Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 278

Wątek: Imperial Destroyer

  1. #251
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Dzięki za info. Niestety problemu nie rozwiązałem i wychodzi na to że mam jakiś bajzel w plikach. Będę musiał zainstalować grę i moda jeszcze raz. Co do przekazywania technologii to też miałem z tym problem. Jak wymyśliłem w pierwszej kolejności jakaś technologię rolniczą, to AI normalnie proponowało mi wymianę na kasę i była ikonka technologii w panelu dyplomatycznym itp, a jak ja chcę to robić podczas swojej tury, to z tego co pamiętam miałem same puste pola bez żadnych ikonek.

  2. #252
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Ja jednak gram bez VDM, jak dla mnie jednak negatywnie wpływa na grywalność.

  3. #253
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Próbowałem jeszcze raz i znowu mam to samo. Brak możliwości rekrutowania floty. Tym razem po każdym etapie instalacji sprawdzałem jak wygląda ta sytuacja i w moim przypadku wszytko było ok do momentu zainstalowania jednostek RON. Gra z jednostkami RON powoduje wyłączenie floty. tylko te nacje które na starcie mają jakieś statki mogą ich używać.

  4. #254
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    No ja nie mam jednostek RON i działa normalnie, skąd te jednostki można pobrać to sprawdzę.

  5. #255
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Z tego tematu http://forum.totalwar.org.pl/showthr...RIAL-DESTROYER

    Ostatni post na ostatniej stronie. Dzięki.

  6. #256
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Więc tak
    "Well, you need the Esf Editor

    Open up the startpos.esf or savegame you want to edit.
    CAMPAIGN_SAVE_GAME\CAMPAIGN_ENV\CAMPAIGN_MODEL\WOR LD\FACTION_ARRAY\FACTION_ARRAY\FACTION\FACTION_TEC HNOLOGY_MANAGER\techs\techs
    When you're at faction you can see which country you're dealing with, in the techs you'll what technology you're dealing with.
    First (UTF16) it says the internal name of the tech
    Second (UInt) is 0 for already researched, 2 for can be researched or is being researched, 4 for can't yet be researched.
    Third (Float) how many research points have already been spent on researching this.
    Fourth (UInt) in what town this is currently being researched. 0 for not being researched."

    te pliki startpos różnią sie między sobą bo ten z RON ma inne techy pod daną lp. i wydaje mi sie że wszystkie morskie sa zablokowane. I tak normalnie pod tech 37 mamy military navy ships z 0 tj wybadane (wtedy kraje mogą budować flotę) to w ron mamy pod 37 military navy rifled cannons z 4 tj. niewybadany. Niestety zmiana z 4 na 0 powoduje że gre mi wywala ;/ a chetnie bym pograł Mamelukami czy Ordą, Pendżabem dysponując flotą ;].

    http://www.twcenter.net/forums/showt...USSION/page157
    podłącz się do pytania ;p może ktoś pomoże.

    Po kilku próbach zrobiłem tak:
    - wrzuciłem pliki bez lord loc(nie podmieniam) i bez folderu campaigns (nie podmieniam), skrypt podmieniłem , gra odpaliła, mam husarie, statki też są.
    Ostatnio edytowane przez dabranocka ; 21-11-2016 o 20:00

  7. Użytkownicy którzy uznali post dabranocka za przydatny:


  8. #257
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Dzięki za pomoc, poczytam trochę o tym i przetestuję to i owo. Niestety koniec roku i szaleństwo w pracy nie przyczynia się do zwiększenia puli czasu wolnego . Do tego dochodzi praca nad EB.

  9. #258
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Za duzo tych jednostek no i pocisków mają za mało ;/. Mi by wystarczyła sama husaria .

  10. #259
    Chłop
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam pytanie bo w grze został zaimplementowany dziwny dźwięk podczas interakcji z oddziałami, a mianowicie dziwny okrzyk jednostek " HOJ!!" ....Nie wiem kto wpadł na taki poroniony pomysł umieszczania tego......Więc pytanie czy da się to wyłączyć ?

  11. #260
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    201
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Trochę szok, mod jest cholernie trudny i zaczynam już chyba 4-5 raz polską i nie daję rady. Polska zawsze w empire była niełatwą frakcją ale kurka jakoś dawałem radę. W odróżnieniu od mojej nacji którą testuje czyli Prus. Prusami już za drugim podejściem było chyba już z górki.

    Tak naprawdę Polska ma dużooo problemów. Terytorium jest rozległe(i biedne) a sytuacja geopolityczna pewnie najgorsza w całym empire.

    Szwecja od północy już po powiedzmy 10rundach(wcześnie po prostu) potrafi mi się wgryźć w Wilno a co gorsze blokuje port na amen. No jasna cholera zablokuje w rundzie zero jakąś tratwą port i handel zero a co gorsza nie mogę też produkować statków aby tę hołotę wygonić. Prusami zbudowałem kilka statków handlowych i powysyłałem na puste pola handlowe i to był potężny zastrzyk gotówki. A tutaj nic bo jakiś sloop blokuje port.

    Prusy, albo alliance albo robią ci wjazd do Gdyni. W podstawowej wersji mogłeś wymienić region Gdańska za Królewiec co może i było bugiem(kilkadziesiąt razy biedniejszy region itp) ale było potrzebne mi do jako tako gry komfortowej.

    Austria to też dobry żart, runda 15 break alliance i ruszają na Warszawę.

    Poprzez dodanie Mołdawii i tej frakcji w Kijowie mamy dwa dodatkowe kraje który wypowiadają nam wojnę :0.

    O Turkach to nawet nie wspomnę, bo ich wypowiedzenie wojny wywołało u mnie reakcję alt+f4.


    Sytuacja gospodarcza jest tragiczna. 4x piechota liniowa 2xarmaty 2xkawaleria i dochody budżetu to jakieś 100. Oczywiście jak posiadasz armię to nie posiadasz gospodarki bo za co ją budować. A nawet ta "armia" nie jest w stanie obronić się przed Austrią Prusami czy Szwedami(pewnie jest dla jakiegoś kata Total War) ale na pewno nie jest utrzymać bo przecież podróż po królestwie zajmuje ze 4tury.

    Szpilką jest coś co drażni mnie niemiłosiernie w totalwarach chyba zawsze. Jedno oddziałowa armia pikinierów czy innego wojskowego "gówienka" może wejść na twoje terytorium i niszczyć po trochu budynki. A lekko większe może nawet zająć region a przecież nie można utrzymać w każdym regionie dużej armii. Ba nawet jak powiedzmy masz armię w regionowym mieście to dalej gówienka mogą chodzić niszczyć itp.

    Za to totalnym debilizmem jest opór w regionie który powoduje siwienie u gracza. Nie wiem, ja wjeżdżam 12 slotową armią do stolicy Mołdawii zajmują itp. Bunt na -30. No ja pierdole, na taki nic nieznaczący region musiałbym zamrozić dużą armię na ponad 10 tur i walczyć w regionie z przychodem z podatków 100 z buntownikami którzy potrafią mieć armie 4x liniowa 1x armaty i 1xkawaleria. Faktycznie, a Szwedzi wjeżdżają do Wilna i w następnej rundzie już przychody zero buntów itp.

    Pomocy bo nie wytrzymam

Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Regiments Unit Pack v.1.1 for IMPERIAL DESTROYER
    By lvcas in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 436
    Ostatni post / autor: 30-05-2020, 22:44
  2. Imperial Destroyer project v2.7 - problem
    By preussen6 in forum Empire
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 16:35
  3. Imperial Destroyer AI MOD
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 10:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •