Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Gra Arwernami

  1. #11
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Gra Arwenami

    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz
    Cytat Zamieszczone przez Samick
    wylądowałem po drugiej stronie cieśniny i po miejscowych podbojach parłem na zachód.
    Na wschód... 8-)
    Kurczę, to nic dziwnego że nie znalazłem niczego. ;/ A któryś tam mówił żeby iść na wschód, tam musi być cywilizacja.

    Właśnie, Massalię miałem na myśli pisząc o Marsylii.



  2. #12
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    Re: Gra Arwenami

    Chyba że za Platonem szukamy Atlantydy

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Arwenami

    Cytat Zamieszczone przez Samick
    Kurczę, to nic dziwnego że nie znalazłem niczego. ;/ A któryś tam mówił żeby iść na wschód, tam musi być cywilizacja.
    Ktoś kiedyś powiedział: "Im bardziej na wschód, tym większy smród… "

    Ja sobie pytam teraz Arwenami. Podbiłem prowincje: Provincia i Aquitania. W Provincia jest wojskowa a Aquitania rolnicza. Problemu z żywnością nie mam ale są małe ze złotem. Jak skończę kampanie to napisze więcej...

  4. #14
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Grywam sobie Arwernami i przyznam, że jest dość ciekawie. Z jednej strony musimy szybko pokonać Eduów. Lecz z drugiej mamy zagrożenie ze strony plemienia galijskiego znad Oceanu Atlantyckiego. Ja natomiast zawarłem pokój z tym agresywnym plemieniem, pozbyłem się Eduów i uderzyłem na plemię na północy. Dookoła siebie trzymam póki co mocne przymierze obronne z Namnetami i Piktonami.
    U mnie głównym problemem są pieniądze i rozwój miast. Jak zauważył ituriel kulturalnie cienko jest z Arwernami, lecz wnioskuję, że to pewnie z powodu greckiej Marsylii obok naszego miasta. Poza tym jednak frakcja jest wg mnie w miarę do ogarnięcia. Jest lepsza od Swebów, których w kampanii nie cierpię z powodu silnych wrogów dookoła. Lecz na multiplayer Swebowie są ekstra.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #15
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    W końcu i ja zacząłem grać Arwernami..było fajnie.. do 79 tury- crash kampanii i po grze.. eh ..co z tą grą ;/

  6. #16
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja już się nauczyłem robić savy co kilka tur (bez nadpisywania ich), bo może nas niemiła niespodzianka spokać. Warto też mieć awaryjnego, albo dwa w chmurze.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Gra Arwenami pytanie

    Witam moje pytanie to : jaka technologia służy do wzniesienia budynku NEMETON ? jest to potrzebne do wygrania kampani głównej przez kulture .proszę o odpowiedz

  8. #18
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Te informacje masz w grze w Encyklopedii, która jest dostępna w menu głównym. Naprawdę żaden problem samemu to znaleźć.
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •