Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 278 z 278

Wątek: Imperial Destroyer

  1. #271
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Dziś nowa wersja 5.0 do pobrania.

  2. #272
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Ostatnio znowu zabrałem się za testowanie moda w wersji 5.0 z sub-modem na jednostki RON. Gra się ciekawie przy włączeniu opcji na zwiększone dochody z handlu i włączeniu możliwości budowy statków. ok 15 tury mam dochód 3000 z umów handlowych i 2 statków. Mogę sobie pozwolić na jedną armię wypełnioną w ok 75% i kilka jednostek w garnizonach. Fajnie się gra bo trzeba dość sporo manewrować między Inflantami i Galicją bo jak nie Szwedzi to Kozacy lub Turcy atakują. Problemem jest dla mnie tylko to, że podczas tury Maratha Confederacy wywala mnie do pulpitu. W zależności co zrobię i jak bardzo się cofnę, to następuje to ok 14-19 tury. W momencie kiedy jako tako ustabilizuję sytuację RON gra staje się niegrywalna.

    Doczytałem tutaj gdzieś info o tym, że podstawowy mod Bran AI pomaga i właśnie sobie go wgrałem. No i mam problem, bo ten mod zmienia ekonomię w taki sposób że z początkowych 800-1000 dochodu mam jakieś 13 000 dochodu od pierwszej tury. I to na samych umowach handlowych bez wysłania indiamanów w morze. Koszty jednostek nie rosną i ich utrzymanie również, przez co gra staje zbyt łatwa ponieważ taki dochód pozwala na zaciągniecie dwóch pełnych armii i ekspresową rozbudowę infrastruktury.

    Wie ktoś jak w modzie Brana zmienić dochód na taki jaki był w oryginalnym ID? Które tabele mam modyfikować?

    EDIT: Dobra udało mi się to pozmieniać. Otworzyłem dwa Pack File Managery i porównywałem pliki Lord_Core.pack z ID oraz Bran_Empire_AI.pack i zmieniałem wartości dotyczące handlu, szlaków handlowych i podatków. Jakby ktoś był zainteresowany to te wartości znajdują się w db -> campaing_variables_tables.

    Teraz znowu przetestuję grę przez kilkanaście tur i zobaczymy czy będą CTD
    Ostatnio edytowane przez nazgool ; 06-05-2017 o 13:59

  3. #273
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Właśnie, mnie też podczas wczytywania save'ów wywala na pulpit. Nie wiem o co kaman...

  4. #274
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam Właśnie od niedawna zacząłem grać w empire total war i wciąz sie zastanawiam dlaczego dopiero teraz, a nie wcześniej ale przechodząc do rzeczy pobawiłem sie przez długi czas w darthmoda, a teraz chcę zacząc zabawe z imperial destroyer tylko mam kilka pytań odnośnie samego moda bo widze, że jest sporo informacji tutaj co do moda do praktycznie wszystkich wersji prócz do wersji 6.0 :/ Grzebałem i w googlach i tutaj na forum i nigdzie nie znalazłem spolszczenia, ani nie znalazłem do tej wersji sub-moda do jednostek RONu. Tutaj moje pytanie jest czy w ogóle istnieje spolszczenie do tego ID ? A drugie pytanie czy do tej wersji jest jakiś sub-mod z jednostkami RONu ? Próbowałem wgrać sub-moda przeznaczonego do wersji 4.5 licząc, że zadziała no, ale niestety zawiodłem się :/ Szukam i szukam i nic nie znalazłem do wersji 6.0 Mam nadzieję, że otrzymam szybką odpowiedź od kogos i od razu z góry dziękuje i pozdrawiam

  5. #275
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez worek12 Zobacz posta
    Witam Właśnie od niedawna zacząłem grać w empire total war i wciąz sie zastanawiam dlaczego dopiero teraz, a nie wcześniej ale przechodząc do rzeczy pobawiłem sie przez długi czas w darthmoda, a teraz chcę zacząc zabawe z imperial destroyer tylko mam kilka pytań odnośnie samego moda bo widze, że jest sporo informacji tutaj co do moda do praktycznie wszystkich wersji prócz do wersji 6.0 :/ Grzebałem i w googlach i tutaj na forum i nigdzie nie znalazłem spolszczenia, ani nie znalazłem do tej wersji sub-moda do jednostek RONu. Tutaj moje pytanie jest czy w ogóle istnieje spolszczenie do tego ID ? A drugie pytanie czy do tej wersji jest jakiś sub-mod z jednostkami RONu ? Próbowałem wgrać sub-moda przeznaczonego do wersji 4.5 licząc, że zadziała no, ale niestety zawiodłem się :/ Szukam i szukam i nic nie znalazłem do wersji 6.0 Mam nadzieję, że otrzymam szybką odpowiedź od kogos i od razu z góry dziękuje i pozdrawiam
    Jest kolejna wersja, tamte pytanie już dawno nieaktualne.

    IMPERIAL DESTROYER 6.2

    Nowa wersja, robi wrażenie, tutaj daję linka na twcenter

    https://www.twcenter.net/forums/show...-INSTALLATION&
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #276
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    mod jest robiony pod wersję rosyjską ,gram na rosyjskiej lokalizacji, w wersję 6.2 bezproblemowo ,bez CDT i tp. problemy mogą być przy wgraniu submodów ,np VDM odpalam przez menedżer modów, i tyle. tak na marginesie najlepsze mody do Empire TW, powstaly na wschodzie Europy, ,, nasze Wojny 18wieku,, Imperial Destroyer,, Hetmanat,, ,,Piraci i Rosyjska Kompania,, z pięknymi historycznymi modelami,, -na twc zbanowany ale nie u mnie. granie te 3 pozycje bez rosyjskiej lokalizacji może tworzyć niezamierzone błędy czego gracze z ,,zachodu nie potrafią zrozumieć,, ps link na TWC może być nieaktywny, ja pobrałem przez Yandeks Disc udostępniany przez rosyjskie forum. Total War imtw.ru

  7. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  8. #277
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Dzięki pomocy szlachetnego kolegi anachorety, możliwe stała się aktualizacja informacji o tej modyfikacji. Część jest już w pierwszym poście tematu. Zapraszam do czytania i grania
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post283361
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #278
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Witam
    Trochę mnie nie było na forum ;].
    Czy są szanse na więcej prowincji w tym modzie - jak kojarzę Francja ma 2 ;/

Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Podobne wątki

  1. Polish Regiments Unit Pack v.1.1 for IMPERIAL DESTROYER
    By lvcas in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 436
    Ostatni post / autor: 30-05-2020, 23:44
  2. Imperial Destroyer project v2.7 - problem
    By preussen6 in forum Empire
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 17:35
  3. Imperial Destroyer AI MOD
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 11:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •