Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Paczka modów

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Paczka modów

    Dzień dobry chciał bym aby ktoś z graczy Napoleon Total War ocenił moją paczkę modów.
    Moja paczka zawiera mody które zwiększają realizm w grze mody są zbalansowane (jedynie Austriacka piechota ma problem z celnością).
    Co tu się rozpisywać po prostu proszę o sprawdzenie
    link do paczki http://speedy.sh/btVNM/Napoleon-Total-W ... ulski..rar
    proszę pisać jak link wygaśnie
    PS. w bitwach nie związanych z kampanią i historią można grać Księstwem Warszawskim i paczka zawiera instalacje w formie pliku tekstowego (pisałem go w notatniku) i plik zajmuję 76 MB.
    Proszę o oceny w skali od 1 do 10.

    Twórcy modów

    General Andy

    JaM (Nie wiem czy to jego nick jeśli to nie jego nick to bardzo przepraszam nie mam czasu szukać tak dokładnie)

    pdguru

    I to chyba tyle twórców modów jeśli to nie wszyscy to bardzo przepraszam i mam proźbę do graczy (forumowiczów) którzy pobrali moją paczkę jak znajdziecie jakiegoś twórcę moda to podajcie nick.

    Tak wiem że jest tam więcej modów ale nie wszystkie działają.

    I tu kolejna proźba proszę o podawanie innych modów.

  2. #2
    marengo
    Gość

    Re: Paczka modów

    Hej, teoretycznie mam kopię Napoleona do zagospodarowania, lecz czy Cesarz mógłby być bardziej wylewny i dokładnie opisać jakie zmiany ten mod wprowadza. Napoleon Empire Realism też jest niewielki, zaś cenię go sobie bardzo. Zwrot "Co tu się rozpisywać po prostu proszę o sprawdzenie " nie satysfakcjonuje mnie.
    Nie wiem, czy masz tego świadomość, ale jak ten mod nie zadziała, to lochy zamku d'If już czekają na Ciebie. Znajomy klucznik właśnie sprząta celę po ostatnim nieszczęśniku, który sprowokował mój gniew

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Paczka modów

    Mod pack na pewno działa gdyż ja tą paczke instalowałem na czystym Napoleonie.
    Jeśli chodzi o mody to ja wszystkich nie pamiętam ale mogę podać nazwę plików które są w paczce ale na pewno jest Napoleon Empire Realism, Napoleon Total Flags,bloodmod,Nowy dźwięk broni palnej,pdguru equipent mod i wiele innych modów.
    spróbuje szukać innych modów ale w paczce jest około 8 modów.
    Jak pan będziesz nie umiał zainstalować to w archiwum z paczką jest instalacja w formie pliku txt

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach

    Re: Paczka modów

    Witaj, ściągnąłem twoja paczkę modów, fajnie wyszło ale moim zdaniem za mało dałeś unit packów, unit roostery za biedne wręcz. Nie wiem czy to błąd ale mam w własnej bitwie dwie Hiszpanie.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Paczka modów

    Właśnie sory za to i chyba są też dwie Francje ale któryś z modów dodawał jednostki i reskinował jednostki do kampani iberyjskiej więc jak masz do DLC to nie powinno wkurzać i za kila dni wyjdzie update bo już mam 1 moda który reskinuje wojsko i mam pytanie czy znasz też jakieś REALISTYCZNE mody gdyż ja mam trochę trudności z znalezieniem
    PS chcesz paczkę do Empire Total War tylko ta może nie być zbalansowana.
    I też wkurza to że nie ma wielu realistycznych modów do Empire i do Napoleona

  6. #6
    marengo
    Gość

    Re: Paczka modów

    W mody, które użyłeś w swojej paczce już grałem. Za wybór NER dostajesz 7, to dobry mod, aczkolwiek jego twórca sam przyznał, że artyleria w nim posiada ustawienia z Empire Realism, w związku z tym nie grzeszy skutecznością jak na osiemnastowieczne standardy przystało. JaM napisał też o problemie z ostrzałem kartaczami. W Empire są dwie opcje canister shot: light i heavy. Pierwsza lepsza na krótki dystans, druga na dalszy, czego nie ma w NER, ponieważ silnik Napoleona na to nie pozwala. JaM w związku z tym przyjął ustawienia dla całej artylerii w Napoleonie bazując na charakterystyce heavy canister shot. Brak charakterystyki rozproszenia strzału z bliskiej odległości skutkuje jego nieskutecznością. Na twcenter gracze narzekają, że pociski kartaczowe przelatują na głowami żołnierzy, zamiast siać zniszczenie. Obiecał to naprawić, przyjmując ustawienia dla średniego dystansu do celu.

    Za dodanie pozostałych modów, chęć wykonania tego dostajesz 2 punkty, czyli żebyś całkiem nie wbił się w dumę 9/10 . Dodawanie unit packów nie jest łatwe. Nowe jednostki muszą pasować swoją charakterystyką, statystykami do głównego składnika Twojej modyfikacji, czyli NER. Inaczej balans będzie zakłócony.

    Ten mod jest ciekawy dla frankofilów. Swego czasu używałem go wraz z Lines of Battle Hedge Kinght'a. Przyjrzyj mu się 8-)

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... and-Sounds

    Teraz będzie mniej przyjemnie.

    Opublikowałeś moda w którym korzystasz z czyjeś pracy. Pół biedy, kiedy robisz to tylko dla siebie, ale Ty rzuciłeś to na serwer. W tzw. credits powinieneś wymienić twórców, składając w ten sposób podziękowanie im. Tak w ogóle użycie czyjeś modyfikacji wymaga zgody autora/autorów na taki proceder. Za niespełnienie tych warunków na twcenter grozi ban. Pamiętaj o tym, najlepiej edytując pierwszy post, choć może i drugi pasowałby bardziej do zmiany. Pierwszy będzie prologiem do Twojej przygody z modowaniem.

    Tu masz informację o tym co spotkało swego czasu TonnTotalWar'a. Chociaż był i jest nadal cenionym moderem, nikt nie zrobił dla niego wyjątku. Regulamin był bezlitosny. To tak na przyszłość.

    http://www.historum.pl/2012/pod-rzadami ... -overhaul/

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Paczka modów

    Okej dodam nazwy twórców modów jutro. Teraz idę spać

Podobne wątki

  1. Poszukiwanie Modow
    By Wedge in forum Napoleon
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 27-09-2016, 15:13
  2. Propozycje modów
    By robik in forum BIBLIOTEKA MODÓW (Największa w Polsce)
    Odpowiedzi: 98
    Ostatni post / autor: 04-04-2016, 16:29
  3. Gra bez modow.
    By Święty Piotr in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 21:20
  4. instalowanie modów
    By leszard in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-01-2013, 15:34
  5. Paczka bitew robika!!!
    By in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2011, 23:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •