego buga już nie ma, został naprawiony przez CA
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •