Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

  1. #11
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    A więc Gnejuszu po pierwsze
    Krowie Placki - dobre, dobre
    A tak na poważnie to zastanawiam się nad tym co piszesz
    Bradleyu drogi... Napisz mi lepiej jak wrócić do 2 pkt bonusowych w tradycjach wojskowych.
    Nie jestem pewny (a nie mogę teraz tego sprawdzić) , czy legiony dostawały aż po 2 pkt w bonusach, wydaje mi się, że 2 pkt dostają jedynie generałowie i to tylko po osiągnięciu pewnego pułapu umiejętności) - ale nie kłócę się - Sprawdzę i dam Ci w tej kwestii odpowiedź.
    Notabene czy też w czasie trwania wojny domowej to mieliście nagły wysyp wzrostu cech u generałów - ja u jednego to z 7-8 "ulepszeń" dostałem

    Gnejuszu - jeżeli moje założenie są jednak błędne to chyba nie umiem Ci pomóc ale dwa pierwsze mody są z jednej "stajni" i pomimo tego, że chodzą to mogą być przyczyną jakiś bug-ów (np. takich jak ten Twój). Ja na Twoim miejscu bym w nowej kampanii został tylko przy modzie opierającym się na budowlach, szczególnie na umiejętności tychże budowli "ochrony przed wrogimi agentami). Względnie wybierz tylko jeden od iRoygbiv
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Tak też zrobię, chyba założę kolejną kampanię Rzymem i zmierzę się od początku ze wszystkimi nowinkami ostatniej łatki.
    Wracająć jednak do tematu - zagram na modzie z bonusami do budynków i jednym z tamtych dwóch, zastanawiam się jednak jaki wybrać, nie znam ang. i muszę działać intuicyjnie.
    Co do podwujnego bonusu tradycji wojskowych - Rzym miał jaknajbardziej 2 atuty do wykorzystania, jestem tego pewien.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Od pewnego czasu pilnie śledzę Waszą korespondencję Panowie.
    To co mogę powiedzieć, to to, że używam tylko moda: Zero AI agent usage (http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =215783584), ale od początku kampanii (Liga Etrusków, poziom Hard/Normal) i miałem tylko na początku 1 szpiega od Rzymu (jak nic z nim startowali, bo ja natychmiast kupiłem swojego, a tamten już był przy mnie i psuł), i po przekabaceniu go na swoją stronę przez około 120 rund, cisza.
    Natomiast aktywność zarówno Rzymu, jak i reszty świata, olbrzymia. Błyskawicznie reagują na moje podjazdy, koncentrują siły, oskrzydlają itd.
    Oczywiście do momentu jak wejdą na statki, bo wtedy sjesta, wędkowanie i zwiedzanie akwenu
    Także wydaje mi się, że ten mod, użyty od początku kampanii, załatwia sprawę.
    Trochę szkoda, że nie ma moda który odbiera agentom agresywne cechy, pozostawiając pasywne (typu: szkolenie, krzewienie kultury, zwiad).
    No ale lepsze to, niż mongolskie hordy championów, czy szpieg który ma moc wirusa Ebola.

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    BTW, właśnie zobaczyłem że mam dwa konta... Ten powyżej, to tez ja
    Można to jakoś połączyć w jedno? Serio piszę...
    Sory za offtop...

  5. #15
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Cytat Zamieszczone przez Gnejusz
    Co do podwujnego bonusu tradycji wojskowych - Rzym miał jaknajbardziej 2 atuty do wykorzystania, jestem tego pewien.
    Oczywiście miałeś rację, sprawdziłem - mea culpa
    Powiem Ci więcej - dopadły mnie w czasie walk w na pograniczu Galli i Germanii wspomniane przez Ciebie hordy agentów. Trochę przesadzam, że hordy ale muszę się gimanstykować aby ich neutralizować. Da się ale tracę czas na pierdoły.
    W nowej kampanii (w obecnej też spróbuję) na 100 % użyję tego moda na zwiększenie obrony przed agentami (tego z kapliczkami, świątyniami itp) + dołożę moda którego używam obecnie - ograniczenie agentów do 1 z każdego rodzaju (potem 2 -ale to już na ostatnim stadium imperium, więc żaden z graczy komputerowych raczej tego nie osiągnie) - od Dresdena , notabene można użyć wersji połączonej z nielimitowaną liczbą edyktów lub osobno.

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... and-Agents
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Teraz jestem już pewien, żę to wina moda z bonusami do świątyń. Zmienia kilka rzyczy przynajmniej w mojej kampanii:
    1. Tradycje wojskowe - tylko jeden atut do rozporządzenia
    2. Umiejętnośći generałów i bohaterów też tylko jeden atut
    2.Umiejętnośći generałów późniejszych niż startowych to masakra jakaś - przeważają z 1 1 3 lub podobnie
    4.Mam wrażenie, że zmalał zasięg ruchu jednostek - tutaj jednak nie jestem pewny
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  7. #17
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Cytat Zamieszczone przez Gnejusz
    Teraz jestem już pewien, żę to wina moda z bonusami do świątyń. Zmienia kilka rzyczy przynajmniej w mojej kampanii:
    1. Tradycje wojskowe - tylko jeden atut do rozporządzenia
    2. Umiejętnośći generałów i bohaterów też tylko jeden atut
    2.Umiejętnośći generałów późniejszych niż startowych to masakra jakaś - przeważają z 1 1 3 lub podobnie
    4.Mam wrażenie, że zmalał zasięg ruchu jednostek - tutaj jednak nie jestem pewny
    Masz rację - winowajcą jest mod z bonusami
    Też miałem przypadek z tradycjami wojskowymi
    Reszta nie wiem ale jest możliwe
    Reasumując - szkoda, bo sam pomysł na moda zapowiadał się obiecująco - w ostateczności można używać ale mod niejako zwiększa poziom trudności
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  8. #18
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Mi pasuje, nie muszę mieć przepakowanych armii, 1 atut na 1 awans jest ok. Za spokojną głowę od tych ścierw warto zrezygnować z szybszej kariery. Zdarzało mi się co prawda, żę jakaś gnida pomino świątyń uszkodziłą budynki ale w grze miałem może 4-5 razy do + 170 tury więć jest ok.
    Dzięki za tego linka, dla mnie uratowałeś grę.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  9. #19
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    Polecam się na przyszłość
    Notabene użyłem tego moda na wygląd agentów - teraz mam Twoje "elfie piękności" zamiast "krowich placków"
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Submod] Ograniczenie liczby agentów

    W pewnym momencie zrozumiałem o co chodzi z wysypem agentów. W moim przypadku pomocny okazał się Zero AI agent usage... Nie zaczynałem nowej kampanii ale i tak jest zacnie

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ograniczenie liczby jednostek na polu bitwy
    By przewod in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 21:05
  2. Problem z Darthmodem - Ograniczenie jednostek kawalerii
    By in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-11-2011, 21:06
  3. Jak uzywac agentow w rozgrywce?
    By Nezahualcoyotl in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 09:39
  4. Zmiana długośći rekrutcji agentów
    By Godlike in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 17:03
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 12:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •