Strona 12 z 24 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 231

Wątek: NOWY ROSTER Polski, Bizancjum i Gruzji

  1. #111
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Raczej nie powstanie Megasubmod VI. Gdyż V ingeruje w Bellum, ale zachowuje najważniejsze elementy moda.
    Submod Romanoi 3.0 łączy zaś submoda Exara (dla Gruzji i Bizancjum) oraz submoda HellVarda (dla Polski).
    Każdy posiadacz Megasubmoda V może sobie dograć Romanoi v.3.0 albo osobno któryś z w/w submodów.
    Na nowa muzykę się nie zanosi, by została dodana.

    Czekamy na Bellum Crucis 7.0.

    Megasubmod VI to dla mnie Megasubmod V + Romanoi 3.0 Ale osobnej instalki nie będzie.

  2. #112
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    115
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 18 podziękowań w 14 postach
    Aha OK dzięki.

  3. #113
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    I jak Wam się gra? Czy wy Także uważacie, że scalenie koszar za bardzo ułatwiło grę i należałoby wrócić do poprzedniego stanu?
    Dla mnie taki rozdział był trochę mało logiczny, że nie można werbować wszystkich oddziałów piechoty(nie wliczam do tego jednostek regionalnych) na terenie całego naszego państwa tym bardziej, że twórcy bellum taki werbunek umożliwili kawalerii i większości łuczników. Właśnie teraz, tak mi się wydaje, gra stała się ciekawsza gdyż nie wystarczy już szybko komputerowemu wrogowi zająć zamków by bezskutecznie kontratakował milicją i łucznikami, musimy się liczyć z tym, że SI gdzieś w głębi swojego kraju może wystawić solidną armię i wyjść z kontrą. Do tego, ograniczona rekrutacja niweluje spam armii tak naszych jak i SI.

    Poza tym, gra ktoś na opcji "gruzja bez bizantyjskich jednostek"? Jak sobie gruzini w waszych kampaniach radzą jeśli gracie na tej opcji?
    Ja osobiście na tej opcji kilka tur zagrałem i powiem, że sobie nawet radzą.

  4. #114
    sadam86
    Gość
    Ja osobiście gram dla rozrywki i odstresowania więc teraz gra mi się przyjemniej jak nie muszę ciągnąć armii pół mapy do zamku na doszkolenie tylko mogę zrobić to w mieście, Gruzja swoimi jednostkami daję radę, choć stoi Bizancjum na drodze więc wróżę jej szybki koniec Teraz bez machin zacząłem szkolić po tylu kampaniach szpiegów

  5. #115
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Ja też gram dla przyjemności, męczyłem się na VH na oryginale dawno temu, teraz gram dla efektów w bitwach, rozwijania się.
    Ale z obecną kampanią dopiero mam kilka tur. Koło 100 coś będę mógł napisać.

  6. #116
    sadam86
    Gość
    Ja na razie dograłem do 80 tury Bizancjum na normalnym i niezłe zaskoczenie na zmienionych koszarach już "jednozamkowe" nacje typu Portugalia czy Mediolan nie służą tylko do bicia, nie dość że długo się utrzymują to jeszcze jak nie wplączą się w zbyt wiele konfliktów prowadzą skuteczny podbój kosztem większych nacji.

  7. #117
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To świetna wiadomość. Ja trochę nie mam czasu i nie gram ostatnio. Ale postaram się zagrać po weekendzie.
    Nie sądzę by było za łatwo, ai Pitera nieźle daje radę w Megasubmodzie.

  8. #118
    sadam86
    Gość
    Z moim subiektywnych odczuć może jest troszkę łatwiej o kasę, ale za to SI rzuca na gracza armie z lepszych jednostek, skoro takie też może rekrutować w mieście, a i zdobycie miasta to też wyzwanie bo już nie siedzi tam tylko milicja tylko czasem niezła elita.
    Edit: Jak gram Bizancjum to pojawia się opcja rekrutacji księżniczek w Tibilisi wiem że Gruzja jest w kulturze Bizancjum i to dlatego, ale jak dam rekrutację księżniczki to dostaję w mieście 10 osobowy oddział księżniczek o ataku 1 i jedną księżniczkę nieistniejącej Gruzji.
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 04-08-2014 o 13:23

  9. Użytkownicy którzy uznali post sadam86 za przydatny:


  10. #119
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    Dzięki za wyłapanie błędu sadam. Spróbuje coś z tym zrobić.
    Czy, ten błąd powoduje wyrzucenie gry? Bo jeśli nie, to narazie poczekam żeby samemu go zobaczyć, lub jeśli sadam możesz to podeślij zapis gry plus opis na jakich dodatkach submoda grasz i wtedy zobaczę.
    Swoja drogą ciekawy błąd bo patrząc w edb nie widzę zgrzytów. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie hidden_resources bizantinia z terenów gruzji. Wtedy księżniczki dla Bizancjum będzie można rekrutować tylko w Konstantynopolu. A SI nie ma się co przejmować bo ma usuniętą możliwość ich rekrutowania.

  11. #120
    sadam86
    Gość
    To że ja nie mam machin i nie ma wież z machinami to wynika z opisu, a czy mongołowie będą mieli jakieś machiny bo mi mignęła armia obok kupca i mieli trebusz w składzie.

Strona 12 z 24 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bizancjum
    By Ostrzwtlumie in forum XXV MKO
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2014, 13:06
  2. EMPIRE TOTAL WAR: roster jednostek
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-10-2013, 13:06
  3. LeFusil - kompletny roster jednostek ze statystykami (NTW)
    By KLAssurbanipal in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2010, 14:44
  4. LeFusil - kompletny roster jednostek ze statystykami (ETW)
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2010, 14:42
  5. Kompletny roster głównych frakcji!
    By KLAssurbanipal in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 31-07-2010, 14:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •