Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 161

Wątek: Spolszczenie DeI

  1. #141
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan Zobacz posta
    Eeeee winrarem albo winzapem ;P
    Próbowałem nie da rady.Pojawia się informacja o jakimś błędzie.Chyba że plik ,który pobrałem z mediafire jest uszkodzony.Jeżeli tak to czy mógłby ktoś wrzucić to spolszczenie jeszcze raz.

  2. #142
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, poszukuję wersji moda współgrającej ze spolszczeniem czyli v 1.03a czy mógłby ktoś wrzucić linka ?

  3. #143
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Również proszę o link do najnowszego spolszczenia, 1.03A nie jest kompletne w stosunku do najnowszej wersji DeI. Co turę dostaję niekorzystne eventy które w opisie mają puste pole. Być może w opisie jest sposób na zażegnanie nieszczęściom, do tego część z nowych właściwości regionów i postaci też jest bez opisu.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  4. #144
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Niestety Gnejuszu muszę Cie zmartwić, ale wersja 1.03A jest ostatnią, Rafkos przestał rozwijać spolszczenie.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  5. #145
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Bardzo niedobra informacja... To jest zatem ostatnia wersja na której sobie pogram... Dziękuję jednak Rafikosowi za wszystkie poprzednie wersje - miałem dzięki Tobie Rafikosie wiele godzin świetnej zabawy, oby życie odpłaciło Ci równie hojnie jak Ty hojnie raczyłeś nas Swoją pracą.
    marko... Dziękuję Ci za tą smutną ale potrzebną prawdę.
    W szkole uczyłem się rosyjskiego, jestem z końca lat sześćdziesiątych, dzisiejszy świat staje się coraz mniej przyjazny dla mojego pokolenia, gry komputerowe nie odbiegają od tej normy.
    Total War, Stalker to dwie serie które przykuwały mnie do komputera, mody do tych gier to arcydzieła ludzkiej bezinteresowności i talentu.
    Szacunek dla Wszystkich którzy się do nich przyczynili.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  6. #146
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A z którą Wersją Divide et Impera jest kompatybilne spolszczenie, w wersji 1.03A ?.

  7. #147
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Przypuszczalnie brak, jak wgrywamy na nowe DeI to moga wystąpić luki w tekście. Czy ktoś mógłby chociaż ogarnąć to tak, że tam gdzie nie jest przetłumaczone będzie po angielsku? Lepsze to niż puste ramki...

  8. #148
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Nie sądzę, że coś się poprawi w kwestii spolszczenia, Rome 2 i DeI są już "ograne" i ludzie stracili zainteresowanie nimi. Nieliczni którzy wracają lub dopiero zaczynają grę nie są w stanie pobudzić któregoś z potrafiących do aktualizacji spolszczenia. Orientujcie się intuicyjnie po kolorach i kształcie ikonek tam gdzie brakuje tekstu, strata z funu jest spora ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Najgorsze jest to, że sporo Polaków nie zagląda i nie pisze na naszym forum a są aktywni na TWC , brak historii w szkołach i niszczenie patriotyzmu przez poprzednie rządy zbierają swoje plony.
    U mnie wczoraj i dzisiaj DeI ( mam na Steam) aktualizowało się ale tylko część pierwsza moda (mam ich 6). Nie wiem co to oznacza bo nikt nie powiadamiał o żadnej łatce, może mam jakiś błąd w plikach, może jednak wyszła poprawka.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  9. #149
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach
    Wyszła poprawka To, że więcej ludzi pisze na TWC nijak ma się do braku historii i patriotyzmu, mody po prostu są tworzone przez wielonarodowe ekipy, więc łatwiej o informacje i porady tam, niż tutaj, nie mówiąc o tym że większy przepływ wiedzy nt. modowania i nawet samej historii jest tam gdzie piszą setki ludzi z całego świata, niż tylko małe grono.
    Ostatnio edytowane przez K A M 2150 ; 18-05-2016 o 14:32

  10. #150
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Będę uparty - ludzie wolą pisać na angielsko-języcznym forum niż u nas nie tylko ze względu na bogactwo treści, wielu uważa polski język, polskie fora i nasze wartości narodowe za obciach. Bardzo intensywnie pracowały nad tym poprzednie rządy, media i organizacje.
    Nie robiąc jednak zbytnio off-topu napiszę, wrzućcie proszę po polsku opis zmian w poprawkach (dzisiaj już po raz trzeci aktualizował mi się mod), spróbujmy też zachęcić ludzi do spolszczenia moda, może jednak powstanie ekipa która podejmie ten trud. Z tego co pisałeś wcześniej praca jest dla kilku osób, ja powoli odzyskuję wiarę, że jednak zagramy na pełnym spolszczeniu.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. SPOLSZCZENIE do MOS 1.41 i MOS 1.50 i MOS 1.60
    By Araven in forum Third Age
    Odpowiedzi: 234
    Ostatni post / autor: 22-06-2017, 18:39
  2. Spolszczenie DBM
    By Lucius Vorenus in forum De Bello Mundi
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 14:29
  3. spolszczenie
    By Andrij Marszałek in forum Stainless Steel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 10:42
  4. Spolszczenie
    By Góral in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-11-2010, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •