Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Planetwar: Total War

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Planetwar: Total War


    "In the year 2500 the human race was conquered by a more advanced alien race. Every human being was either killed or rounded up onto a massive space ship to be used as slaves. Along the way to the aliens' homeworld, one man by the name of Mike Slate succeded in hijacking the slave ship using a box cutter he managed to sneak aboard.

    The slave ship was forced to land on an earthlike planet and all humans were released. As they exited the ship, they soon realized that they were not alone. Several other humanoid alien races were also enslaved aboard the ship. Apparently, the aliens went from solar system to solar system conquering and enslaving. Over the course of 500 years, each alien race migrated to a different part of the planet, seeking conditions similar to their own homeworld. Some developed metal technology rather quickly while others couldn't figure it out. The year is now 3000 and the human race is in a struggle for the right to exist. "

    Mod, który ma 17-ste miejsce wśród wszystkich modów na ModDB, 27 frakcji (fantasy połączone z mitologią), dużo różnych jednostek, wśród nich są m.in. Żółwie Ninja czy dinozaury.

    Link do ModDB, potem kliknijcie na download i pobierzcie mod z patchem

    Miłej zabawy

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Planetwar Total War

    Jeśli szukacie odskoczni od historyczności ten mod zapewni Wam przednią rozrywkę:

    http://www.moddb.com/mods/planetwar-total-war





    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  4. #3
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Wspaniały mod, który już istnieje już od dłuższego czasu i dziwię się, że dopiero ktoś go od Nas zauważył po za mną. To wspaniałe uczucie podbijać świat ludzkimi legionami i walczyć z tak ciężkimi przeciwnikami jak Shreki i Gunganie, czy Obcy.
    Ba nawet Smerfami można wszystko podbić. Polecam z całego serca.
    Ostatnio edytowane przez Rhaegrim ; 14-02-2016 o 22:49
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  5. #4
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ano fajny mod Polecam go każdemu userowi.

  6. #5
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mod jest fajny, nie wywala do pulpitu, ale nowe animacje sprawiają, że bitwy się tną, a frakcje nie są dobrze zbalansowane. Human Empire jest o wiele, wiele za mocną frakcją, która z łatwością sobie radzi z innymi, drugą sprawą są darmowe jednostki. Niektóre frakcje jak Anubis czy Horus są strasznie osłabione, szkoda, że niektóre frakcje są niegrywalne Wydaje mi się, że rożne bestie są znacznie słabsze od słoni i szybciej wpadają w amok, ale może to przyczyna tego, że większość mojej armii (Didonia) stanowili darmowi łucznicy
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #6
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Autor tworzy nową wersję i tam część nacji ma zostać mocno przerobiona, a część zastąpiona nowymi.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  8. #7
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mam nadzieje, że osłabią HE, które jest o wiele, wiele za silne. Gram Adria, pokonałem już HE i zdobyłem wymaganą prowincję, ale co się namęczyłem to moje. Możliwość szkolenia triarii na poziomie drewnianych murów daje dużego bonusa tej frakcji, zwłaszcza, że liczebnością przewyższa inne oddziały z innych frakcji.
    Co w ogóle dają Ci jednostka zwana - Sandmen(?) - rozsiewają oni jakieś pyłki/zarodniki w powietrzu, ale efektu jakoś na polu walki nie dostrzegam.
    AI jest kapkę dziwne, bo gra dość mało agresywnie. HE chociaż było nieograniczenie bogate, ma dobre oddziały, a w ogóle się nie rozwija i nie podbija nowych terenów. Wszystkie frakcje mają taką powolną ekspansje chociaż mogą podbić miasta rebeliantów.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #8
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Po tym, jak udało mi się rozwiązać problem z grafiką i jej przycięciami w bitwach mod mimo swoich niedoskonałości przyciągnął moją uwagę. Czas pochwalić się ukończonymi kampaniami:

    Pierwsza rozpoczęta i pierwsza ukończona:
    Spoiler: 


    Druga na poziomie h/h:
    Spoiler: 


    Trzecia:
    Spoiler: 


    Ostatnia, która przyniosła mi największą satysfakcję i zaskoczenie, bo zdradził mnie sojusznik (Horus), co zdarzyło się mi pierwszy raz:
    Spoiler: 

    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #9
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Wyszła nowa wersja moda - http://www.moddb.com/mods/planetwar-total-war/downloads patrząc po obrazkach dość dużo się pozmieniało w modzie.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •